Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KKP - nostalgija, legende i stare slike

  • Зачетник теме MRTAV ZVUK
  • Датум покретања

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
U prvom mandatu je nosio 12 i dosao je te sezone,ovo je slika iz drugog mandata.Inace sezonu pre toga,76-77,12 je nosio Branimir Popovic,ali ja bih rekao da je ovo Jadran pre.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
@Krki PFC Igrac tipa Vujanica nam ne bi lose dosao sad na poziciji prizivanog mitskog bica.

Steta za povrede. Igracina.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Jedno pitanje @Krki PFC, da li su na tvom kanalu bili snimci, mislim da su se zvali "Бертанс рециклира лименке" и "Богдан дедојебац против Ракочевића" ?
Vidim da ih nema nigde pa sam to povezao sa brisanjem prvog kanala.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
Da, nesto sa vrha kapice, malo na levu stranu, par sekundi do kraja. Ako je to secanje - to :D
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.856
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Da, Krka, sećam se da sam čekao snimak u 11-12 uveče, a ustajao ujutru u školu, al' nisam bio baš 100 posto siguran da je Glintić dao trojku.

Jbt, pre 100 godina. :)

Hvala Krki što me nekad ovako vratiš u prošlost :ziveli
 
Top