Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
Za ovu sezonu, nas dvoje, 32000, odjednom dati, nije malo, ali kad bih sabrala cene pojedinačnih karata, do sad, isplatilo se, i to višestruko. Tako da se planira i za narednu sezonu, ono "sledeća sezona" me isuviše podseća na :picka-ciganska: pa ne koristim kao izraz uopšte, pa koliko da košta - košta, počinjem već sa odvajanjem keša, drugačije neće moći. Za ovu smo uzeli prvog dana prodaje, preko ćerkine bivše koleginice, koja je imala sezonsku od prošle sezonejurim (mi nismo uzimali) jer je imala prvenstvo preče prodaje, sad ne moram da je jurim ;) ;-)
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.287
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Priča o sezonskim ne bi smela da ima veze s pojedinačnim kartama i izdrkavanjem po ljudima.
Počev od usranog ticketlinea do samog kluba.
Koliko smo se na nekom sportskom delu i tom oko arene uzdigli na nba nivo maltene, toliko smo amaterski klub u svakom smislu koji nije diretkno vezan za Savića ili Željka.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
^ ja nijednog momenta nisam rekla da karte nisu skupe, čak su ponekad za našu kupovnu moć i preskupe, samo sam iznela svoje mišljenje oko kupovine sezonske karte, pritom treba dodati ne-cimanje i jurnjavu za karte, čak mi je to veći benefit od neke finansijske računice... Inače sam saglasna.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.606
Reaction score
5.291

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
187
Reaction score
521
Elegantno eskiviranje.
Krive su sekretarica i kafe kuvarica (otcepila list sa kalendara).
Besmisleno takmičenje. Kako je Savić obrlatio Ostoju, koje mađije je upotrebio, nikad nećemo saznati. Ostoji će gazda da natrlja uši samo tako.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.742
Reaction score
6.243
Ako stvarno ne igramo našu ligu (ispravan potez) onda smo opet na Ivici da nam sezona ode u tri picke materine. Tacnije ne osvojimo li Aba ligu. Nula trofeja za dve godine, strah me da pomislim.
Hoće li nas Bog makar jednom pogledati ove godine. Samo jednom (u sredu npr . ili da ometlamo ciganska govna 3:0).

I dalje mislim da smo navukli opasno lošu karmu na klub kurvinskim ponašanjem oko karata. Ostoja, alava svinjo, puši ga.
P.s inače obavio danas građansku dužnost oko poreza da bar malo olakšam sebi ovo stanje od sinoć.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.202
Reaction score
36.716
Batalite te gluposti sa karmom. Da dotična postoji ciganima niko ne bi mogao da zabrani za koga će da navijaju svake druge nedelje. Nalazili bi klubove koji će da menjaju imena češće nego prosečan čovek gaće.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
Nije način da bežiš sa megdana ako imaš bolji i jači tim kao što ga imamo. Uslove smo imali iste u kupu pa nam nisu samo sudije krive što smo prosuli 18 razlike.
Sraman čin
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.255
Reaction score
18.176
Локација
Kej Republika

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
355
Reaction score
2.398
Локација
Pozega

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
278
Reaction score
1.269
Локација
Čačak
Nije način da bežiš sa megdana ako imaš bolji i jači tim kao što ga imamo. Uslove smo imali iste u kupu pa nam nisu samo sudije krive što smo prosuli 18 razlike.
Sraman čin
Kakve gluposti ću još da pročitam ovde. Ajde još jednom: Žoc i momci su odlučili da ne igraju tu utakmicu zbog dešavanja iz ABA lige neposredno pre toga, jer niko nije hteo da garantuje da će se u slučaju incidenata postupiti po pravilima. A zna se ko kontroliše tu sramnu ligu. Daće Bog da i u ABA "pobegnemo sa megdana" ali sa EL licencom u rukama
 
Top