Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KKP - nostalgija, legende i stare slike

  • Зачетник теме MRTAV ZVUK
  • Датум покретања
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Ja nisam mogao da nadjem Gagijevo pisanje po njima, prvi mec finala play offa , ne znam tacno koja sezona kada smo ih dobili oba meca na strani..
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Kakvo je bilo navijanje! Uzalud trud od prve sekunde! Jedna od dražih tekmi na kojima sam bio.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
- Gledam snimak, vlazni snovi / SVI OPET ZAJEDNO DA ZAGRMI OVAKO! Iz ove atmosfere Golden State bi se vratio praznih saka.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Hahha Kime Bogojević. Ovo nakon majstorice protiv CSKA i plasman na f4. Lepa vremena.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
D3qfd1IW0AEbO0K.jpg:large


jel ovo prvenstvena utakmica ili all star utakmica? :D
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.581
Reaction score
13.520
Локација
Yaoundé
Као клинац сам у Врбасу гледао четвртфинални турнир Купа Југославије (биће да је '88. али не могу тачно да се сетим...), где су поред Партизана, били још и Морнар из Бара, чачански Борац и она страшна генерација Цибоне са Драженом и Ацом Петровићем, Чутуром, Кнегом, Миховилом Накићем... Е, то је било готово па ол-стар. Партизан је, уз разлику од неколико имена, био у скоро истом саставу као на том скрину који је дао Спејс... Даниловић тада још није имао право наступа, а мислим да је у тиму био и онај бек Стефановић (?) којем је специјалност била одбрана на Дражену... углавном, добили смо и тесној и неизвесној утакмици са неких 99:95 или слично... и данас се најежим кад се сетим каква је то утакмица била...

Са ове дистанце, јасно ми је зашто су мечеви Партизана и Цибоне добили назив Балкански класик, али мени лично, тај епитет много више су заслужили судари Партизана са Југопластиком.
 
Top