Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.034
Reaction score
14.020
Локација
Kipar

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.254
Reaction score
6.863
Kakav dan sunce ti jebem. Ovako se postaje besmrtan, legenda, kada je najteze! Zoc je mogao da bira! Nadam se da ce druge ”legende” da slijede primjer i da pomognu Partizanu koji im je svima dzepove punio. Dobrodosao Zelimire, zelim ti sve najbolje od srca, puno srece i da nas vodis do neslucenih visina! P.s .zamolio bih bracu moju Grobarsku da ne stavljaju na ovu temu fekalije sa ciganskih foruma. Nek umru svi zajedno sve im jebem bolesno!
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Nije stvar u parama izgleda toliko vise, koliko je u pitanju dostupnost igraca. Ono sto je dobro je to da nam se Raskovic otvara, a lose sto nam se Misko zatvara na neki nacin, sto i nije strasno, imajuci u vidu da top prospekte ne salje nigde iz Mege. Mada kada malo bolje razmislim, nije da nam je bio nesto otvoren i do sada.

Mislim da je krucijalno napraviti dobru konekciju 1 i 5 (videti pod Volden/Mozli ili Bo/Maric), ali iskreno, mislim da je sve spremno za predstavljanje igraca, imajuci u vidu ovakvu bombetinu od dogadjaja.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
628
Reaction score
3.814
To kakav tim će panteri da skupe je nebitno. Meni je srce puno. U današnjem svetu malo je ljudi sa istinskom veličinom, a Žoc je pokazao da se razlika između njega i mnogih drugih meri u svetlosnim godinama. Hoću Grobari da igraju, hoću naše nazad... Hoću Gagija, Vestermana, Milutinova, hoću Petruševa i druge talente. Hoću IDENTITET nazad, igrače sa mudima, hoću ono što je nekad bilo naše pre ove pederčine. I boli me qrac koliko su i da li su drugi skupi i skuplji. I hoću crnu majicu sa belom siluetom Žoca kako viče sa stisnutim pesnicama i natpisom NISMO ISTI.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
400
Reaction score
2.204
Локација
Gde god on da igra
U ovakvoj nazadnoj sredini, u najcrnjem mraku konacno se upalila jedna baklja, jako svetlo daje, najjace... u nadi da nece ostati usamljena i da ce se plamen brzo prosiriti ZIVELI grobari, zasluzili smo
Buraz ova baklja ima da sprži svakog ko pomisli da je takne.
I neka prži, neka gori još godina hiljadu.
Smrt fašizmu živeo PARTIZAN
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Јел реално да у дану када се точак историје зауставио, ви преносите циганске баљезгарије. Кога боли курац за ове глупости
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.875
Reaction score
7.887
Ja ne znam zasto se o trofejima uopsfe prica…

covek je danas sa ovim potezom napravio razliku izmedju nas i njih za sva vremena.

Kakvi trofeji, kakve picke materine, hocu borbu, hocu sistem, hocu da se radi… sve je ostalo posledica toga…

Ali ponavljam… danas je napravljena linija koja nas razdvaja za sva vremena…

i da,ovo je najgrobarskiji potez ikada i ikoga…
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Prvi put od odlaska Duleta u meni se budi osecaj nade, nade za bolje dane, nadu da smo konacno vratili NAŠ Partizan, nasu Partizanštinu. Na crno beli svet niko nece stavljati tacku a pogotovo ne Pickousti i njegova corava pudla i ona sekta neandertalaca iz zeleznika. Smrt fašizmu, živeo PARTIZAN!!!!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.420
Reaction score
11.660
Локација
Beograd
Koliki god budžet da imaju ostale ekipe,najbolji evropski trener svih vremena nema cenu i samim tim smo u startu u prednosti.
Trener kome se klanja cela košarkaška Evropa, koji je bio mentor Jasikevicijusu, Itudisu,Kokoskovu...
Jedva čekam da vidim pojačanja koja je odabrao. Nema sumnje da na kog on igrača pokaže taj je već rezervisao kartu za Bg I spava na aerodromu da slučajno ne propusti let.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top