Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Znači morao je Dule da bude sklonjen, fiktivno ili ne, da bi nam vlast dozvolila da se oporavimo:D
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Rece Pekmen da ce o treneru odluciti UO do kraja nedelje..
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.746
Reaction score
6.253
Znaci ovo je probni balon.

Jasno reci da DV mora da ostane trener bez obzira koliko mi Peru voleli i cenili. Jos je rano za njega.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.957
Reaction score
25.920
Локација
ante portas
Kakav crni Božić, čovek je amater. Nama treba trener stvaralac. Neko mora da stvori i napravi igrača. Najgora moguća opcija.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.425
Reaction score
11.725
Локација
Beograd
Dule pretio šamarcinom Mladenoviću jer mu se smejao.
Dule, šta je bilo s Mladenovićem? -Ma stao mi na nogu. :D Ni reč neće o budućnosti, kaže kad se donesu zvanične odluke.
Za sve koji su se plašili da će se sabotirati Peković eto opasnost je prošla.Videćemo uskoro ko će u upravni odbor.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Pavle, agencija BETA i malo više informacija:

https://twitter.com/pavlekn?lang=en

Ako je istina ovo za Vesićevog vazala Mladenovića... Žao mi što ga nije zveknuo pa da mu bridi "obraz"... Onaj na licu (Vesićevom dupetu), a ne onaj gde je politički počeo da stasava... Smradina :puke
 

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Potpisan je visegodisnji ugovor sa Dejanom Petrovim koji je bio na probi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.417
Reaction score
40.735
Локација
Žrnov
..ne mogu naci prehodni post, ali ti znas na koji mislim ...:D

E, vidi, ti znas da ja Duletu SSa oprostiti ne mogu, mada kako vreme prolazi, na moj uzas, shvatam sta je DV tada mislio i zasto je uradio to sto je uradio...

Da je situacija u klubu bila normalna I da su ostale structure radile svoj posao, DV ne bi morao da bude I predsednik I trener I tetkcia I PR I sta sve ne....

Nemoj nikada da zaboravimo da NIJE DV poceo da kritikuje vlast pa zbog toga Partizan ostao bez sponzora nego je PARTIZAN TRPEO SISTEMSKI GENOCID OD STRANE DRZAVE I tek kada niko iz kluba nije hteo/smeo da se oglasi, DV je opleo iz svih oruzja.

Predstavljati situaciju drugacije, za mene je zlonmerno. Ko god da to radi.

Jer I u proteklih 10-ak godina je klub sistematski ostecivan od strane drzave I svake vlasti, ali Uprava se zadovoljavala mrvicama I cutala I radila.... niko se nije za ozbiljno bunio sto cigani dobijaju I vise para od nas. Niko se nije bunio ni sto FMP dobija vise para od nas, sve dok nama nisu sasvim slavinu zavrnuli.

Ukoliko DV ostane u klubu kao prof. Nikolic svojevremeno, ja to pozdravljam. U svakoj drugoj opciji, skepticna sam, ko god da dodje, a na oprezu cu biti I po pitanju namera nove uprave, dok ne vidim sta I kako rade.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Nije problem toliko u tome da li ce Dule otici kao trener...problem je u tome sto ce Dule (mozda) otici sa trenerske pozicije zbog stvari koje veze nemaju sa kosarkom. Ja razumem da ode zbog losih rezultata ili tako nesto, ali ovako...pih.

Drugim recima, direktno ili indirektno, picousti nam menja trenera.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.359
Reaction score
1.922
Локација
Gde god ti da igras...
Da mi je neko pricao da ce biti Grobara, Partizanovaca, simpatizera kako god se nazivali koji ce sa odusevljenjem i velikim kezom :)D) docekati ovaj dan i odlazak Duska Vujosevica ne bih mu verovao. Tuzno, jako tuzno...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.746
Reaction score
6.253
Bice tuzno kada Dule ode (ako bude otisao), kaze razloge svoga odlaska (pockousti) i kada nam hala bude prazna cele godine.

A tako ce i biti jel niko ovde nije veverica da ne vidi odakle vetar duva.
 

Misko44

Početnik
Учлањен(а)
13.01.2014
Порука
30
Reaction score
3
Likuje se zbog odlaska Duleta, a pozdravlja se dolazak Kecmana koji je prošle godine blokirao klub za pišljivih 14k evra.

Koliko god voleli Peru, onaj ko misli da je on trenutno u ovoj situaciji dorastao zadatku da bude prvi trener Partizana, uz dužno poštovanje, veze sa košarkom nema.

Jedva čekam da vidim te milione koji će se od prodaje raznih talenata sliti u kasu, jer je Pekovića, Bogdanovića, Lovernja, itd, mogao da napravi svako bio to Dule, ili ne.

Videćemo kako će ispasti sve na kraju, ali ovako se ne ophodi prema legendama.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Samo mi nije jasno odakle onim gmizavim novinarima informacija da je Dule bivsi trener a Pera novi. Ostale odluke ocekivane, skupstina formalnost bez vecih iznenadjenja. Idemo dalje, ko god bude trener (nadam se DV), treba mu dati podrsku jer nije taj kriv sto je Dule smenjen, ako ga smene naravno. Jeste Dule legenda kluba ali mi ne navijamo za Duleta nego za Partizan, koliko god on bio zasluzan za uspehe koje imamo. :napred Partizan
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.425
Reaction score
11.725
Локација
Beograd
A ko je zvanicno rekao da je Dule najuren sa klupe osim monda?
Ovo za Kecmana je glupost i to je vec objasnjeno.Covek je "blokirao" klub kada su drugi hteli pre njega da se naplate i to sve u dogovoru sa klubom.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.067
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Nije problem toliko u tome da li ce Dule otici kao trener...problem je u tome sto ce Dule (mozda) otici sa trenerske pozicije zbog stvari koje veze nemaju sa kosarkom. Ja razumem da ode zbog losih rezultata ili tako nesto, ali ovako...pih.

Drugim recima, direktno ili indirektno, picousti nam menja trenera.

ne nego odlazi jer je oterao dobrog doktora koji mu je sugerisao da je igrac povredjen i da treba da izadje sa terena. Zato sto je ispickarao sve zaposlene u klubu. Zato sto ni sa Tosom ne govori. Zato sto se popickarao sve menadzere pa jedini koji hoce da nam dovede igraca je menadzer Sase Pavlovica, koji ima agente tipa Akojon! Zato sto je samo sa Gasicem u dobrim odnosima i to iskljucivo sto mu ovaj idi niz dlaku! I to nisu izmisljotine nego cinjenice. A problem ima svako ko zmuri na ove stvari i odmah proziva sns botovima one koji su svesni tih cinjenica!

Ne razumem vas stvarno... do pre nedelju dana smo bili vec bivsi a sad je muka sto ce Dule biti savetnik Peri ili nekom trecem! Ako nova uprava resi da pruzi sansu nekom drugom meni nece pasti na pamet da ih pljujem i nazivam sljamom a do pre 2h su bili sjajni, nasi spasitelji itd.
SNS govna su usla svuda, sve drze, svuda ih ima...majmuncine politicke... ja cu smatrati kao uspeh ukoliko u nasem sastavu nove uprave budu u manjini i budu nadjacani od strane ovog novog talasa koji predvode Pekovic i Beric!
Neminovno je da udju, a kad vec mora nek ih bude manje.

Zelim Duleta i dalje za trenera, jer samo sa njim smo sigurni da ce mladji i jeftiniji tim pruzati partije bolje od realnih i biti konkurentan, ali necu pljuvati nove celnike ukoliko tu stave i nekog drugog a Dule ostane savetnik/pomocnik...
Uostalom mozda se Dule bude i sam slozio sa nekim od predloga pa nadju normalan, dzentlemnski dogovor.. ne mora automatski da znaci da su ga izigrali i zajebali!
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Mene je Pera bas mnogo razocarao, mogao je da kaze da je Dule najbolje resenje za trenera i da on to treba i da ostane a ne da mu ovako "zabije" noz u ledje.
Nije on malouman pa da ne zna koji je pravi razlog njegove smene.
Svaka cast Miloju ako je stvarno odbio ponudu.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Нека нам је Бог у помоћи, надам се да Пекмен зна шта ради. Али колико год волио Перу, није тренутак да буде први тренер, много има клинаца.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.425
Reaction score
11.725
Локација
Beograd
Petrov veoma perspektivan igrac,sjajan sut,veoma brz izbacaj.
Zasluzio je ugovor.Videćemo kako će se raditi sa njim.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top