Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Poslao sam novac prijateljici da kupi, ja ne idem na utakmice, ne živim u Beogradu i nemam vremena. Međutim, koliko god i šta mogu da pomognem Partizanu. Što se komentara tiče, razumem i jedne i druge. Pogotovu ljude koji nemaju, zato što 90% Srbije nema. Takva nam je situacija. Prijateljica će da navija i za mene. Srećno Žoc, srećno momci! :pop
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
По мом скромном мишљењу, сезонске нису скупе, али, велико АЛИ, клуб је барем требао изаћи у сусрет људима који нису у могућности да плате све одједном са понудом да се сезонска плати у 2 или 3 рате. Почиње школска година, сада су и то трошкови, иде зима ваља припремити огрев, још увек траје корона, наравно ту су још и других милион разлога који отежавају живот просечном становнику ове јадне земље.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Svaka roba ima svog kupca. Verujem da je neko ko god se bavio odredjivanjem cene sezonskih ulaznica, tu cenu pravio prema nekoj odredjenoj projekciji prihoda, u odnosu na plateznu moc ciljne grupe. Namerno kazem ciljne grupe, a ne gledalaca, ko se nesto bavi marketingom zna da potrosac i onaj ko konzumira odredjeni sadrzaj nisu isto, jer prvi donosi prihod, drugi je deo kolorita.

Ja bih recimo najvise voleo kada bi oni ovu akciju Vera i vernost produzili i nastavili je posle prodaje sezonskih karata, tj za postojece mogucnost obnove, kako bi recimo ja i ostatak ljudi koji mozda nisu u prilici da kupe sezonsku (ili zbog para, ili zbog udaljenosti), imali priliku da na neki nacin klubu pomognu, da se osete i dalje kao deo zajednice, i naravno da imaju neki sitan benefit od toga (popust u sopu, ili popust za neke utakmice u ABA ligi, ili sta god vec).

Nesto slicno kao sto na zapadu imaju premijerligasi onaj membership.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
839
Reaction score
2.902
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
U mom gradu još pre desetak godina kada smo stalno igrali evroligu bilo je više Grobara koji su zajednički kupovali po pola godišnje. I ovako je retko ko mogao da ide na svaku. Uglavnom nas 20-30 je išlo na utakmice na smenu a uvek smo imali oko 10-12 godišnjih.Evo ja sad i ako kupim godišnju ne mogu sebi da priuštim da idem na svaku utakmicu, tako da će uvek imati ko da ide na moju kartu.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Nema tu meni tebi
Nece tebi 100 osoba napuniti halu, nece ni 1000
Kolika god da je cena bice onih kojima je mnogo
Ali ti gledas neki prosek
Koja je to cena koja ce obuhvatiti najveci broj navijaca
Uzimas sve u obzir
Veliki broj ljudi su van bgd
Dobar deo publike cine i studenti i srednjoskolci (mozda neki popust bi mogao za njih)
Najveci broj ljudi u ovom kurtonu od drzave radi za oko 500e
E sad
Znam da ce mnogi sad skociti zasto bi se klub time bavio sta ih boli q, tebe niko ne tera da dodjes ili ona prica ko hoce da dodje doci ce i batali cigare zickaj 10ak meseci pa skupljaj za sezonsku... molim takve da zaobidju ovaj post ako moze
Ja mislim da klub sve to treba da uzme u obzir jer njemu su svi ti ljudi potrebni
Njegov cilj mora da bude da proda sto vise sezonskih i da hala bude sto punija i hvala bogu da zaradi nesto
Ako su oni procenili da je 25 somica ta cena - ok videcemo
Ja mislim da nije ali valjda znaju sta rade

Ps mislim da ovo nema veze sa koronom, siguran sam da bi ista cena bila i da je sve normalno
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Žao mi zbog Novice. Drago mi zbog Zagora

 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ovih 6000 ulaznica ce lagano otici po ovim cijenama, siguran sam u to.

To bi trebalo da je preko milion evra (nemam pojma koliko principi dobijaju i po kojim cijenama). To nije mala cifra, a po prvi put nakon Duletovog odlaska nam prihod kluba treba biti ispred svega ostalog, jer ce te pare sigurno biti upotrebljene na pravi nacin.

Ko moze da kupi - kupice, ko ne moze - pozajmljivace sezonske, kupovati pojedinacne, gledati na tv-u i slicno, ali nakon onog sto je Zeljko uradio, toliko svako od nas moze i mora da se zrtvuje.

Jedini problem je sto ce i atmosfera na utakmicam, pogotovo u Pioniru kada be bude pojedinacnih karata, vjerovatno biti losija zbog otsustva ljudi koji su do aada bili redovni...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.403
Reaction score
40.454
Локација
Žrnov
Ma naveo sam tu pricu cisto kao primer.
Ne odnosi se na tebe i ljude koji stvarno nisu u mogucnosti.
Ona se u principu odnosi na ljude koji bacaju pare za kojekakve otrove i gluposti, a mnogo im je da plate za nesto sto ih ispunjava i cini srecnim.

@Grncarija
Nisam.
a i sta ima deca da jedu, oblace se, ili ne daj boze treniraju neki sport...jbg sve je to, po vama, luksuz. a onda cete da svrsavate na majice "s kolena na koleno".

i pun mi k***c (koji nemam) vas koji osnovne i higijenske aktivnosti svrstavate u luksuz.

klasicni balkanci..fuj!
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ono sto je meni zanimljivo u svemu tome kada neko pomene tu priču,.... uvek i isključivo se javljaju samo pušači, oči da ti izvade.

Najosetljivija, i najagresivnija grupa ljudi posle vegana.
a i sta ima deca da jedu, oblace se, ili ne daj boze treniraju neki sport...jbg sve je to, po vama, luksuz. a onda cete da svrsavate na majice "s kolena na koleno".

i pun mi k***c (koji nemam) vas koji osnovne i higijenske aktivnosti svrstavate u luksuz.

klasicni balkanci..fuj!

Ljudi koji u nedostatku argumenata karikiraju stvari/lazu, pribegavaju sarkazmu, i galame kako bi valjda bili u pravu.

A eto, stvarno fuj.

Opusti se, zapali jednu.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Gledajući naš standard karte jesu skupe. Ali vrede svaki dinar, bez razmišljanja. I pre bih uzeo sezonsku za basket, nego za fudbal koja košta dosta manje. A verujem da većina tako razmišlja, a pogotovo sad kada je tu Žoc :navijac
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Karte nisu skupe. Da vam je neko rekao pre 3 meseca kad smo bili u situaciji praktično da se borimo za opstanak u Abi, a potom i ispadanje u 1/2 kls, da cemo posle 2 meseca imati Zoca na klupi i ovakve igrace u rosteru, a pritom nas poslastice na pleju i centru tek cekaju i neko se nadje pametan da prica kako je mnogo 120e za sezonsku. Dolazak Zeljka za mene je neprocenjiv i uzeo bih sezonsku pa makar i da je duplo skuplja! Vi ocigledno niste svesni i dalje koga sve imamo u ekipi...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Imam puno razumevanje za sve one koji su štedeli, dobili ili jednostavno imaju para za Mercedesa. Takođe, još više razumem sve one koji jakoooo vole Mercedes ali nisu u prilici da ga kupe.

To vam je drugari priča o KKP ove sezone. Pri čemu se Mercedes drži svoje tržišne vrednosti dok je KKP pustio karte po cenama daleko manjim od njihove tržišne vrednosti, posebno ako se u obzir uzme odnos ponuda/potražnja i činjenica da je ovo jednako istorijski momenat evropske košarke isto koliko je to bio i onaj iz '92 kada smo igrajući skoro sve tekme kao domaćini u Fuenlabradi i sa ubedljivo najmlađim timom /i trenerom/ osvojili prvu EL.

Šta mislite, u kom se to filmu može ispisati scenario gde se devetostruki osvajač EL i predsednik trenerske organizacije pri EL vraća kući iz ljubavi prema klubu, odbijajući ponude EL klubova? Čovek dolazi u svoj Partizan da bi pokušao KROZ EC da se vrati u EL!!!!

Koliko taj trenutak vredi u okvirima evropske košarke? Za Partizan će navijati ove godine i navijači Panatinaikosa i navijači Fenera. Gledaće svaku našu tekmu i navijati za Partizan! Cela košarkaška Evropa će pratiti Željka i Partizan jer opet pišemo istoriju, šta god da se dogodi na kraju sezone.

Zamislite da se ova filmska priča događa na nekom drugom mestu. Koliko bi zaista vredela sezonska ulaznica čak i da uzmemo u obzir da se takmičimo u EC-u a ne u EL. Realna cena karte je takva da će ista biti veoma značajan istorijski dokument. Ona je već danas toliko vredna da bi mogla bez problema da ide na nekakvu aukciju i dobije veoma ozbiljne pare. Zamislite samo koliko bi ozbiljan novac za tu NAŠU KARTU dao neki Turčin ili Grk!!!

Da li je ipak puno, jesu li cene velike? Nekima su nedostižne, na žalost. Ali nekima je i Mercedes nedostižan pa voze nešto drugo. U prevodu, biće i pojedinačnih karata jbg..
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Kao sto rekoh

KKP treba da proceni koja je to cena
Oni mogu da stave sezonsku i 500e da bude, ako prodaju 10 soma sezonskih - super, ja necu moci da kupim ali bice mi drago sto narod ima to da plati (ustvari bicu ljubomorna svinja, kaki narod jebes narod i onako sve stoka) i sto ce kkp imati dobru podrsku (ovo ce mi stvarno biti drago). To bi znacilo da su odradili posao kako treba - super kapa dole
Ali
Ako prodas recimo 2 soma sezonskih na sav ovaj hajp, onda brate nesto si se zajebo u proceni ?!
Sad je ova situacija sa koronom ali stvarno mislim da to nema veze i da bi sve bilo isto bar sto se cene tice
Zamisli te da izborimo el - znaci karte sledece sezone jos skuplje ?!

Karte nisu skupe. Da vam je neko rekao pre 3 meseca kad smo bili u situaciji praktično da se borimo za opstanak u Abi, a potom i ispadanje u 1/2 kls, da cemo posle 2 meseca imati Zoca na klupi i ovakve igrace u rosteru, a pritom nas poslastice na pleju i centru tek cekaju i neko se nadje pametan da prica kako je mnogo 120e za sezonsku.
Citirao sam druze tebe jel si tu iznad ali vise ljudi je to napisalo
Ej dosao zeljko ej pa ovaj igrac ej pa onaj igrac - super ok jeste tu su
Samo
Niko da mi objasni kako njihov dolazak dize standard navijacima ?!
Eto samo jos to neko da mi kaze i ljubim ga u pedu, kako dolazak zoca (za koji ne moram da objasnjavam koliko znaci svakom grobaru) povecava kucni budzet
Kao doso zoc pa jeste ali meni je plata i dalje ista
Takodje
Mislim
Ne znam kako sad ovo da objasnim ali
Kao da nije fer prema igracima i trenerima koje smo gledali predhodnih sezona
Sta ako se nesto desi ne daj boze a zivimo u drzavi gde jedan poziv velikog vodje moze da obrne situaciju za 180° pa nam trener bude dzile ?! Oce sezonake biti 60e ?! Neozbiljno je to
Nisam ovo zadnje lepo srocio al jbg valjda se razumemo
Evo pola 4
Da ne davim vise
 
Последња измена:

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.541
Reaction score
3.821
Локација
Beograd
Karte nisu skupe. Da vam je neko rekao pre 3 meseca kad smo bili u situaciji praktično da se borimo za opstanak u Abi, a potom i ispadanje u 1/2 kls, da cemo posle 2 meseca imati Zoca na klupi i ovakve igrace u rosteru, a pritom nas poslastice na pleju i centru tek cekaju i neko se nadje pametan da prica kako je mnogo 120e za sezonsku. Dolazak Zeljka za mene je neprocenjiv i uzeo bih sezonsku pa makar i da je duplo skuplja! Vi ocigledno niste svesni i dalje koga sve imamo u ekipi...
Sezonska 120e je jedino ako hoces sa Principima da gledas.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top