Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Posto vec duze vreme postoji ovakva tema na fudbalskom delu otvaram i temu na kosarkaskom delu.
U fudbalu se vrte mnogo vece pare nego u kosarci tako da je dobar marketing potrebniji da bi se izgurala sezona.
Nadam se da ce i ovde biti dosta dobrih predloga.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Dobra ideja za temu, mada k`o sto kažu ljudi, Todor forum ne čita!:D Ja moram da primetime da nam je marketing KKa opet zamro. Ne znam da li je u pitanju lenjost, promena u strukturi ljudi koji su zaduzeni za to, malo losiji rezultati u odnosu na prethodne sezone, ili neke vise sile, ali evidentno je da smo manje prisutni i da se manje ``prodajemo`` nego ranije.

Sve je lepo krenulo tamo oko Pariza. Novi sajt, aukcije raznih sitnica koje privlace ljude, sms klub, live prenosi. Cini mi se da je i na ovom forumu bila aktivna neka gospodja/ca koja je sve to koordinirala.E sad zasto smo stali ne znam, ali popularnost imena nam nije opala i red bi bio da se to iskoristi.

Evo ide 20 godina od Istanbula, a to je rudnik mogucih ideja. I to ne ideja tipa majcica sa natpisom 1992 i dovidjento, nego malo ozbiljnija prica. S obzirom na moje godine, veoma sam malo znao o tom periodu i odlasku u Fuenlabradu. Pa o onome mogu 3 filma da se snime, a ne da se uradi jedna dobra kampanja i to na jubiljej od 20 godina. Cak je i Žurnal pokrenuo one dodatke sredom pre nas, a i Španci su samoinicijativno snimili onaj dokumentarac. Takodje ,kad vidim ko se sve pojavljuje na TV programima u udarnim terminima, dize mi se kosa na glavi. A nas nigde.:confused

Pre nekih marketinških čuda treba krenuti od malih stvari. Na primer štandovi sa navijačkim rekvizitima u Pioniru, onde gde se prodaju voda i kokice. Npr programi pred neke veće utakmice, po uzrou na Engleze u fudbalu. Pa onda potpisivanja postera, lopti i koje čega od strane igrača. Sve to deluje kao ništa, ali privlači ljude koji nisu toliko zagriženi za košarku. Onaj ‚‚mts iks oks‚‚ na poluvremenu, koji meni i većini ljudi deluje urnebesno smešno, ipak drži pažnju tokom tih 15 minuta poluvremena, i neretko te momke bodri dobar deo hale(dobro ajde to nije direktno vezano za KK).

Takođe, ima gomila ‚‚poznatih ličnosti‚‚ u prvom redu. Mogli bi i njih malo da aktiviramo kao što se Gru aktivirao sa onom pesmom. Ja sam i onda pominjao da bi Đuričić mogao da uradi nešto sa bubnjevima. To je bar navijački fazon.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.209
Reaction score
3.935
Локација
Uvek uz Partizan
Moj je predlog da se negde otvori trofejna sala kosarkaskog kluba koja bi bila dostupna posetiocima koji bi placali ulaznice. Mozda bi to moglo da bude u okviru ove trenazne hale koju bi trebalo da dobijemo. Predlozio bi da KK kad i ako moze napravi i muzej vostanih figura. Ne bih da nabrajam sada koje bi sve legende tu mogle da nadju svoje mesto, da ne bih nekog zaboravio. Sasvim je sigurno da ih ima puno. Figure bi naravno trebalo napraviti kvalitetno, (ne poput onih u Jagodini) i da svaki lik bude u dresu koji je nosio za vreme svoje karijere. Todoric bi mogao da dobije dve figure jednu iz igrackih, a jednu iz funkcionerskih dana. :D

Koliko god delovalo smesno mislim da bi jedna ovakva stvar mogla da koristi klubu i da bi muzej bio posecen, kako onaj sa trofejima, tako i onaj sa figurama, a mozda se mogu i objediniti.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Овај из функционерских дана са тикетом у руци :)
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.209
Reaction score
3.935
Локација
Uvek uz Partizan
PARTIZAN: Sezonske najboljim trojkašima!

17. jun 2012. 16:44 > 16:50

Kombinacija teorijskog znanja i šuterskog umeća četvorici momaka je obezbedila ulaz na sve "domaće" utakmice crno-belih u sezoni 2012/13.
v248491p0.jpg

Partizan mt:s i kompanija NIS u nedelju pre podne su na Kalemegdanu organizovali završnicu zajedničke akcije "Trojkom do sezonske".

Po sunčanom i veoma toplom vremenu, na četiri koša takmičilo se ukupno 100 fanova novog-starog prvaka države, a iako je bilo i devojaka, sezonske ulaznice na kraju su završile u muškim rukama.

Srećni i umešni bili su Milan Mišković, Vladimir Mihailović, Nemanja Radivojević i Filip Petrović!

"Ja sam bio malo više srećan. U prvom krugu sam imao samo tri pogotka i jedva sam prošao dalje. A, recimo, moj mlađi brat je izgubio na drugom košu, iako je u obe serije bio bolji od mene. Mislim da će sezonska na kraju pripasti njemu", zadovoljno je pričao Vladimir Mihailović, Beograđanin rodom iz Koceljeve.

Milan Mišković sa Novog Beograda do nagrade je došao u stilu Aleksandra Đorđevića.

"U prvom krugu sam dao šest trojki, u drugom 10, a moj prethodnik devet, tako da sam poslednjim šutom osvojio sezonsku. Prošao sam teške pripreme, danonoćno trenirao... Isplatilo mi se", našalio se Milan.

S obzirom na to da su obezbedili mesta u Pioniru, logično je da su mislima već pomalo okrenuti oktobru i početku dva od tri takmičenja, čije će mečeve moći uživo da prate (ABA liga, Evroliga i, naravno, Superliga Srbije na proleće).

Koji su to igrači koje bi sledeće sezone voleli da vide kao "startere" u crno-belom dresu?

"Mogu da se opustim? Mogu... Bo Mekejleb, Džejsi Kerol, Dušan Kecman, Milan Mačvan ili Novica Veličković i Nenad Krstić. A, ako ćemo realno, onda neka igraju ovi momci koji su sada u klubu, uz pojačanja, prvo na pleju, pa onda na obe centarske pozicije, ako Mačvan i Raduljica odu".

"Posebno bih želeo da gledam mlade igrače - Anđušića, Bogdanovića i obavezno Miljenovića"
, poručio je Vladimir stručnom štabu i upravi šampiona.

Šta kaže Milan?

"Šta bih ja voleo? Vujanić, Kecman ili Anđušić, na trojci bih bio zadovoljan Veselim, na četvorci da dođe neki dobar Amer i Peković. Ovako bih ostavio Džejmsa, opet Kecmana ili Anđušića, trojka da bude Lučić, ako je ikako moguće zadržao bih Mačvana i doveo novog centra".

Ima li u Srbiji pravih pojačanja za Partizan koji pretenduje na uspeh i u Evropi?

"Miljan Pavković, mada je već otišao u Nimburk, ili moj drug Zeka Milisavljević. Mislim da još može dobro da odigra... Voleo bih da dovedemo i malog Milutinovića iz Zvezde", konkretan je Vladimir.

"Mislim da Milutinović baš nije igrač za velike utakmice", replicirao je Milan.

"Dobro, možda nije sad, ali naučiće!"

Pobednici takmičenja koje je počelo kvizom znanja na Facebooku, a završilo se šutiranjem trojki, posle simboličnog uručenja sezonskih ulaznica zasuti su šarenim konfetama, po ugledu na finalnu utakmicu Evrolige.

Pre podne koje će neki dugo pamtiti, uveličali su svojim prisustvom košarkaši Partizana mt:s Dušan Kecman, Milan Mačvan, Vladimir Lučić, Danilo Anđušić i Bogdan Bogdanović.

(I. B. - MONDO)



Lepa akcija, neka ih bude sto vise.
 

Crno beli svet

Početnik
Учлањен(а)
28.11.2009
Порука
107
Reaction score
0
Dobra ideja za temu, mada k`o sto kažu ljudi, Todor forum ne čita!:D Ja moram da primetime da nam je marketing KKa opet zamro. Ne znam da li je u pitanju lenjost, promena u strukturi ljudi koji su zaduzeni za to, malo losiji rezultati u odnosu na prethodne sezone, ili neke vise sile, ali evidentno je da smo manje prisutni i da se manje ``prodajemo`` nego ranije.

Sve je lepo krenulo tamo oko Pariza. Novi sajt, aukcije raznih sitnica koje privlace ljude, sms klub, live prenosi. Cini mi se da je i na ovom forumu bila aktivna neka gospodja/ca koja je sve to koordinirala.E sad zasto smo stali ne znam, ali popularnost imena nam nije opala i red bi bio da se to iskoristi.

Evo ide 20 godina od Istanbula, a to je rudnik mogucih ideja. I to ne ideja tipa majcica sa natpisom 1992 i dovidjento, nego malo ozbiljnija prica. S obzirom na moje godine, veoma sam malo znao o tom periodu i odlasku u Fuenlabradu. Pa o onome mogu 3 filma da se snime, a ne da se uradi jedna dobra kampanja i to na jubiljej od 20 godina. Cak je i Žurnal pokrenuo one dodatke sredom pre nas, a i Španci su samoinicijativno snimili onaj dokumentarac. Takodje ,kad vidim ko se sve pojavljuje na TV programima u udarnim terminima, dize mi se kosa na glavi. A nas nigde.:confused

Pre nekih marketinških čuda treba krenuti od malih stvari. Na primer štandovi sa navijačkim rekvizitima u Pioniru, onde gde se prodaju voda i kokice. Npr programi pred neke veće utakmice, po uzrou na Engleze u fudbalu. Pa onda potpisivanja postera, lopti i koje čega od strane igrača. Sve to deluje kao ništa, ali privlači ljude koji nisu toliko zagriženi za košarku. Onaj ‚‚mts iks oks‚‚ na poluvremenu, koji meni i većini ljudi deluje urnebesno smešno, ipak drži pažnju tokom tih 15 minuta poluvremena, i neretko te momke bodri dobar deo hale(dobro ajde to nije direktno vezano za KK).

Takođe, ima gomila ‚‚poznatih ličnosti‚‚ u prvom redu. Mogli bi i njih malo da aktiviramo kao što se Gru aktivirao sa onom pesmom. Ja sam i onda pominjao da bi Đuričić mogao da uradi nešto sa bubnjevima. To je bar navijački fazon.

Nista se nije promenilo, i posle Pariza su dosla dva nova sajta, svake sezone stize i novi sajt, sms postoji i dalje kao i Live prenosi
Sve je tu samo ima slabo korisnika
Ali bice bolje!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Супер је. Још само те дресове да нам прикажу :8)
 
Последња измена од уредника:

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Što se tiče sajta, malo previše nabacano za moj ukus, ali ima i dobrih rešenja.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ма немојте тражити длаку у јајету супер је сајт :)
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Dobar je sajt, samo se treba navići.
 
Последња измена:

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Jel moze neko da objasni reklamiranje ovih pilula za mrsavljenje na fb strani KK Partizan?!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ma to je garant' proizvod koji reklamiramo preko Duleta, sada kada je manekenski gradjen :)
 

Beli

Početnik
Учлањен(а)
25.08.2007
Порука
192
Reaction score
8
Virus izgleda...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.596
Да ли постоји опција на званичном сајту која је постојала раније, да се виде информације о играчима појединачно: године, висина. тежина, претходни клуб итд? Ја гледам а не видим...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Biće naravno i svih tih detalja o svakom igraču. Problem je što je pušten novi sajt, a fali mu još dosta toga - ne samo to što tebi sad treba.
Ni "Season Guide"-a nema još uvek...
Prošle srede, pre 9 dana je bilo slikanje ("Euroleague Media Day"), hajde još malo da se strpimo...
 

Crno beli svet

Početnik
Учлањен(а)
28.11.2009
Порука
107
Reaction score
0
Postavljeni su igraci :)
Uskoro ce i pojedinacne biografije
a i engleska verzija je danas pustena
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top