Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.297
Reaction score
10.807
Локација
Beograd
Ja sam toliko dosadna da sam im se, verovatno, smučila al' baš me pa zabole. Elem, jutrošnji pokušaj online kupovine, prc, tehnički problemi nisu rešeni, javiće mi porukom kad će moći da se poruči... Jbt, k'o da oni meni daju pare a ne ja njima... :banghead:
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.222
Reaction score
4.007
Локација
Uvek uz Partizan
Izgleda treba da otvorimo posebnu temu o rakiji (ovo generalno mislim da nije loša ideja). Uglavnom ja sam očekivao da ću danas moći da naručim preko njihovog sajta kao u bilo kom drugom online Shopu, međutim te naše rakije nema u ponudi. Sve u svemu liči mi da će nas na kraju izigrati ili su jednostavno previše nesposobni.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.297
Reaction score
10.807
Локација
Beograd
@Bobrock, ja sam živela pedesetak metara iznad te radnje ili kakogod se to sad zove, Dorćolka sam, ali odavno nisam u tom kraju, radno vreme do pet popodne, sad još i bolesna, a mnogo mi glupo da cimam bilo koga ako već može ovako. A izgleda da ne može, bar ne još uvek. Marketinški potez i obeležavanje godišnjice Istanbula je super ali realizacija je ubi Bože... :pop ali kako sam ja bik u horoskopu, biće po mom, kadgod al' biće... :D
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
@Bobrock, ja sam živela pedesetak metara iznad te radnje ili kakogod se to sad zove, Dorćolka sam, ali odavno nisam u tom kraju, radno vreme do pet popodne, sad još i bolesna, a mnogo mi glupo da cimam bilo koga ako već može ovako. A izgleda da ne može, bar ne još uvek. Marketinški potez i obeležavanje godišnjice Istanbula je super ali realizacija je ubi Bože... :pop ali kako sam ja bik u horoskopu, biće po mom, kadgod al' biće... :D
Kako radno vrijeme do 17:00h ja onda kad sam zvao pisao sam ovde na ovoj temi, žena mi preko telefona rekla da rade do 22:00h
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.297
Reaction score
10.807
Локација
Beograd
Meni malopre na mail stigla maltene ista poruka uz objašnjenje da je usled, zamisli sad, korone došlo do ove situacije. I da će slanje biti, kad izvršiš online kupovinu, narednih dana, čitaj bar nedelju dana... :banghead: nije da mi je hitno i neophodno momentalno ali, jbt... Što se 'vataš u kolo kad ne znaš da igraš...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.297
Reaction score
10.807
Локација
Beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top