Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Kakav tekst... Klasičan clickbait. Niti izvora, niti reakcije bilo koga, igrača, kluba. Samo lupe eto Partizan razmišlja o Hezonji jer ga gotive grobari, a i on Partizan. A onda na kraju napišu da ima ugovor još godinu dana i da može samo u NBA iz Reala...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Ne znam kad ćemo naučiti, i da li ikada, da pred kraj ili početak sezone, pred jako bitne utakmice, ne otvaramo, ne čitamo, ne pridajemo na značaju, ne verujemo ništa nikome po pitanju transfera, dok ne vidimo potpis. Ja bar tako radim.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.491
Reaction score
21.565
Локација
Beograd
Izvora nema, to je tačno, ali gde ima dima... :cool:
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
272
Reaction score
1.233
Локација
Čačak

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.491
Reaction score
21.565
Локација
Beograd
Nemoj sad ti meni crtati te(očigledne) stvari. Ali kažem, ako misliš(te) da je i ovaj slučaj to isto, ok...
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.348
Reaction score
1.845
Локација
Gde god ti da igras...
I sad kao imamo insajdera koji kaze da je Hezonja zavrsen. Najvazniji deo sezone, juce decko igrao finale evrolige ali je u medjuvremenu dogovorio prelazak u drugi klub. U ovo mogu poverovati samo lobotomirani cigani ili sns partizanovci. Taj tip "pameti".
PS: Ko veruje da Zeljko razmislja o sledecoj sezoni dok se ova ne zavrsi??
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.128
Reaction score
1.991
Локација
u srcu šesnaesterca
Hezonja ima jos jednu godinu sa Realom, ako se ne varam. I platu od 2 mil. Nije imao ne znam kakvu sezonu, ali ne bih rekao ni da je suvisan u Realu. Nama bi valjao samo umesto Nanelija, koji je duplo jeftiniji.
Bolje 2 mil dati Panteru koji po prikazanom i vredi te pare. On je nama mnogo vise od beka sutera, plus ima nas pasos.
Tako da cela prica nema bas mnogo logike, osim ako nam budzet ne bude blizu 20 mil za sledecu sezonu.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
272
Reaction score
1.233
Локација
Čačak

"Sada se priča ponavlja i evropski mediji ponovo dovode u vezu Hezonju i Partizan. Prema saznanju Telesporta, Partizan u ovom trenutku ne razmišlja o jačanju igračkog kadra za narednu sezonu. Crno-beli su maksimalno fokusirani na završnicu AdmiralBet ABA lige, a što se rostera tiče, najpre će pokušati da zadrže najbitnije igrače trenutnog sastava, pre nego da se aktiviraju na tržištu."

Teško je neverovati Ostojinom portalu...
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Клуб је опет објавио једне цене карата, обрисао објаву и ставио друге и то скупље! Ово је други пут да се то дешава ове сезоне, само што је прошли пут пред Реал било обрнуто, објавили скупље, кренула пљувачина па онда ставили јефтиније! Срамота шта се ради....
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Ili je samo neki amater okačio pogrešnu sliku, t.j. sliku od neke prethodne utakmice.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.123
Reaction score
15.391
Локација
Beograd
Kakav bre crni Hezonja, ne treba da se obaziremo na ova "novinarska" pisanja u ovom delu sezone, kada se završi onda. Mislim ovo više nije ni zanimljvo, ne treba ni otvarati ove klikbejtove. Ista fora kao sa hitnom na protestima, tako meni izgleda.
 
Top