Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
244
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje
Krmak pljuje svaku kombinaciju u kojoj nema svoj deo, osladilo mu se jbg.
U svakom slucaju, dozivotna zabrana prilaska nasim utakmicama i objektima.
И ово објавити први дан слободе (након одласка са власти, свима нам мрског а.в.)у првом слободном медију!!!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.847
Ne za poslednje 2 godine. Bar ja ne mogu da nadjem.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Rece posumljeni da je dogovor svih clanova UO da oni doniraju svi po 100k evra za ovu akciju... E sad ja na sajtu vidim da KK ima 19 clanova UO, neke ne znam (ne znam u smislu ko su i sta su i koliko su finansijski jaki)... Ako su svi u mogucnosti da doniraju po 100.000 evra, to je samo od UO 1.9 miliona evra... Pisem na ovoj temi zato sto me zanima vise o UO, koliko clanova ima ustvari UO, i da li neko zna jos neke pojedinosti kako funkcionise nas UO... Kada pogledas neka imena, vidis da nisu to neki klimaci glavom, a tu je po sajtu i ovaj Rus, direktor NIS-a, sad sam misljenja da njega licno bas nesto briga da donira 100.000 tu je kao sponzor kluba, preko firme koja daje odredjenu svotu na gosdisnjem nivou? Isto vidim da je jedina dama u UO Ivana Jeremic? apsolutno nemam pojma ko je i ispred koga doticna....
 

ImodiumPFC

Početnik
Учлањен(а)
17.11.2013
Порука
190
Reaction score
88
Rece posumljeni da je dogovor svih clanova UO da oni doniraju svi po 100k evra za ovu akciju... E sad ja na sajtu vidim da KK ima 19 clanova UO, neke ne znam (ne znam u smislu ko su i sta su i koliko su finansijski jaki)... Ako su svi u mogucnosti da doniraju po 100.000 evra, to je samo od UO 1.9 miliona evra... Pisem na ovoj temi zato sto me zanima vise o UO, koliko clanova ima ustvari UO, i da li neko zna jos neke pojedinosti kako funkcionise nas UO... Kada pogledas neka imena, vidis da nisu to neki klimaci glavom, a tu je po sajtu i ovaj Rus, direktor NIS-a, sad sam misljenja da njega licno bas nesto briga da donira 100.000 tu je kao sponzor kluba, preko firme koja daje odredjenu svotu na gosdisnjem nivou? Isto vidim da je jedina dama u UO Ivana Jeremic? apsolutno nemam pojma ko je i ispred koga doticna....
Nikog ne branim (da se razumemo) ali izjava je bila citiram "Svako od nas ko može, a sedi u Upravnom odboru bespovratno će uplatiti po 100.000 evra za vraćanje poreskog duga" tako da tih 19 clanova ne znaci automatski da ce svi uplatiti, jer u UO sedi i jedan Bogdan Diklic za koga cisto sumnjam da je u mogucnosti da uplati 100k evra
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.684
Reaction score
22.971
Локација
Академија
Речено је да ће чланови УО дати по 100.000 и да ће само на тај начин бити скупљено милион. Не знам колико их има у УО, можда нису сви у могућности да дају по толико. За сада су на табели само четири уплате од по 100к.
Рецимо, Богдан Диклић је члан а тешко да он може да да толико. Вероватно ће само привредници тај износ да дају.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Pa kad je glumac Mića Tomić mogao u Ko to tamo peva da traži da plati 5 karata il' nijednu - da pokaže da nije sirotinja - može i glumac Bogdan Diklić da traži il' da sam uplati 500 hiljada evra il' da ne da ni evro! :D
Ko bre sirotinja?! Daj uplatnicu na 500 hiljada evrića! :icon-lol:
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.847
Nije niko sirotinja, narocito ne Diklic, ali ce da da ko koliko zeli.

Na stranu sto je nelogicno da igde u svetu, sem u Srbiji, Diklic ima manje od pojedinih 100k uplatilaca.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ako sada ne uspemo da platimo porez, nećemo nikada više, dva puta ljudi ne poklanjaju ako ih jednom ispale.
Upravni odbor bi valjda trebalo da se pobrine da više i ne bude potrebe da navijači sakupljaju pare za porez, nego da se taj novac obezbijedi kroz redovno poslovanje kluba.

Kakva god da je uprava, samo postojanje žvalavog, odnosno njegovo trenutno namještenje, predstavlja Damoklov mač iznad glave Partizana, kluba koji i ne smije da bude "pušten sa lanca", da ne bi ispaštao neko drugi, blizak suverenu Srbije.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.300
Reaction score
10.812
Локација
Beograd
Mislim da je previše...
 

MRTN_kingsk

Grobar
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
208
Reaction score
2.073
Локација
Skopje
Meni cene karata nisu jasne uopste, neki su poskupljene x2, neki x3 neki x4....


Premium bio 4500 sad 16000
Premium Gold bio 7500 sad 17000
Standard 1 3500 sad 10000
Standard 2 2000 sad 8000
Superior 4000 sad 12000
Superior gold 6500 sad 13000
 
Top