Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KKP - nostalgija, legende i stare slike

  • Зачетник теме MRTAV ZVUK
  • Датум покретања

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.614
Reaction score
22.263
Локација
Beograd
Bio. Celu tu seriju su bili mega favoriti, čak su nas jednu čini mi se utakmicu nakantali 23 razlike, mi njih sa sve Gilićem tesno izdobijali.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
image.png
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Uvek me uhvati neka tuga kada vidim kakve navijače smo imali tada a kakve imamo sada (mislim na ove sa Juga).

Bio sam još maloletni klinac kada sam počinjao da idem na Partizanove utakmice i ovo mi je bila jedna od prvih u košarci a u fudbalu 99-te derbi sa ciganima u rupi (2:2) 21.marta i to tri dana pre početka bombardovanja... ali da ne gušim ovu temu...

... nego da prokomentarišem ovaj snimak... na početku čuvena pesma kada igramo sa Cibonom ili Dinamom (Zagreb) a nakon toga Mesečina koja se u ta vremena baš često pevala (posebno na košarci). A ovo snimak sa neke madjarske tv :D

Nažalost, izgubili smo tada od Cibone. Sećam se dobre partije Tomaševića...
 
Top