Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.636
Reaction score
970
Локација
Морава
Кад ће бити пуштени ови нови дресови у продају?
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Ne znam da li je neko vec o ovome pisao, ali ajde i ja da napisem, pa ako je vec bilo ovo, prastajte.
Da li je moguce da se napravi neko koktel vece, kao za proslavu titule, gde treba da pozovemo sve uglednije ""privrednike", politicare, ali one koji vole Partizan i da im prezentujemo sta mi to nudimo i zbog cega smo tako dobra investicija. Naravno pre toga ih dobro napijemo i nahranimo:D I onda oni koji odbiju da priloze da se vise nikad ne zovu na slikanja kad je proslava titule
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ne znam da li je za ovu temu, a neko je pomenio na temi Evroliga...ZAHTEVATI od Sportkluba da ne prikazuje onu odvratnu reklamu dal za potenciju, za sta je vec, kada Partizan igra Evroligu.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
nema tu sta Partizan da zahteva, dali su pare i ima da se reklamiraju u udarnom terminu :D
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
A jeste izvalili da Sportklub reklamira samo ta sranja za potenciju? Nema sukoba interesa, 4-5 razlicitih proizvodjaca, samo se rotiraju po TO:D
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.408
Reaction score
791
Локација
Niš
Ма нек иду у пичку материну, ја сваки пут кад гледам неку нашу утакмицу појачам телевизор до максимума. Још на прошлој утакмици против ЦСКА био тајм аут и ја отишо до кухиње да пијем воду, кад одједном почеше да се чују непријатни звуци са те рекламе за потенцију, реко матер вам јебем помислиће кева да гледам ко зна шта... :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.406
Reaction score
40.477
Локација
Žrnov
Lepo je čuti da je Grobarima stalo do toga šta njihove majke misle :wink:
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Zajebanciju na stranu: Ako neko nije puritanac - ja nisam, ali vala stvarno je bljak da jednu takvu reklamu (sa takvim motivima :) i ako je vama verovati sa takvim zvučnim efektima :) ) "vežu" baš kad je utakmica našeg KK. Sad ću da izvršim uticaj na svim stranama. :D

EDIT:
Pošto sam bio u hali i ne znam koja je tačno reklama bila, molim onoga ko ima neki link, snimak, da mi ga pošalje na "PP". Hvala i...ne zajebavajte se, znači budite ozbiljni u slanju. :)
 
Последња измена:

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
I meni su malo bljak te reklame za potenciju ali nisam siguran da tu moze nesto da se promeni,
jebiga komercijalna televizija naravno da ce pustati reklame onog ko je spreman da to plati.
Nije to RTS da mora da vodi racuna i o poruci koju ta reklama salje :D
 

Markisa

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
993
Reaction score
14
Te reklame sam i ja primijetiom, i to imaju par starijih reklama, ali ova nova sa zvučnim efektima kida :D
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
Jel se zna da li će i kada biti pušten u prodaju album sa sličicama KKP, koji se delio uz kupljenu sezonsku u prostorijama kluba?
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Za koji dan će se na sajtu pojaviti "Season Guide 2012/13". Kasni se jebiga, i to se baš pošteno kasni ove sezone, ali...bolje ikad nego nikad. Štampani primerci su inače već odrađeni, pa i deljeni (na konferenciji pred Bešiktaš), a zbog toga se još više čudim što elektronska verzija nije odavno postavljena na sajt...:confused Uzeh danas iz kluba 1 štampani primerak, lepo izgleda...
 

Jozy21

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
30
Reaction score
0
Локација
Beograd
Našla sam danas album "Ima jedan tim" na trafici. Album je 100 din, a kesica sa sličicama 50 din.
Dobro izgleda skroz :clap
 

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
Kupljeno danas,album je odlican,svasta se moze procitati kroz dugu i bericetnu istoriju KK
ps papir je mogao biti i malo kvalitetniji
 
Последња измена:

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Evo jedan prijedlog u vezi sajta od mene:

Mislim da bi bilo jako lijepo da na www.kkpartizan.rs/trofeji ubacite
i kolonu sa timskom slikom iz svake sezone (koliko je to moguće).
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Bila je, pre par godina, jedna Partizanova prodavnica, preko puta Beogradjanke, Crazy Fans, tu je bilo mnostvo proizvoda sa obelezjima KK Partizan, to je bila dobra ideja, ali ime nije bilo bas najbolje, a mozda je sklonjena odatle jer je smetala planovima zekstre i ciganskog shopa u istoj ulici i imala navijacki prizvuk vise nego sportski.

Dobro je da bar nesto od crno belog stampanog materijala izlazi na trafikama, Izaberi Partizan je
izgleda prestao da postoji. KKP je mnogo gledaniji, reciprocno gledano, u odnosu na FKP, stoga bi se reklo da je i marketing sluzba bolja, mada ima mnogo toga da se radi jos, znamo da strucni stab i sportisti su ti koji su merilo za uspeh, a ne marketing.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Danas sam kupio album,kupio i tri kesice.
Otvaram prvu izvlacim Peru iz druge Kecmana,reko do jaja.
I iz trece ladno izvucem slicicu sa tribine i ugledam sebe na njoj. Odusevio se :D
Stvarno je mogao biti malo kvalitetniji,ali da ne trazimo dlaku u jajetu..
Pozdravljam potez kluba u svakom slucaju :clap
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.406
Reaction score
40.477
Локација
Žrnov
jel tog albuma ima na svim kioscima?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top