Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.436
Локација
Македонија
Bilo mi je malo dosadno pa sam ceprkao gde smo ovu sezonu igrali kao domacini. De facto posumljeni napredni o'stojah nam kaze da smo domacini u arenu ali spored neke moje brojanje u aba ligi smo igarli 8 puta u pionir i 5 puta u arenu kao domacini. U Eurocup u pioniru smo igrali 5 puta kao domacini, a 4 puta u areni u kojoj ova zadnja cetvrta bila protiv Burse. Zadnju utakmicu u arenu kao domacini smo igrali ako se ne varam 12 januar i onda prvu bitnu eliminacionu utakmicu u eurokupu posle 3 meseca igranja u pioniru neki jebeni genijalac (ko god da je pa makar to bio i sam Zeljko ili Savic napravio je gresku) resio da nas ponovo premesti u arenu. Da smo bar odigrali onu protiv cibone u arenu pre ove cisto da se igraci malo ponovo naviknu na tu halu.

Na kraju da se zahvalim naprednom nam precedniku zbog to sto nas je preselio da budemo domacini u arenu i sklopio ovakav ugovor gde svaka zajebancija moze da nas seli da ne igramo tamo. Jebem ti mamu naprednu i tebi a i onom celavom grbovicu. Nadam se samo da ce u sledecu sezonu nece biti neko evropsko ili svetsko prvensto u pikadu pa da nas opet sele ovako.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Samim tim što ima tabove za sve socijalne medije Kk Partizana ima upotrebnu vrednost.
Ukoliko uspeju da identifikaciono članstvo sprovedu kako treba... Onda glasanja (tipa=najbolji igrač utakmice ili poteza) ima smisla. I ima smisla neki tekst nazvati
"Po mišljenju navijača..."
Kao i rasprava vezano za određenu tematiku tipa Suđenja, igre određenog igrača po utisku navijača, nabavke iz butika, trebovanja ulaznica...Nešto po principu foruma. Stim što očigledno da bi imao "reputacione poene" moraš dokazati pripadnost Partizanu.
Ima sve to nekog smisla...Veličina i ozbiljnost aplikacije se svodi na strategiju kojom bi bilo moguće izvlačiti pare iz neke pretplate na tu aplikaciju kako bi neko i dalje to održavao i razvijao.
Bez toga ovo se svodi samo na talas entuzijasta koji će brzo zamočati to.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.650
Reaction score
22.459
Локација
Beograd
Instalirao. Za oko izgleda prijatno zaista, e sad, Bože zdravlja da bude što više snimaka sa trofejima i velikim pobedama...
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Da li je tačno da se ceo ciklus finalne serije utakmica ABA lige igra u Pioniru?
Danas sam dobio tu informaciju,pa da je proverim.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Koji je sad kurac opet zauzeo Arenu?
S Pionirom uvek problem sa kartama,a kada bude utakmica ostane 500-1000 praznih mesta.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Decko je plej 2001 godiste.
Mi ako budemo igrali evroligu moraćemo da dovedemo nekog ozbiljnog pleja.

I imamo Madara, tako da bi ovaj klinac bio treća opcija, a nešto ne verujem da bi on time bio zadovoljan
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Iskreno, mislim da im Žoc ne dozvoljava ni vazduh da udahnu kako treba a kamo li da čitaju forum :D Kako god, nije nam baš neki tajming al smo relevantni kao moleri tako da opušteno :D
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Koji je sad kurac opet zauzeo Arenu?
baner.jpg
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
374
Reaction score
2.167
Локација
Trstenik
Статус
Затворена за писање одговора.
Top