Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.433
Локација
Македонија
Leb te jeb'o, jel to dug KK-a 7.4M€!?

Nije ni toliko nego 9 kaze:


Na dan 31.12.2021.Partizan ima ukupne obaveze (bez razgraničenja) od 9.013.285€. Kratkoročne su 911.346€, za kredit Expobanke (u bilansu "pod suspenzijom" - vansudsko poravnanje) 408.974€, a obaveze iz poslovanja 2.365.616€, primljeni avansi i obaveze prema dobavljačima. Ostale kratkoročne obaveze iznose 3.507.701€ od kojih za plate igračima i trenerima 801.074€, za kamatu po kreditu Expo banke (u bilansu "pod suspenzijom") od 594.589€ uz obaveze za zarade, poreze i doprinose ostalih zaposlenih i za PDV od 1.846.080€.
Poslednje obaveze su porezi u ukupnom iznosu od 2.228.622€ (u bilansu u "restruktuiranju").

KK Partizan ima obrtnu imovinu od 1.610.229€ koju kada oduzmete od obaveza (9.013.285€) dolazite do duga koji na dan 31.12.2021. iznosi 7.403.056€.


E sad bilo je izjave da su sredili onaj dug od ex Marfin banke (sadasnja Expo) a tu jos se vuku neki repovi I po vansudskog poravnjanja. Znaci obrni okreni dug je ostao isti od kad je dosao napredni.
Ja se unapred izvinjavam ako gresim posto se u ove ekonomske stvari ne snalazim bas.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Suma sumarum - vidim ja da je jedino bitno da nam se predstavi da od 1945. pa naovamo imamo isti ili neznantno manji dug kao mutanti od 2015... A to što je u osnovi dug toliki koliki je im je apsolutno manje bitno... Za mene je ovo direktno ugrožavanje budućnosti kluba...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.627
Reaction score
22.334
Локација
Beograd
Piše da u dug nije obračunato vansudsko poravnanje.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.881
Reaction score
7.712
Poslednji put O'stojko je pricao da je dug oko 3M.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.154
Reaction score
18.237
Локација
U Kinšasi
Dugovi su sranje kad ima ko da ih oprosti.

I šta kažete, nije uračunato vansudsko poravnanje? Da li to znači da je dug veći?
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
426
Reaction score
2.771
Локација
Beograd
Jel moguće da oni i dalje hoće da se rezultati u jednom takmičenju (ABA) koje nema veze nikakve sa drugim(KLS) vrednuju u tom drugom... ima bre da se igra KLS cele sezone, sa drugim timom ako treba i da se odlučuje domaća liga na osnovu rezultata... kakvi oni god bili...problem predgrađa je taj što to ruši njihovu koncepciju sa dva kluba u ABA, je u povampirenom klubu nemaju mladih igrača da igraju tu ligu tokom cele sezone. Odnosno ne bi više postojala potreba za FMP2, a i Čoxilend voli da nastavi da se preliva milion, dva u privatni klub svake sezone. Bukvalno stoka raspala je čovek i ovaploćenje zlobe, inkarnacija zla...
A Ostoja je poslušni jadnik, koji je tu zbog samopromocije i po zadatku... ajd da vidim da jednom uradi van terena ono što je obećao... i ne treba da igramo, održi reč Ostojah.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Posle Tegijeve objave - ćoki na aparatima
Vala i mi smo na aparatima
Dug je 9 miliona ?! ?! ?!
Dobro to nije dug nego "ukupne obaveze"
Eeej 9 milki
Posle svih silnih prica kako je dug pod kontrolom kako se smanjuje kako q palac tange frange sns ekonomije mi smo u jos vecim dugovima...
Neko bi rekao i ocekivano...
Jbm li ga ali ne valja ovo nista
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.433
Локација
Македонија
Btw ima 3x3 prenos na arenu5 igra I ovaj nas novoformirani Partizan 3x3

Nisam znao gde da postavim neznam dali Ima neka nova tema za to
 
  • Like
Reactions: BiP

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Mozzart pise da nam je Tonut na meti, a obzirom na to kako su novinari bili informisani proslog leta, mozemo reci da je ovo prvo ime koje nece doci :D
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.429
Reaction score
2.167
Ima i jos jedna spekulacija oko pojacanja i to danas od hrvatskog komentatora utakmice izmedju Olimpije i Igokeje da je Partizan zainteresovan za Jogija Ferela iz Olimpije.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.140
Reaction score
4.561
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA


Baš me zanima šta će da uradi Ostoja
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.469
Reaction score
28.995
Локација
Novi Sad
Znas ono kad imas takvog predsednika kluba da ti saopstenje cokijeve lige izgleda mnogo realnije i tacnije nego nebuloze, lazi i dezinformacije koje nam siri dragi predCednik Vuc... mislim Mijailovic. Kakav komad budaletine lebtejebo, tacno da ne znas ko je veci debil, da li predsednik FKP ili predsesnik KKP. Dokle cete nas vise jahati, lagati, zavlaciti i jebati u mozak?

Gde je ta Juzna Tribina? Sta cute onaj neki Š, onaj Prela i ekipa sa sipke i celog Juga? O cemu se radi vise Grobari? Jel i vama predCednik dao neku milostinju da nas jebete sve zajedno sa ove dve uprave? Cutite godinama, dajte recite vise sta je. Ako ste primili lovu recite jesmo, pojeli smo govno, zajebali su nas i sve ce biti ok. Evo ja prvi oprastam za sve ako sami shvatite da ste zajebani i izigrani. Ali ovo cutanje na sve sto se desava u JSDP je vama na dusu, vodje Juga!
Ili pokret u rusenje Uprava ili ostajete na strani ovog zla koje nas jase? Evo dajte neko saopstenje, posaljite ovde moderatorima, okacite na neki kurac od drustvene mreze, posaljite novinama, bilo kako, samo dajte odgovor jbt. Vas 500 - 1000 kao svi sve znate a ostatak Grobara ne sme da zna nista? Dajte bre informacije!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top