Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.522
Reaction score
3.968
Локација
Ljubljana
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013

Превише помињања покојног клуба,за мој укус.
Партизан и Звезда ово, Партизан и Звезда оно...
Требало би људима из клуба укључујући и Савића скренути пажњу на то.
Кога бре брига за 'звезду'?Функционер си Партизана и чему помињање било ког другог клуба.
 

Broz24

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
145
Локација
Niš
Našao sam ono što mnoge od nas ovde zanima... Znači, zadnji dan za prijavu pojačanja je 28.01.a zadnji dan za nekog igrača iz evrokup tima je prošao... Znači, imamo još dve nedelje za pojačanje, a to ne može biti igrač koji je igrao u evrokupu ove sezone
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.132
Reaction score
14.286
Локација
Brdo Banovo
Iskreno..kakva vise pojacanja?!
Pa jel malo sve OVO sto imamo?

Stvarno smo upali u limeni mod, dovodi, dovodi dovodi.

Dosta je bilo, ekipa ce uzeti titulu. Bas ovi prisutni momci.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Malo je.

Sta je pogresno reci da smo promasili sa pozicijom 1?

Ne daj Boze da nam u odlucujucim utakmicama ode Panter u karantin i mi se mozemo pozdraviti sa trofejima.

Stojim i dalje da smo inferiorni i u odbrani i u napadu sa Madarom i Murom na parketu. Pojesce ih ciganski bekovi ili bilo koji drugi ozbiljniji igraci u Ek-u.

Iskreno ne verujem u titulu ako ne bude radila doselekcija. Neka sam pesimista ali ne vidim kako mozemo inferiornost na 1 i losije igrace na 3 sakriti. Kuruc je za sada totalni promasaj.
 
Последња измена:

Broz24

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
145
Локација
Niš
Malo je.

Sta je pogresno reci da smo promasili sa pozicijom 1?

Ne daj Boze da nam u odlucujucim utakmicama ode Panter u karantin i mi se mozemo pozdraviti sa trofejima.

Stojim i dalje da smo inferiorni i u odbrani i u napadu sa Madarom i Murom na parketu. Pojesce ih ciganski bekovi ili bilo koji drugi ozbiljniji igraci u Ek-u.

Iskreno ne verujem u titulu ako ne bude radila doselekcija. Neka sam pesimista ali ne vidim kako mozemo inferiornost na 1 i losije igrace na 3 sakriti. Kuruc je za sada totalni promasaj.
Potpuno se slažem... Sa ovakvim plejevima, biće muka i u leonu štukelju i u šljonsku i u trentu... Ne bih pričao o ozbiljnijim gostovanjima...pored loših plejeva i nedorečenih krila, spomenuo bi lesora... Do sada je bilo ok, ali ovo večeras... Ovo je bio najveći kriminal nekog našeg igrača ove sezone!!! Ona iskakanja na centar i kurcobolja za zaštitu sopstvenog reketa?!?!? Skandal...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.132
Reaction score
14.286
Локација
Brdo Banovo
Uopste nisam sumnjao da ce brat @Matke22 da trazi doselekciju. :D

Jasno da su odjednom apetiti postali takvi da bi u podne igrali finale EC a u 18h finale EL.

Partizan pocinje sezonu tako sto na klupu seda ZELJKO OBRADOVIC, dovode se dva igraca koji su par meseci ranije igrali f4. Stizu igraci iz Nba lige, uz par manje poznatih talentovanih momaka. Sada stize Lesor, i sta, opet malo. Daj jos pleja, nekog na poziciji 3, zamenu za Lesora jer se nece pokazati kako forum ocekuje.
Uz par slabijih partija i Glas na listic za promene.

Samo doselekcija doselekcije i top 10, 17... je tu.

P.s. sve to postignuto za par meseci, kada je omca malo olabavljena. Neki drugi nabacuju igraca 5+ godina, ne stize se to bas tako lako.
 
Последња измена:

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Ljufi, od kada vi navijate za KK Partizan? Samo procitate sastave nasih i ciganskih timova u Duletovo vrijeme i trebalo bi vam jasno da ne moramo bas na svakoj poziciji imati Panterolikog igraca da bi osvojili trofeje...

Jebali su ih Djekic, Mitrovic i Klobucar, pa ce ih jebati i Kuruc, Madar i Balsa...Sta im tesko?
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne znam zasto se vracate u Duletovo vreme i poredite nas i cigane?
Mi smo tada igrali Evroligu, nasi klinci su tada igrali protiv najboljih evropskih ekipa i preko tog iskustva skupljenog tokom cele sezone tukli cigane i sve ostale na kraju. A cigani nisu igrali El vec Ek.

Kod Duletovog Partizana nisi mogao videti bol u predelu prepone kod igraca, a ovde su pojedinci umislili da su neke zvezde i da mogu da nas cascavaju prisustvom.


Neki drugi nabacuju igraca 5+ godina, ne stize se to bas tako lako.
Bas zbog toga mislim da ove godine sansu za El mozemo traziti preko Ek. I da ih tako mozemo indirektno srusiti.
Svaka ekipa u sezoni radi doselekciju, ne ko cigani ali 1 do 2 igraca da.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
995
Reaction score
3.684
Локација
Imamo jednog od najboljeg mlađeg plejmejkera u Evropi, Avramovića koji je do sad pokazao da je odličan i u odbrani i u napadu, plus Glasa, koji može da igra na toj poziciji. Na sve to, sva trojica će biti još mnogo bolji, pogotovo Madar i Glas. Ne bi doveo nekog plejmejkera ni da mi ga ponude besplatno, makar to bio i Pangos. :D

Jer po toj logici, gledajući samo sinoćnji meč recimo, Pavličević ispade najbolji plej ABA lige trenutno. Drugo što bi u Studentskom centru sa tom slobodom i bez imalo pritiska taj isti Madar imao 20 poena po utakmici.

Kenan Kamenjaš ozbiljan igrač, pravi centar sa odličnim footworkom, dolazak u pik, rolanje u reket, prepoznavanje situacije u zavisnosti kako reaguje odbrana kad se približi reketu da li da šutne neki flouter, baci pas ili odigra leđima. Voleo bih ga kod nas.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Malo je.

Sta je pogresno reci da smo promasili sa pozicijom 1?

Ne daj Boze da nam u odlucujucim utakmicama ode Panter u karantin i mi se mozemo pozdraviti sa trofejima.

Stojim i dalje da smo inferiorni i u odbrani i u napadu sa Madarom i Murom na parketu. Pojesce ih ciganski bekovi ili bilo koji drugi ozbiljniji igraci u Ek-u.

Iskreno ne verujem u titulu ako ne bude radila doselekcija. Neka sam pesimista ali ne vidim kako mozemo inferiornost na 1 i losije igrace na 3 sakriti. Kuruc je za sada totalni promasaj.
U principu slazem se s' tobom sa vecinom stvari koje si napisao, i pored toga sto mracis, a ja to ne volim (i obicno sibam poene za to :icon-smile: ), ali deluje kao fakticko stanje do 31.12.2021.

Ali ne slazem se da delujemo inferiorno u odbrani sa Murom i Madarom.
Narocito Madar, Mur zna da zaspi ponekad, ali iskupi se sa ponekom ukradenom loptom, defanzivnim skokom, preuzimanjem...
Madar radi u odbrani mislim sve sto mu kaze Zeljko skoro pa do perfekciji: preuzimanja, udvajanja, ukradene lopte, "flaster" odbranu na plejmejkere/bekove... prava je napast. Zuji oko igraca kao osica. Zna nekad da pretera u agresivnosti i da napravi bezveze faul (nekad "and one" situacija), ali ko mu to moze zameriti?
U napadu ima elegantan i precizan sut, odlican prodor, ali ponekad preteruje u driblinzima i gubi lopte bezveze u pasovima. Juce je tako izgubio nekoliko lopti (zvanicno 2, ali utisak je da je bar jos toliko izgubio), da sam mu stariji brat, usi bi mu bili sada u zavoju.:D

Sto se Mura tice, u 2022 je znacajno bolji u napadu: preciziji je, sigurniji, opusteniji, odlucniji!:clap
Nadam se da ce to postati pravilo, a ne izuzetak.
Do sada je imao epizodnu ulogu, zna on da daje i preko 50 poena po utakmici, ali nije dovoden zbog toga i sam je toga svestan.
I vise je on bek suter nego plej, sa druge strane Avramovic je vise plej nego bek suter.

A oko Kuruca se uopste ne slazem. Mozda je u napadu ne dovoljno koristan (bezi od suta non-stop), ali u odbrani je verovatno i najbitniji nas igrac. Dovoljno je visok i snazan da cuva centre, dovoljno je brz da cuva plejmejkere i bekove, u switch odbrani je pravo blago imati takvog igraca. Takodje ima odlicnu anticipaciju u gradjenju skoka. Da je juce igrao, SC Derby bi imao minimum 5 skokova manje u napadu, a i mislim da bi dobili bez previse muke. Uglavnom, ima strucnije ljude od nas koji odlucuju zasto je on tu. :)

U svakom slucaju, do sada nista nismo osvojili, niti pa smo izgubili niti jedan trofej.
Tako da, nemamo bas osnova da sudimo ko se pokazao koliko je dobar ili los.
Sada pocinje zanimljiviji deo sezone pa cemo videti! :napred-partizan:

A sto se tice doselekcije... pa moze a i ne mora, neka trener i struka odluce.
Hvala Bogu, imamo najbolje ljude u Evropi (ili ti van NBA) na tim pozicijama, uz sportskog dirketora!
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Мадара морамо да истрпимо ове сезоне, јер колико год он талентован био, има само 21 годину и игра на најзахтевнијој позицији. Још увек није зрео за физичку кошарку која је традиционална у нашем региону, мора да поради на себи, јер иако изгледа агилно фали му мишићне масе за контакт игру. Мадар има сјајан преглед игре, ради му кефало, али се за сада показао као бољи шутер него плејмејкер. Баш је поуздан у шуту за 3. У одбрани је коректан, ради шта се од њега тражи. Први пут се сусрео са оваквим системом рада, ту је наравно и притисак који носи Партизанов дрес. Следећа сезоне ће бити његова.

Не треба овом тиму доселекција, они су показали да могу. Требају само да буду добри и да слушају Жељка :D и наравно да ми верујемо у њих, јер ово је процес, а не готов пројекат.

Trust The Process што би рекли у Пенсилванији :D
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
Imamo najbolji stručni štab u Evropi pa nek oni odluče jel nam trebaju pojačanja ili ne trebaju, što se mene lično tiče ja se slažem sa kolegom @ulaz "O" nama pojačanja ne trebaju, to je neko moje mišljenje, ova ekipa se pravi da sledeće sezone igra najbolju odbranu u Evropi a što se napada tiče najljepšu košarku, moje neko lično mišljenje što se tiče Kurucsa, on je za mene najbolji igrač što se odbrane tiče, svi mi vidimo da on u napadu ne pokazuje ništa ali dosta nas ne vidi koliko on doprinosi u odbrani, Željko zna šta radi :ziveli
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Malo je.

Sta je pogresno reci da smo promasili sa pozicijom 1?

Ne daj Boze da nam u odlucujucim utakmicama ode Panter u karantin i mi se mozemo pozdraviti sa trofejima.

Stojim i dalje da smo inferiorni i u odbrani i u napadu sa Madarom i Murom na parketu. Pojesce ih ciganski bekovi ili bilo koji drugi ozbiljniji igraci u Ek-u.

Iskreno ne verujem u titulu ako ne bude radila doselekcija. Neka sam pesimista ali ne vidim kako mozemo inferiornost na 1 i losije igrace na 3 sakriti. Kuruc je za sada totalni promasaj.
Covek je sve od reci do reci napisao, nema potrebe da si veliki "poznavalac" igre ispod obruca, da bi ove stvari primetio.
Nasa ekipa, bez Pantera, jedva bi bila 4 u ovoj ligi ( kvalitetom ispod limenih, djetica i sokica ).
Imamo mi i kvaliteta i talenata, ali nemamo konstantnost, na primer Smajli je vec odlican igrac i bice zmaj, ali on ima neke svoje amplitude, zna da bude i u kontra modu, pa sinoc mu se Zeljko bar 5 puta uneo u lice.
Mur i Madar ne znam kako bi izgledali recimo u nok-aut utakmicama, Aleksa mislim da je zreo za takve utakmice, dok za pomenutih i nisam siguran.
Neka nam Panter bude zdrav sve vreme, a u Zoca i ne sumnjam, ako misli da je potreban jos jedan igrac spolja "proveren", on ce sigurno dopuniti tu poziciju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top