Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.129
Reaction score
14.276
Локација
Brdo Banovo
Sto se Ostoje tice sve sto imam da kazem da je mogao da bude Vazura ili Vucela KK i tu se priča zavrsava sa puno svesti odakle je . Gde smo 2018 bili gde smo danas nije uporedivo uopste .

Za sada Vazura ili Vucela imaju titulu vise...

Crni humor

Bilo je vreme da neko prepozna rad i energiju mladog privrednika iz Cacka.

Ovim tempom za dve, najvise tri godine
gospodin Ostoja Mijailovic.
 
Последња измена:

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
Gde smo 2018 bili gde smo danas nije uporedivo uopste .
Predsednik je predanim radom, za svega 5 godina.....

Nemoj ove varijante :D nema potrebe :D

Intervju, kao i ostali, moze da se slusa, dok se nesto usput radi. Svaki mu traje bar 4 puta duze nego sto treba i kaze 3 bitne stvari za to vreme.

Nista sto do sada nismo culi.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
831
Reaction score
3.713
Локација
#вчћпдр
Maj koment abaut Tegi.

Slazem se sa većinom da je Tegija malo pregazilo vrijeme što se tiče njegove struke, a i da mu tu i tamo fali malo i profesionalizma.

Meni lično u mom poslu a i prenešeno na ovaj slučaj, mnogo su drazi radnici koji su u prvom redu lojalni i rade sa velikom dozom entuzijazma, nego dosta stručniji „profesionalci“ koji kod sledeće bolje ponude odoše dalje ili te na neki drugi način izdaju.

Tegiju su košarka i Partizan u krvi, kakav god mu engleski i mikrofon bio i posvećen je 24/7 dugi niz godina. Stalno se pitam odakle mu inspiracija, vrijeme i volja da kopa po arhivama članaka i skrinšotova da bi po hiljaditi put spustio pudlici i njemu sličnima.

Da skratim: kakav god da je, naš je i to već pola vječnosti.

Tenk ju.
 

Kezmanica

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
72
Reaction score
353
Локација
Kraljevo
Za sada Vazura ili Vucela imaju titulu vise...

Crni humor

Bilo je vreme da neko prepozna rad i energiju mladog privrednika iz Cacka.

Ovim tempom za dve, najvise tri godine
gospodin Ostoja Mijailovic.
Mene zanima samo Partizan . Da je Partizan drzavni klub znamo, dal je Ostoja, Radojica Nikcevic iz JUL A, Dacic Dodik ili neki drugi političar ne zanima me . Dal ce KK Partizan biti bolji sledeće godine sumnja li iko a gde ce biti FK ?Da se pitam najvise bi voleo 3 000 000 članova kluba sa po 500 eura godisnje clanarine i vlasnika kluba .Dal je realno nazalost nije ..Mnogo dugo pratim Partizan i mnogo ga volim . I jos nesto da je nas 20 000 kao na basketu i na fudbalu ne bi gledali ovo izivljavnje na FK budite uvereni .Do nas je samo ! Ma koliko je lepse sedeti kuci i moralisati .Taj koga pominjete 3 Partizana ne bi pipunuo da nas je 20 000 na JNA jer vise voli sebe i rejtnig nego sto mrzi Partizan . Bez nemere da ulazim osecanja koja su nam svima povredjena nepravdom koja nam je naneta .Do nas je ljudi. Evo danas oterali oca Bokija Perica .Dodje nas 5000 i kaze ne moze .Hoce se desiti nece ...
 
Последња измена:

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Maj koment abaut Tegi.

Slazem se sa većinom da je Tegija malo pregazilo vrijeme što se tiče njegove struke, a i da mu tu i tamo fali malo i profesionalizma.

Meni lično u mom poslu a i prenešeno na ovaj slučaj, mnogo su drazi radnici koji su u prvom redu lojalni i rade sa velikom dozom entuzijazma, nego dosta stručniji „profesionalci“ koji kod sledeće bolje ponude odoše dalje ili te na neki drugi način izdaju.

Tegiju su košarka i Partizan u krvi, kakav god mu engleski i mikrofon bio i posvećen je 24/7 dugi niz godina. Stalno se pitam odakle mu inspiracija, vrijeme i volja da kopa po arhivama članaka i skrinšotova da bi po hiljaditi put spustio pudlici i njemu sličnima.

Da skratim: kakav god da je, naš je i to već pola vječnosti.

Tenk ju.
Frst imprešn... Majn, tu... :ziveli
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.129
Reaction score
14.276
Локација
Brdo Banovo
Mene zanima samo Partizan . Da je Partizan drzavni klub znamo, dal je Ostoja, Radojica Nikcevic iz JUL A, Dacic Dodik ili neki drugi političar ne zanima me . Dal ce KK Partizan biti bolji sledeće godine sumnja li iko a gde ce biti FK ?Da se pitam najvise bi voleo 3 000 000 članova kluba sa po 500 eura godisnje clanarine i vlasnika kluba .Dal je realno nazalost nije ..Mnogo dugo pratim Partizan i mnogo ga volim . I jos nesto da je nas 20 000 kao na basketu i na fudbalu ne bi gledali ovo izivljavnje na FK budite uvereni .Do nas je samo ! Ma koliko je lepse sedeti kuci i moralisati .Taj koga pominjete 3 Partizana ne bi pipunuo da nas je 20 000 na JNA jer vise voli sebe i rejtnig nego sto mrzi Partizan . Bez nemere da ulazim osecanja koja su nam svima povredjena nepravdom koja nam je naneta .Do nas je ljudi. Evo danas oterali oca Bokija Perica .Dodje nas 5000 i kaze ne moze .Hoce se desiti nece ...

"do nas je samo"
Nije Aca kriv, mi smo govna
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Od sredine 20ih pa na ovamo kad god se igrala el ko nema sezonsku je bio donji. Sećam se kao student ili šta već onih 100 za tribine je tada bila ozbiljna lova pa se brdo ljudi snalazilo o prepunjavanju pionira da ne pričamo.
Sad to ko je pravi navijač od njih ko fenser, to je nebitna priča na 20000 ljudi ima svega, ko plati klubu kartu ima svako pravo tu da bude.
U idealnom svetu da nema bolesnika na vlasti, par ovakvih sezona i postojala bi lista čekanja za sezonsku ko u Bostonu.
 
Последња измена:

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.123
Reaction score
15.391
Локација
Beograd
A to je tako jebiga, ni meni se ne dopada, kod mene bi uvek imali prednost oni koji su drali grlo i dlanove na "nebitnim" utakmicama. Sećam se kada smo igrali LŠ sa Mateusom, oformila se ekipa, Sergej, Miklja, ona plavuša iz Munja, Ana Stanić...svi su dolazili i pratili FKP. Isto tako je bilo i dogodine u UEFA ligi Evrope. Igrali protiv SSL, pitali tu plavu glumicu o utakmici kada su bili u Rimu ona počela da sere o šopingu, fudbal spomenula nije. Toga sam se setio kada je Sergej počeo da dolazi na košarku. Šta ćeš.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
831
Reaction score
3.713
Локација
#вчћпдр
Sezonske su win-win, kako god okrenete. Cak i nama preko grane. Kad nisam tu iskoristena je, kada dodjem ne moram da se zajebavam oko ulaznica.
Steta je samo - a i to se primjetilo par puta - kada je arena oficijelno rasprodata, mnogo ljudi izvisi za karte, a de facto bude jos par stotina mjesta slobodno od sezonskih koji ne dodju to vece.

Vjerovatno nije lako izvodivo, ali bilo bi idealno kada bi se ta mjesta mogla iskoristiti/prodati.
 
Последња измена:

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.123
Reaction score
15.391
Локација
Beograd
E moram priznati da sam ga i ja jednom video, nije bila EL, tada je sedeo iza koša...sećam se da su mu dobacivali nešto, zajebavali ga, nije se okrenuo.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Sezonska rešava sve navedene probleme, isplati se u svakom slučaju.
Nekom je mnogo da plati odjednom 13.000 ili 16.000 dinara, ali ako taj neko planira da ide na sve ili skoro sve utakmice, nema dileme.
Sa obzirom na cenu pojedinačnih karata, isplati se već nakon 10ak utakmica + nema cimanja, čekanja i nervoze oko jebenog ticketline-a.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.491
Reaction score
21.565
Локација
Beograd
A to je tako jebiga, ni meni se ne dopada, kod mene bi uvek imali prednost oni koji su drali grlo i dlanove na "nebitnim" utakmicama. Sećam se kada smo igrali LŠ sa Mateusom, oformila se ekipa, Sergej, Miklja, ona plavuša iz Munja, Ana Stanić...svi su dolazili i pratili FKP. Isto tako je bilo i dogodine u UEFA ligi Evrope. Igrali protiv SSL, pitali tu plavu glumicu o utakmici kada su bili u Rimu ona počela da sere o šopingu, fudbal spomenula nije. Toga sam se setio kada je Sergej počeo da dolazi na košarku. Šta ćeš.
Kako je meni pun kurac ovih što kukaju da je sve postalo komercijala, pa ima i dalje legendica što plaču za Pionirom, a to što moraš da istreniraš bešiku da ne radi 3,5 sata i 5000 ljudi deli jedan pisoar je buntovnik fazon.
Zakon ponude i potražnje i kraj priče, od kada je sveta i veka, tako je bilo i biće, kupi sezonsku i ne kukaj. Dao Bog da imamo svake sezone ovakve "bundžije".
Istini za volju, Sergej je od 90-ih u hali, pa i stadionu.
 
Top