Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
353
Reaction score
2.219
Локација
Kraljevo
Možda smo mogli ipak da igramo kls, čisto da probamo kladioničarski da smanjimo poreski dug.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
353
Reaction score
2.219
Локација
Kraljevo

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Било би добро да имамо неку информацију из самог клуба о овоме. Да ли је у питању тактика или заиста нечији пропуст? Колико се сећам, једном је Жељко рекао за враћање повређених играча, дизање форме и сл. " то ће нам много значити за наставак сезоне, за све оно што нас чека у ЕЛ, АБА и КЛС." То сам добро запамтио јер се сећам да сам помислио како ето ипак планирају ове године да играју и КЛС. Ако неко има инфо из клуба, нека напише.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.173
Reaction score
9.884
Локација
underground
Nemam info iz kluba al jasno je da nam se ne ucestvuje u takmicenju u kom se unapred zna pobednik. I podrzavam to jer ni ja na rekreaciji ne bi ucestvovao u tako necemu . Jasno je da tog takmicenja na duzi rok nema bez nas. E sad ostaje mogucnost i da nas glavni bolesnik uceni.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
То је јасно али зашто је ипак послата пријава по истеку рока за њу? Овако се даје могућност да нам пријаву ипак прихвате иако смо је касно поднели.
Све ово само још више оптерећује играче пред пету утакмицу у Мадриду а то је скроз непотребно. Човићеви медији ће да силују са том причом до тада, у то не сумњајте.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.173
Reaction score
9.884
Локација
underground
То је јасно али зашто је ипак послата пријава по истеку рока за њу? Овако се даје могућност да нам пријаву ипак прихвате иако смо је касно поднели.
Све ово само још више оптерећује играче пред пету утакмицу у Мадриду а то је скроз непотребно. Човићеви медији ће да силују са том причом до тада, у то не сумњајте.
Ja to vidim kao gest nepostovanja kls Ako bi ipak prihvatili sami bi srozali pravila na koja se pozivaju a nama ostaje neka druga prilika npr incidenti u finalu Aba kojih ce sigurno biti da opet odustanemo . Manje znacajna ali ne beznacajna stvar sto bi se to takmicenje produzilo do jula a sto opet znaci manji odmor za igrace sto se naravno dodatno placa i sto oni nisu bas radi da igraju u vreme kad im je ugovorom predvidjen odmor.
 
Последња измена:

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
170
Reaction score
1.679
Локација
Beograd
Baš mi je žao što nećemo igrati plejof???? ligu u kojoj su 2 od 4 učesnika klubovi koji imaju istog gazdu, dok je trećem klubu gazda koji nije davao svojim igračima da dođu u KKP nego ih je slao u ta dva kluba.
Tako i treba, obesmisliti im sva takmičenja pa nek se igraju sami sa sobom...
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
318
Reaction score
1.647
Локација
Панчево
Nismo igrali prošle, kad smo bili drugi, ne igramo ove, kad smo prvi. Dakle, izbijamo im argument da smo odustali zbog plasmana. Još važnije od toga, dosledni smo. Retka je to osobina danas, i vredna.
Da li bi trebalo da igramo ili ne, odlučuje klub. Moje mišljenje, mada totalno nerealno, jeste da treba i iz Aba lige istupiti. Lepo da se ne srećemo sa smećem, i ćao. Ne bi mi nedostajali nimalo. A svakako liga bez Partizana nije liga. Ionako je 80 posto učesnika igra samo da bi zapelo te dve utakmice protiv nas. Plus je lično ne volim još od kad su nas ucenom naterali da je igramo.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.129
Reaction score
1.991
Локација
u srcu šesnaesterca
I za to smo zakasnili. Ja sam vec rekao da bi prijavio omladince. Namerno da im se podsmevamo
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.124
Reaction score
4.571
Локација
hiperboreja
Eno pise pbg da nam uskoro stize klupski autobus koji je kupljen...da vidimo na sta ce da lici
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.369
Reaction score
10.234
Локација
okupirana Srbija
1604490279720-autobus-ko-to-tamo-peva-830x553.jpg

Pošumljeni nabavio i opremio. A kukali ste što su karte preskupe za Real.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.124
Reaction score
4.571
Локација
hiperboreja
Top