Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Izvinite me ljudi, ne pišem toliko često /bar se nadam/... Oni su se i usrali i upišali od straha! JBT dobiju nas i pored svega se plaše! Nekima ovde ne ulazi u glavu da im je ćoravi LEGENDA a meni je to prirodno stanje stvari. Taj ćoravi je zaista najveća legenda koju imaju. Da ne kenjam previše, imali su oni dobrih i kvalitetnih igrača /nekih 4-5/ ali nisu bili NOSIOCI košarke. Dva tri imena su "delili" sa nama ali je to sve zanemarljivo... Niko nije od njih ostavio za košarku nešto epohalno.

Njima kada ode ćoravi neće ni kamen na kamenu ostati a to samo po sebi dovoljno govori kakvi su! Ovi naslovi su samo pokušaj narušavanja atmosfere u Partizanu ili nisu čak ni to - Ovo je samo pokušaj da se oni sami nekako uteše i odmore od straha koji je definitivno izmakao kontroli!

Mi danas imamo Žoca /odnosno, uvek smo ga imali i uvek ćemo ga imati/ ali i pored njega, mogao bih ispisati čitav tepih imena i opet sa velikom šansom da nekoga izostavim. Sve bivši i sadašnji košarkaši, treneri, funkcioneri. Doduše, neke smo sami uspeli da "potrošimo" neki su se sami potrošili i opet ih imamo beskraj!

Ove stvari sa "lošim prevodom" i zlonamernim ništa neće da im pomognu. JBG Žoc ne čita novine i mogu da pišu do mile volje. Kuruc ako ne zadovolji Žoca to ćemo čuti od njega lično neće nam trebati ni google ni tabloidi. Ali mislim da ćemo najpre videti kako ih Kuruc sve na čelu sa Žocom jako kara u bulju - Tako reći, ne vadi!
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
995
Reaction score
3.684
Локација
Ako je to igrač stvarno izjavio, kao što očigledno jeste, onda ni nema mesta da se kritikuju novinari.

Jeste, svakako su ti isti novinari većinom zlonamerni sa naslovima, ali sam igrač je dao povod za to. Treba Željko lepo da ga nazove, ili još bolje, kako će zapravo i biti, oči u oči sa njim kada se vrati da mu objasni neke stvari, pa će onda razumeti.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Uopšte ne mora da znači da je igrač to izjavio. S obzirom na to kakvo je novinarstvo danas, verujem da je neko nešto izjavio tek kada ČUJEM izjavu... i to integralnu verziju, sa kompletnim kontekstom.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.105
Reaction score
3.906
Локација
Београд
I da jeste izjavio, sigurno nije u kontekstu u kom ''naši novinari'' to predstavljaju.

Ništa novo, iz ''Željko je najbolji trener u istoriji košarke, traži previše od nas ali nam i pomogne da dodjemo do tog nivoa, ne razumem kako uspeva u tome ali je to jedan od razloga zašto je najveći ikada, sada sam sa reprezentacijom i imam par dana i da odmorim sa porodicom što mi je nedostajalo.''

oni izvuku naslov ''Željko traži previše od nas, ne razumem, želim da odmorim.'' i to svi prenesu kao udarnu vest.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.147
Reaction score
3.630
Kuruc trenutno daje 1% od svojih mogucnosti i to vide svi kosarksaki pismeni grobari. Kada su ga tamo pitali zasto ne daje vrhunske partije uz vrhunskog trenera, sta moze da kaze!? Pa nece reci jbg los sam igrac ili ne zna Zeljko ili nesto takvo..
Najbolje je prebaciti na nesporazum ili trenutno nerazumjevanje.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
995
Reaction score
3.684
Локација
Uopšte ne mora da znači da je igrač to izjavio. S obzirom na to kakvo je novinarstvo danas, verujem da je neko nešto izjavio tek kada ČUJEM izjavu... i to integralnu verziju, sa kompletnim kontekstom.

Slažem se. Postoji mogućnost da mu je postavljeno nekakvo pitanje u tom kontekstu, na šta je on dao ovakav odgovor koji najpre zvuči kao negativan.

Zmajski je napisao šta većina misli, Kuruc tek treba da pokaže svoje kvalitete. Pre početka sezone, posle Pantera, on i Ledej su mi bili glavni protagonisti u ekipi, u kojoj će vremenom kako sezona odmiče stasati ubice u vidu Smailagića, Madara i Trifunovića.
 

Magma84

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
198
Reaction score
1.394
Локација
Beograd
Ne vidim ni jedan problem sa izjavom. Čak naprotiv, izjava je jako afirmativna. Čovek je i sam svestan da ne pruža partije zbog kojih je doveden i koje smo svi na kraju krajeva očekivali. “Ne razumem Obradovića” tumačim u smislu da je Zeljko toliko dobar i da su mu zahtevi toliko složeni odnosno da ide do takvih detalja da ga ni NBA igrač ne razume. To samo govori o zelkovoj strucnosti a nikako o frustraciji igrača.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Mislim da je pitanjw za ovu temu pa molim za pomoc. Posto nisam dugo bio, zanima me da li i dalje postoji ona prodavnica KK Partizan u hali Pionir?
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Hvala. Pa imamo li neku ,,uzivo''? I bojao sam se da jest otkad su se cigani tamo nastanili...
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.034
Reaction score
27.066
Локација
Из Чикага (моји...)

Bulevar despota Stefana 48
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Статус
Затворена за писање одговора.
Top