Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KKP - nostalgija, legende i stare slike

  • Зачетник теме MRTAV ZVUK
  • Датум покретања

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.514
Reaction score
13.070
Локација
Yaoundé
... баш читам... а друга фотографија у тексту...

cubrilo3.jpg


... Синтелон и крпљена патика... тачно се сећам тог детаља...
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.514
Reaction score
13.070
Локација
Yaoundé
Видим да се у тексту не помиње Сале Ђорђевић. Он није играо против Мађара?

Сећам се да је у тој међусезони покушао да се избори за уговор у кампу Бостона, али није прошао. Писало се, мислим, да није чак ни прихватио понуде неких других тимова (Шарлот Хорнетс, Кливленд?...) којима је запао за око током тог припремног периода. Мислим да је чак било и коментара како је погрешио што није отишао било где преко гране, већ се вратио у Партизан...

... а сви знамо шта је уследило... историја...
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Ljudi jel moguce da su posklanjali sve one klipove tokom godina silovanja, posebno u periodu 2011-2015, nema nigde onih klipova tipa "Trojka Bertansa - tajm aut Radonjic", "Bertansov vaspitno obrazovni rad". Neko izgleda nema pametnija posla jebem li ih u usta ciganska.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
za sve to je klub kriv... ja ne mogu da verujem da mi vec deset godina nemamo svoj zvanicni you tube kanal
to bi sve trebalo da se regulise zbog autorskih prava lige, televizije, idi mi dodji mi ali moglo bi sve to da se sredi... mi ni u fk-u ne bi imali svoj kanal da nema one budaletine pantica gde mozes da vidis golove ili intervju, pripreme....

potpuni amaterizam i javasluk
 
Top