Bio sam na forumu kad su od Duleta pravili ludaka. Otjerao ga je zvanično Andreja Mladenović, da li se sjecate ko je on, zato što Saša to nije htio da uradi. Malo nas je tada ustalo protiv toga. Brisali su pod sa nama dok se Željko nije vratio
Kad sam vidio sta se sprema Željku, upozoravao sam, ali džaba, bio sam sektaš.
Grobari #kritičari, grobari #sirotinja, grobari #imam pravo na mišljenje, grobari #preuzimanje, grobari #odgovornost žao mi je sto niste cigani, sve bi mi lakše palo, a ovako kad vas vidim da lijete suze za Željkom, kažem sebi, Željko dobro je da si otišao, ovi ti se sjete, tek kad su isporučili tonu govana u znak zahvalnosti što si uradio za Partizan.
Neću više uznemiravati ove tanane grobarske duše, ali ovo je bilo jače od mene.