Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Пази, Вучићу тренутно није политички у интересу да прозива Партизан (тим горе). Најисплатљивије му је да ћути, и крене кампању како је Човић неспособан (ВЈ, забране, Адамс, Радуљица, итд.) и замени га неким другим индијанцем. Тако никог не радикализује против себе (цигане радикалузује против Човића, надају се промени на боље, а гробари славе свој тим и успехе, мање се баве њим). Међутим, иако баш ретко кад нешто ради што му није у политичком интересу, овде ипак то ради. Осети се да избија циганштина и патолошка мржња. Иако се углавном труди да буде рационалан (и кад лаже као пас, лаже у свом интересу), та се рационалност губи кад Партизан крене горе. Ту су он и Човић, као браћа рођена.
Ja sam drugacijeg misljenja.
Mislim da mu je cilj bio da isprovocira nas da juce navijamo "Vucicu seceru", a posto je spin majstor to bi odmah okrenuo u svoju korist u medijima ("napad na drzavu", "napad na Vucica", "peder sam, a dajem im milione"... itd). Kada ste zadnji put culi "Vucicu pederu"? Ja mislim na fudbalski derbi u rupi i to na poluvremenu, a ne u live prenosu?!:confused-smiley-013: Covek je sociopata, pati od paznje, ocigledno prati analize javnog mnjenja, a i gledanosti na TV, voli da bude uvek i ispred svih, ali ocigledno su se desile dve stvari u medjuvremenu: nije najgledaniji niti najpopularniji na TV i verovatno mu je opao i rejting malo.
Sta je popularnije od njega? Pa KK Partizan recimo.
Svi mediji u Evropi pricaju o nama, Arena je puna mesec dana unapred, ljudi se bukvalno biju, cekaju tri sata da bi uzeli kartu. Vise ljudi cekaju u redu za karte za nase utakmice nego sto bi on skupio ljude na mitingu.
Zato i ovo gostovanje na ruzicastoj televiziji da bi opet isprovocirao navijanje da je peder jer zeli opet da bude glavni, a realno nebitan je i samim tim sto ga kuliramo vec mesec dana skoro pokazujemo sta mislimo o njemu. Ja sam bar misljenja da se on vise vredja kad ga ne pominjemo uopste.
Na 2 sekunde da je bilo navijanje "Vucicu pederu" digli bi se svi zivi da ga odbrane, od botove na socijalnim mrezama sve do "opozicione" medije.

A ovo ostalo oko poreza, dugovanja i slicne gluposti, to je predstava za one koje ne vole Partizan koliko ga mi ovde volimo.
Dakle, predstava za cigane i radler cigane (aka realne Grobare).
Realno ne moze nam nista, verovatno i malo upozorenje KK i FK upravama cisto da ih potseti ko im je sef u slucaju da se malo "opuste", ali ugasiti nas ne moze, u tome budite sigurni.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
U mnoge i VELIKE stvari u koje sam bio siguran da ne mogu da se ugase - ugasile su se...
I Partizan je VELIKI, i...možda bolje da ja ne predviđam ništa dalje...

Gledam ja ovih 20 000 navijača Partizana iz Arene koji bi ga branili...ali gledam i onih 1000 na JNA koji bi ga isto branili...i onih 50 što bi (možda) branili VK...ili one što su odbranili da se ne ugasi ŽKK (koji je doduše posle vaskrsao kao KŽK)...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.499
Moze da se gasi, ali ne sme. Doduse, sada vrlo verovatno i ne moze, jer ona sredstva koja se spominju, mogu ''lako'' da se nadju.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
916
Reaction score
4.091
Локација
Nis
U mnoge i VELIKE stvari u koje sam bio siguran da ne mogu da se ugase - ugasile su se...
I Partizan je VELIKI, i...možda bolje da ja ne predviđam ništa dalje...

Gledam ja ovih 20 000 navijača Partizana iz Arene koji bi ga branili...ali gledam i onih 1000 na JNA koji bi ga isto branili...i onih 50 što bi (možda) branili VK...ili one što su odbranili da se ne ugasi ŽKK (koji je doduše posle vaskrsao kao KŽK)...
Pa nek probaju da nas zatvore. A onda cemo da se izbrojimo...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.065
Reaction score
36.032
To prebrojavanje bi nažalost izgledalo kao u onom proročanstvu iz Lepa sela lepo gore...

E sad, da li će nas biti za pod krušku ili maslačak, ne pravi veliku razliku. Nisam uopšte optimista.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
207
Reaction score
1.294

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Vidi, šta god mislili, skup podrške Dušku je organizovan. Koliko nas je prisustvovalo, to je druga priča.
Ja podržavam kurčenje, kurčim se sam i idem da tražim vepra vazuru, neki me ismevaju, ali me baš zabole kurac ko šta misli.
Bojim se da bi, kada bi FK konačno propao, reakcija bila- cvrčci.
I ja, kao Rističević, kažem- gasi nas, pičkousta nakazo. Ishod je za prave Partizanivce win-win. Ili ćemo biti sila ljudi sa kičmom, ili će događaji pokazati da smo relikt romantike (pa možemo da krenemo da živimo u realnosti).
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Kakva je prica sa tehnickim sponozorom? Koliko jos imamo ugovor. Mislim da Under Armour radi fin posao ali moraju da nam daju vise para. Ne znam da li imaju nekoga jos u Evroligi ali mi radimo pricu jako i vracamo svaki ulozeni dinar puta 10. Evo sad po shopu vidim nema dresova samo replike,a dolazim u Srbiju za praznike i imam molbe od 2 drugara da im donesem dres “tog Partizana.” Isto kolekcija za malu decu je tanka,moze to bolje.
 

GoranMd

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
79
Reaction score
723
Локација
Modriča, Republika Srpska
Ja sam baš prošle sedmice pitao za dres i evo njihovog odgovora
 

Прилози

  • Screenshot_20230330_102707.jpg
    Screenshot_20230330_102707.jpg
    87,8 KB · Прегледа: 186

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
837
Reaction score
2.870
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Oni i početkom ove imali dresove maksimalno mesec dana i to je to. Vrlo neozbiljno od tehničkog sponzora. Ja sam prethodne sezone kupio drugu za poklon dres i ajde za sebe da uzmem jedno mesec dana posle kad ono nema više.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Ukoliko već nisam, moram našem klubu da odam priznanje za marketinški deo i promociju i (nad)gradnje imidža našeg voljenog Partizana.
Izgleda da se nastavlja na tom kursu.

Pijem jutarnju kafu, odgledala ponovo 4/4 i šaltam kanale, kad RTS, Šarenica, početak emisije i kaže Šareni (parafraziram): napuštam ove vode, ide u PR tim jednog od naša dva najveća kluba.
Koleginica voditeljka dodaje "Napokon ćete saznati za koga Šareni navija"

Eto, ja koliko znam, on je naš. Ako stvarno dođe u PR tim, stvarno je to jedna nova dimenzija.
 
Top