Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.039
Reaction score
14.062
Локација
Kipar
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Iako lepo zvuči, itekako sam protiv ovoga. Partizan treba igrom da zasluži EL. Još da dodam da EL bez ruskih klubova nije EL.

Pengos i Hezonja večeras bili na skupu podrške Rusije.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Slazem se da bi lepse bilo uci u EL ulaskom u finale EK ili osvajanjem (sto nije nemoguce). Ali ne bih rekao i da bi bilo nezasluzeno ako dobijemo pozivnicu. Seti se samo kako smo ranije izvisili za licencu...
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.214
Reaction score
3.978
Локација
Uvek uz Partizan
Ako je neko zaslužio pozivnicu i ne samo pozivnicu nego status kao što ima ovih 10-11 klubova onda smo to mi. Tako da sa te strane ne bi imao ni najmanji problem da prihvatim takvo stanje. Ima, po mom mišljenju, još ex-yu klubova koji zaslužuju pozivnicu na osnovu svoje istorije. Govna iz železnika ne zaslužuju ništa.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Kad cimnete mene koji sam preživeo Krespa na ovom forumu kako li je tek mučnim ciganima što su došli da špijaju...

Jebo cigane, kako ću ja preživeti JBT... @Tuljo je pogodio 99% pojačanja. Ono u šta sam siguran, veeeeeoooomaaaa retko će da se zajebava, a NIKADA ne bi ugrozio interes kluba.

Ako je izašao sa ovi rebusom, ova dvojica su ili jakoooo blizu ili nas Tuljan jaaaaakoooo jebe /možda baš zato što to inače retko radi/... :D
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Iako lepo zvuči, itekako sam protiv ovoga. Partizan treba igrom da zasluži EL. Još da dodam da EL bez ruskih klubova nije EL.

Nisam čuo da su se Čovićevi sledbenici žalili kada je CZV ušla u EL jer Igokea nije ispunjavala uslove za učešće u Evroligu kao prvoplasirani tim regularnog dela ABA lige, odnosno jer je Cibona kao prvak ABA lige odustala od Evrolige usled loše finansijske situacije, odnosno jer je bord Evrolige odlučio da sezona puj pike ne važi zbog Korona virusa, pa se važili rezultati prethodne sezone i ponovili učesnici EL, nezavisno od rezultata od te tekuće sezone.

Ne bi postojao srećniji čovek od mene kada bi dobili na "nEzAsLužEn" način kartu za ulaz u EL sledeće godine, a cigani ispušili.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top