Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KKP - nostalgija, legende i stare slike

  • Зачетник теме MRTAV ZVUK
  • Датум покретања

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.841
Reaction score
9.817
Bilo bi i vise da nije (cini mi se Planinic) sutnuo trojku umesto da drzi loptu do kraja. Najveca guzva sat i po pre pocetka :D koju pamtim. Steta i sto oni tapkarosi nisu izgazeni pri kupovini karata, ali to je redovno stanje.

EDIT: Kad vec ima vremena za edit i ovoga protiv Unikahe cu se secati trajno. Secam se kako vicem da Pekovic pridje blize i bukvalno odsjaj reflektora od cele Pepe Sanceza :D I bam trojka. Jbg.
 
Последња измена:

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.742
Reaction score
6.243

Ljudi, pogledajte samo ovu euforiju na 1:39:33, kada na tribinama saznajemo da smo usli u top 16.

Ne znam da li se samo meni cini, ali kao da se Partizan tada mnogo vise voleo nego sad...
Tada nam nisu otvoreno radili protiv kluba i tribine. Ko da ti neko izbusi sve gume na automobilu i tera te na trke. Dolazi kup u Nisu, mesto gde smo na tribini uvek brisali patos sa ciganima. Ali razliku su pravili simpatizeri a ultras prica. Ja ove godine sedim kuci, da navijam sa agentima necu, a da idem u halu i cutim dok cigani pevaju jos manje. Ceka se da prodje okupacija pa da se opet Pionir ili Arena trese ko nekad.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Strelci Partizana na toj utakmici..

Pekovic 19
Velickovic 17
Tripkovic 14
Tepic 11
Palacio 9
Kecman 6..

i to je to.. kakav je tim Dule razbio i sa kojim sastavom..

TNT + Pekman i Slavko + Milton i Kecman..

Bozic i Vitkovac kao dopuna.. :respect :respect
Ovo je bio izuzetan ali izuzetan tim.

Skoro uvek je bilo skepse tih godina pred pocetak nove sezone, da li ce se moci nastaviti sa uspesima i igrati bitna uloga u Evropi...E, za ovaj tim, posle prvih par odgledanih utakmica, nisam imao ni najmanju dilemu da ce napraviti nesto veliko. I napravili su. Pogodili smo pleja stranca, imali najboljeg centra u Evropi(jednog od), sjajnog trenera, to je u kosarci savrsena osnova. Tripla kruna i TOP8, jedna od najboljih sezona i najboljih timova u istoriji kluba.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.784
Локација
Nedodjija
E kad je dosao Milt Palacio, secam se ovog videa..


svi su pisali kako je vezara i da su mu se u americi svi smejali..

kad ono cvrcak, dobismo mi odlicno pojacanje :D
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
@Batigol
Tim su cinila deca od 20 godina....
Nikola Pekovic iz Atlasa doveden kao drvo koje jedva zna da hoda....
Da,imali smo trenera,oca,stvaraoca....Slicno kao CSKA sa Tarasovim(igrom slucaja takodje politicki sklonjen),i slicnim metodama u formiranju mladih igraca...
Kako su nas samo pokrali u majstorici....
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Tim su cinila deca od 20 godina....
Nikola Pekovic iz Atlasa doveden kao drvo koje jedva zna da hoda....
Da,imali smo trenera,oca,stvaraoca....Slicno kao CSKA sa Tarasovim(igrom slucaja takodje politicki sklonjen),i slicnim metodama u formiranju mladih igraca...
Kako su nas samo pokrali u majstorici....
Da, posebno mi je drago sto su tim cinili uglavnom vrlo mladi igraci i pritom ta mladost nije bila nikakva prepreka vec suprotno...Energija, talenat noseni publikom na domacem terenu oduvali su sve pred sobom. Inace, nikad posle toga na pocetku neke sezone nisam bio uveren da ce tim napraviti nesto veliko, samo za taj tim. A eto, bilo je i onih koji su ostvarili veci uspeh u Evropi.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Kako se ne bih secao, bio sam na toj utakmici :D

Najbolje sutersko vece Gagija i Bogdana u dresu KKP, na istoj utakmici. Sve zivo sto smo sutnuli, ubacili smo. I to na tako bitnoj utakmici.
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Iz prilozenog se vidi da su centri su dominirali i pomogli ostatku tima... Tiha jeza me prolazi.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.911
Reaction score
25.616
Локација
ante portas

Da, ovo je njegov debi u večitom derbiju ako se ne varam.
Upravo sam ovaj snimak i tražio posle njegove jubilarne 472. utakmice kojom je pretekao Peru, a da me podseti kako je debitovao.
To je to . To je Novica.
Jebote taj instikt, žar u njemu.
Ista energija i tad i sad.

Hvala ti Nole za sve , i izvini za poneku objektivnu kritiku u ovih poslednjih par sezona !
Nek si nam živ i zdrav i još dugo godina kapiten :D
 
Top