Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.494
Reaction score
21.583
Локација
Beograd
Ja nisam uzeo sezonsku zbog prirode posla i termina koje nisam znao kada radim, kada sam off i sada ne mogu da nađem gotovo kartu nikako, a išao sam na početku na sve, ali Bože moj, ne proklinjem sudbinu kletu, niti mi je ne daj Bože žao što je hala rasprodata, neka je, ovo se pamti ...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ja kad sam jedne sezone u Pioniru na EL video Acu Informaciju sa komplet porodicom došlo mi da povratim i izađem napolje.
Da ne gresim dusu, ja sam Acu Informaciju video na mnogim manjim utakmicama Partizana, sedeo lik na dva metra od mene na utakmici protiv Zemuna na njihovom stadionu kad nas je Bata vodio, lik je zagrizeni grobar, ali zbog prirode svoje pozicije i ove jebene drzave ne sme puno to da eksponira. A sto se tice ovih sto se zale na karte, pa brate isti ti su kenjali prosle kako ne treba da prelazimo u Arenu, pa na pocetku sezone kako su karte skupe, a realno gledano 13.000 za sezonsku je smesna cena, i sad seru o ovome. I taj elitizam koji se uvukao u deo navijaca me bas nervira. Sasvim je legitimno i normalno da ljudi koji su platili debelo karte hoce da sednu kao ljudi i odgledaju utakmicu. To su mahom ljudi stariji i sa porodicama, ako hoces da skaces i navijas imas kop i nivo 400 pa tamo do mile volje.To mi je jasno na primeru mog caleta, koji ima vec 60+ godina i covek jednostavno ne zeli i ne moze da skace i navija vec hoce na miru da odgleda utakmicu ali uredno placa ulaznicu i na taj nacin pomaze Partizanu
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.877
Локација
Beograd
Mnogo bi bilo lepo kada bi se prilikom kupovine pojedinacnih karata moglo izmeriti ko je koliko bio na tekmama i ko je veci Grobar, ali na zalost to nije moguce. Da se na pocetku sezone znala nasa sadasnja pozicija na tabeli, potpisujem da bi cela hala bila rasprodata kroz sezonske,ali isto tako potpisujem i da klub ne bi pustio vise od par hiljada tih istih sezonskih. Ne volim previse da racunam i pricam ali vise od pola ovogodisnjeg budzeta smo platili mi navijaci kroz sezonske i pojedinacne ulaznice za EL. Arena omogucava prihod od preko 5 miliona evra samo od karata, a sistem da svako kartu mora da plati je fantastican. Ja u mom okruzenju znam gomilu ljudi koji su karte za Barsu i Real regularno platili 10 soma (skaj boksovi i parket 4. red). Dakle za dve tekme, sezonska. Naravno da sad proklinju dan kada su posumnjali u Zeljka i drugare! Ja nikad nisam sumnjao! Napred Partizan!
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.122
Reaction score
1.863
Локација
На ЈУГУ Канаде!
ne znam gde da postavim ovo pa ću ovde... ne znam više šta je (koji portal) zabranjeno a šta ne... :confused-smiley-013:

 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
317
Reaction score
1.633
Локација
Панчево
Pa valjda je logično da dobri rezultati kluba, i uspesi, privlače više publike (kakve god), podižu interesovanje. I meni je džigerica izgorela kad od Ćumeta i ekipe nisam mogao da kupim kartu za Lacio (onaj Eriksonov), iako sam u tri ujutro bio ispred blagajne. Došli momci koji vole Partizan više od svih nas, jelte, oterali nas koji smo stigli ranije. Tad sam bio klinja, neki lik stariji se pobunio, dobio (on, ne ja) od gore pomenutog skoro punu flašu viskija u glavu, i rešen problem. Ko te pita, ćuti i drži se za one šipke od blagajne da te ne izguraju, pa karata ako ostane, ostane. Narodna milicija stoji sa strane, i gleda, taman posla da intervenišu. Vremena se menjaju, ne znam koliko ima smisla porediti ih. Što neko reče, da se vratimo u halu na NBG, ako već tako gledamo.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Samo izgovori...
I da jeste tako ,potpuno je normalno da postoje ljudi koji vole da gledaju dobru košarku.
Ali ne bi trebalo biti normalno da malo pa malo neko se požali na situaciju da navijači idu da gledaju Partizan u velikom broju.
KUPI JEBENU SEZONSKU!
edit.valjda se razumemo da je upućeno gospođi

razlika.jpg
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Razumemo se. Normalno. Sezonska jeste najlogičnija. U mom okruženju se mesecima vodi ova priča o posetama i atmosferama i komercijali pa sam na krilima toga podelio ovo, mada malo nedorečen.

Ukratko, istina je da se komercijalizuje Partizan, što samo po sebi nije pozitivno iz ugla 'derača grla i dlanova' - ali istina je i da je to neminovno, da je to jedina opcija Partizana redovnog učesnika EL, kao i napuštanje 'stare dobre' akustične hale od 8000 mesta za tri puta veću, a naročito za klub koji je lice sa naslovnice EL, evropske košarkaške atmosfere itd. To je neko mnogo bolje iznad rekao, da se ne vraćam - u 20k ljudi će biti svega i možda više pozeraja nego ikada, takvo je i vreme. Navijača rezultata je uvek bilo možda i više. Ali to je realnost današnjice i ovog nivoa takmičenja i jagma za kartu više za KKP je jedna od boljih stvari koje su se mogle desiti.
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
228
Reaction score
1.732
Локација
Kraljevo
ezgif-5-144153ed73.gif


Min. 5 pitanja... Sto je najgore, i 2-3 moralna.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
A jbg ja sve samo ne mladji ali ne znam da povezem Pavlovica i ljudski maksimum. Pa ako moze neko objasnjenje jer je mozda i do mene posto mi mozak slabo obrce na ovom mamurluku.
 

Kinzal

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
93
Reaction score
120
Локација
Sarajevo
Zna li ko malo detaljnije(neko ko je bliže klubu) je li tačno što ova budala priča vezano za poreski dug koji KK ima ?
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.147
Reaction score
3.633
Kako neko na forumu rece, jos ce mi postati simpatican
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
228
Reaction score
1.732
Локација
Kraljevo
Kako neko na forumu rece, jos ce mi postati simpatican
Пази, Вучићу тренутно није политички у интересу да прозива Партизан (тим горе). Најисплатљивије му је да ћути, и крене кампању како је Човић неспособан (ВЈ, забране, Адамс, Радуљица, итд.) и замени га неким другим индијанцем. Тако никог не радикализује против себе (цигане радикалузује против Човића, надају се промени на боље, а гробари славе свој тим и успехе, мање се баве њим). Међутим, иако баш ретко кад нешто ради што му није у политичком интересу, овде ипак то ради. Осети се да избија циганштина и патолошка мржња. Иако се углавном труди да буде рационалан (и кад лаже као пас, лаже у свом интересу), та се рационалност губи кад Партизан крене горе. Ту су он и Човић, као браћа рођена.
 
Top