Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.556
Reaction score
11.034
Ne vidim kako mozemo da dovucemo Deka.
Njemu lezi ta pozicija 4 i tu bi po mom misljenju bio u rangu 5-6 najboljih igraca u evropi.
Nekako mi je logicnije da trazimo drugi profil igraca, odnosno igraca spolja.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Želim da se obradujem ali ovo je isto kao kad vidim intervju one spodobe anđusa gde nas hvali.
Možda sam i paranoičan i sve bude kako treba.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.885
Reaction score
7.728
Svi su sad odjednom prepoznali velicinu i da kazem projekat naseg kluba, siguran sam da smo finansijski stabilni, a sledece sezone bicemo jos stabilniji.

Mislim da nam za ovaj nivo takmicenja, jos jedan igrac "unutra" nije potreban, jer ne znam kako bi ih trenerski mag rotirao, Smajli,Zek,Kopriva,Lesor, + na 4 mogu da odgovore Rade,Dangubic,Kuruc.

Moze jedan igrac spolja, koji bi bio "osigurac", jer kad legnem da spavam razmisljam, sta ako nedaj boze Panter zakaci "covid" pre neke kljucne tekme ili pak se nedaj boze povredi.

Bez Madara, Trife, nekako mozemo, bez ovoga tesko.
 

Simkela

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
4
Reaction score
16
Локација
Pancevo
Od leta pa do sad,niti jedan portal ili stranica nisu naboli makar jedno pojacanje KK Partizan,tako da informaciju o Deku uzimam sa ozbiljnom rezervom,iako je istina da kontakt nekakav postoji izmedju igraca i kluba.Prica se da to nije jedini igrac sa kojim se pregovara,a taj drugi igrac pored Deka sa kojim je Partizan u kontaktu je 99.99% Dzanan Musa,niko ga jos uvek nigde nije spomenuo,trenutno je clan Breogana,osrednjeg spanskog kosarkaskog kluba,sa kojim je letos potpisao ugovor u kome stoji klauzula da igrac moze da napusti klub u bilo kojem momentu ukoliko za njega stigne ponuda iz Evrolige ili Evrokupa koja ispunjava finansijske uslove.Uzeci u obzir da prosto ne postoji bolje mesto za napredak od Partizana trenutno,kao i da sa druge strane ne postoji trenutno na trzistu mladji bolji i pristupacniji igrac od Muse,nesto mi se cini da ce biti veselo u narednih nedelju-dve :)
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Prva je stvar 99% sigurna - NEKOGA DOVODIMO. Druga je stvar takođe 99% sigurna - Taj neko će biti OPŠTE POZNATO košarkaško ime /jer da nije, ne bismo ga dovodili sada. To mora biti neko ko pravi razliku u odnosu na trenutnu ekipu /na koju nemam zamerki/.

Obe ove stvari NASLUĆUJEM zdravom logikom. U ovo doba se dovodi ili neko za osvajanje titule ili se ne dovodi niko. Taj neko 99,9% NIJE centar jer smo centra doveli bar do kraja sezone. Šutere već imamo. Protiv Lokomotive dadosmo 94 koša, protiv COL 89 koševa i to u porazima. Napad je podbacio /uslovno rečeno/ samo u dva poraza: Protiv FMP-a i protiv Andore. Međutim, to su tekme u kojima nije škripao samo napad već je šištalo na sve strane pa u tom smislu se ne može govoriti da nam je falio šuter.

Ako nije "bek šuter" i ako nije centar, NAGAĐAM da bi taj neko mogao biti plej /možda i neko ko može da igra pleja a nije isključivi plej, nemam blage veze../

Ali ko god bio, taj će biti neko ko pravi ozbiljnu razliku ili se NIKO neće ni dovesti /a to verovatno zavisi od ishoda pregovora sa tim nekim(a). Voleo bih neku "aždaju" koja garantuje pola trofeja a da se za drugu polovinu pobrine ostatak ekipe :D JBG nije baš skromno al šta ću... :D

Ako iko na ovom forumu može da zagolica maštu svih nas onda je to @Tuljo zato brate, javljaj se više pocrkasmo! :ziveli
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Ne bi ja ovde ništa više dirao. Ovaj tim je popunjen na svim pozicijama, a na svakoj imamo po jednog mladog odličnog igrača koji će biti sve bolji (1. Madar 2. Glas 3. Trifunović 4. Smailagić 5. Koprivica), kao i jednog ili više iskusnog i kvalitetnog da upotpuni te mlade (1. Mur/Avramović 2. Panter 3. Kuruc/Zagorac/Dangubić 4. Ledej 5. Lesor).

Odlično selektovan tim.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Meni je žao ali smatram potrebnim, čak neophodnim, da svima koji su kao i ja zainteresovani za 1992 rakiju, kažem da nema ništa od naših porudžbina, ko nije uzeo lično, naravno. Od ponedeljka uvode online kupovinu tako da ove porudžbine više ne važe. Da nisam pitala, ne bih ni znala jer, eto, niko ne javlja iako podatke imaju. Pa da vam javim ovde, da znate...

Isteklo vreme za editovanje, sad mi javiše da se sve te porudžbine, ko je poručio a hteo je dostavu, tretiraju kao online kupovina i slanje počinje od ponedeljka.

Hvala ti puno na informaciji.
Poručio sam baš telefonom i još im rekao da ne žure, da može i poslije praznika i vidi sad ☹️
Jako, jako neprofesionalno i neozbiljno s njihove strane.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
^ slobodno I'm pošalji poruku ili štagod ti je lakše i potvrdi još jednom porudžbinu. Ja moram opet da ih cimam jer sam dala adresu s posla a prekjuče pozitivan test na ovo njesra pa moram da menjam jerbo neću raditi... :confused-smiley-013:
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
^ a neće da može, pustim poruku da objasnim promenu adrese, odgovor dobijem kako, ipak, moram online sutra da poručim, zamisli, a isto svima od srca preporučujem, izgleda da se tamo ne zna ni ko pije ni ko plaća... Em se smrzla k'o dupe od 11 do 7 čekajući da završim svu tu zajebanciju em ovo mi k'o 'ladan tuš, onako, gratis. Blago rečeno, flipnula sam :banghead:
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.070
Reaction score
4.941
Локација
vezenemam
jel ta "urban diiistilerija" neka limareva, šikejeva ili džiletova kombinacija?
kao da su dete od 7 godina gurnuli da igra utakmicu seniora:banghead:
kakvu promociju ljudi dobiše, trebali bi za dž da dele te partizanovače:D
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.472
Reaction score
29.012
Локација
Novi Sad
Pa ovi su ladno nedostupni na broj za porudzbine gde sam 30.decembra porucio..... Boze me sacuvaj, da zivim u Bg sad bih im otisao tamo i pitao da li su normalni i sto se prihvataju posla ako nisu u stanju da ga odrade kako treba (bar za sada) .......
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top