Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Meni je fascinanto da se kretenu država raspada, jebu ga trećerazredni EU političari kako stignu, jebe ga Kurti, jebu ga Ameri, a njemu najveći problem što mu par hiljada ljudi peva pogrdno.

Treba smisliti nešto drugo, ovo VČĆ PDR je naprosto uvreda za LGBT populaciju.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Ma ovde je suštinksi najveći problem jer se to ČULO preko TV-a, jer SK za razliku od Arene, ne da nije utišao, nego je čak i pojačao ton iz hale. I on sad okreće priču kako mu se peva pogrdno samo na KK utakmicama, pošto se sa FK utakmica ne čuje u prenosu, pa ne bi mogla ta mantra "nezahvalni navijači" da mu prođe.
Osim da kaže opet da igrači imaju 2 leve noge.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar

Steff

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
130
Reaction score
478
Локација
Beograd
Umesto ovih premiuma i goldova predlažem da se grobarija podeli na ove 4 grupacije:
1.Vučiću pederu i treba mrzeti sve cigane
2.Vučiću pederu i ne treba mrzeti sve cigane
3.Vučić nije peder i treba mrzeti sve cigane
4.Vučić nije peder i ne treba mrzeti sve cigane
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Meni je fascinanto da se kretenu država raspada, jebu ga trećerazredni EU političari kako stignu, jebe ga Kurti, jebu ga Ameri, a njemu najveći problem što mu par hiljada ljudi peva pogrdno.

Treba smisliti nešto drugo, ovo VČĆ PDR je naprosto uvreda za LGBT populaciju.
Na stranu to što žvalavi, prema pričama, stvarno voli muškarce, rekao bih da se "peder", u ovom slučaju, malo više odnosi na karakternu osobinu. :)
Nešto poput onog obrazloženja Radeta Šerbedžije o karakternoj osobini i polnom organu iz filma "Variola Vera".
A PDR nekako prirodno ide uz VČĆ. Slaže se.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Ali pazi ti koja je on mentolcina i cime se on bavi i na koji nacin kad poredi zvezdu i Partizan kao i ovi i oni se zale ali kao OCIGLEDNA KRADJA protiv TSC-a za Partizan i kao faul za zvezdu koji nije to bio koji nije cak bio ni penal ali eto,koliko je on mizerno bice. Jebo ti nas kao drzavu i narod kad imamo takvog predsednika,kad jedan Covic nije na robiji kad je Vazura postao nesto u ovom drustvu i milijardu drugih problema koja stoje na plecima ovog mucenog naroda, par dobrih partija Partizana u kosarci i strah pred derbi pokrecu ludnicu da se nama bave 24 sata svi pipci sluzbe i Pink,Hepi i ovamo Nova i drugi.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.632
Локација
Kipar
Ali pazi ti koja je on mentolcina i cime se on bavi i na koji nacin kad poredi zvezdu i Partizan kao i ovi i oni se zale ali kao OCIGLEDNA KRADJA protiv TSC-a za Partizan i kao faul za zvezdu koji nije to bio koji nije cak bio ni penal ali eto

To sto on prica vise nema nikakve veze. Kakvu je kolicinu njegovih izrecenih lazi I gluposti ovaj narod progutao u zadnjih 10 godina da bi za uzvrat masovno glasao za njega je za ozbiljnu psiholosku studiju. Kad se na to dodaju sve drasticniji primeri cirkuzanata i razbojnika koji ga okruzuju a podrska raste jedino logicno objasnjenje je da su normalni ljudi pred izumiranjem u Srbiji.
Ja garantujem da od 20000 ljudi koji dolazi u Arenu na Partizanove utakmice Evrolige bar polovina glasa za sns, dveri, zavetnike I slicne dijabole.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Za koga je udata Marinika? Ja ne znam nijednog politicara koji vrsi neku vlast ili pretenduje na vlast a da navija za Partizan. Nekad sam vidjao Ruzica i Rasima na stadionu,jednom sam video onog retarda Cuckovica na nekom fudbalu i skorije sam video na basketu onog momka Savu Manojlovica mislim protiv Milana.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.147
Reaction score
3.633
Ako moze bez politike, molim vas.
Nijedno lice nije uporedivo sa pederom. Nit Milica nit Cuta, zuti cigan ili Bosko. Nadam se da su to do sada svi vidjeli.

I svaka prica da trebamo praviti kompromis je, blago receno, glupa. Treba da ne skandiramo onomo ko je angazovao te psihopate da pobiju pola tribine i ko zna sta jos da rade.
Partizan je vec 10 godina blijeda kopija koja ne moze ni da parira frankejstajnu iz Zeleznika. I sada treba da budemo zahvalni!?

Samo je jedna istina. Ovo ga boli. Zato treba samo jos jace skandirati.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.495
Reaction score
21.588
Локација
Beograd
Za koga je udata Marinika? Ja ne znam nijednog politicara koji vrsi neku vlast ili pretenduje na vlast a da navija za Partizan. Nekad sam vidjao Ruzica i Rasima na stadionu,jednom sam video onog retarda Cuckovica na nekom fudbalu i skorije sam video na basketu onog momka Savu Manojlovica mislim protiv Milana.
Čučković je bio ispod mene odmah na Istoku protiv BATE Borisova onomad.
Evo i slike Marinikinog muža.
 

Прилози

  • IMG_20221121_192153.jpg
    IMG_20221121_192153.jpg
    678,5 KB · Прегледа: 136

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Covek je samo potvrdio ono sto je citirao. To je trenutno stanje nacije. Mrze vucica ali mrze vise opoziciju svih boja.
Dok nam je takva opozicija on će da vlada 100 godina.
Imali smo temu izbore i sve iluzije su valjda svima raspršene odavno.
Mi smo okupirana zemlja i nameštenim izborima nikad nećemo promeniti vlast.
 
Top