Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KKP - nostalgija, legende i stare slike

  • Зачетник теме MRTAV ZVUK
  • Датум покретања

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
807
Reaction score
3.807
10 godina je proslo.
Imao je Partizan rezultatski bitnije pobede u Pioniru, iz Pionira smo i odlazili na F4 u Barselonu, pobedjivali i vece, klubove sa znacajnijim kosarkaskim kredibilitetom od Barse, osvojili toliko titula ali ova utakmica se iskristalisala kao verovatno i najnezaboravnija pobeda u toj hali za nas. Nasa pozicija ogromnog autsajdera (bez najboljeg igraca) ali ogromna nada i energija nakon pobede u Atini, Barselonina sezona bez poraza do tada, pa sam tok meca, otvaranje, atmosfera, nezivesnost, zavrsnica na kraju i pobeda za sva vremena koja je otvorila put ka magicnoj zavrsnici sezone 2009/2010.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Krki kad smo kod francuskih timova imaš li dvomeč sa Pau-Ortezom,Duletova era ? :D
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Krki kad smo kod francuskih timova imaš li dvomeč sa Pau-Ortezom,Duletova era ? :D

Misliš li na sezonu 03-04 ili 05-06? Probaću da iskopam to negde. Inače izgubili smo sva četiri meča od njih tada, pogotovo je bio bolan drugi poraz u toj sezoni 03-04, kada je Dule psovao na konferenciji, kao za kafanskim stolom :D Prosto je neverovatno kako tada nismo prošli grupu, pisalo se ovde ranije o tome. Te sezone smo i Barselonu ispustili u Blaugrani, bukvalno na jednu loptu.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Mislio sam jednu i drugu sezonu .
Ostao mi je taj Ortez baš u sećanju.
Bili jaki ko zemlja :D

Nije igrao Želabal za njih već jedan od braće Pjetrus , Florent ili Majkl.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
I jedan i drugi cini mi se :icon-smile:
A u sezoni 03/04 za njih igrao Lukovski, nas bivsi bek.
Taj poraz u Pioniru je bio kljucan poraz za nase ispadanje, tj neulazak u Top16...

Zar nismo sa njima igrali i u sezoni 01/02 ili u sezoni 02/03? Ne znam zasto ali skoro sam potpuno ubedjen da smo igrali protiv njih tada?! :confused-smiley-013:
Dobro se secam da je neko od njih dao nam kos dok je lezao na parket. Tesno smo pobedili tada.
P.S. Moguce da je u pitanju utakmica protiv ASVELa ipak...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sezone 2000/01 smo igrali u grupi sa Ortezom i mi smo u toj grupi zavrsili kao treci od deset ekipa. Igrali smo osminu-finala sa sestoplasiranom ekipom iz druge grupe a to je bio Asvel. Ispali smo nakon majstorice u Beogradu. Inace, pre te utakmice sam imao nevidjen maler... Ladno sam izgubio karte za utakmicu i svoju licnu kartu i nesto malo para. Naravno za licnu i to malo para me boleo k..... ali sam zato popizdeo za karte... Osim karte za mene tu je bila i karta za mog ortaka tada a danas kuma... Hteo da me ubije :D Inace sve to je bilo u okviru tadasnje Fibine Suprolige.

Sezone 2001/02 grupa sa Asvelom. Znam da se nismo plasirali u TOP 16.

Sezone 2002/03 opet grupa sa Asvelom i zauzimamo poslednje mesto u grupi. To mi ostalo u pamcenju, nazalost.

To je ono sto se secam iz glave...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Misliš li na sezonu 03-04 ili 05-06? Probaću da iskopam to negde. Inače izgubili smo sva četiri meča od njih tada, pogotovo je bio bolan drugi poraz u toj sezoni 03-04, kada je Dule psovao na konferenciji, kao za kafanskim stolom :D Prosto je neverovatno kako tada nismo prošli grupu, pisalo se ovde ranije o tome. Te sezone smo i Barselonu ispustili u Blaugrani, bukvalno na jednu loptu.

A dvomec sa njima iz 1996/97?

Nasa pobeda tada tamo, je bio njihov prvi poraz na domacem terenu posle deset godina, mislim na evropske meceve.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.394
Reaction score
4.584
Локација
Zemun

Osmina finala suprolige, prvi meč sa Asvelom. Neverovatan ambijent u Pioniru!
Na ovu tekmu smo, secam se, poveli ortakovog zeta "Ozija" ( Australijanac). Covek je kad smo ga pitali sta zeli da vidi u BG, kao iz topa izbacio, halu Pionir.
Citao je negde da je ludnica, i hteo da poseti, mislio lik da ima tura, kao poseta stadionu Barse... :)
Ne moram da vam pricam utiske, kaze njegova zena da joj je probio glavu sa na na na na na na na na naapreeed Paaartizan, jos dugo vremena posle toga.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Secam se da nas je onaj Bilba unistio u odlucujucem mecu u Pioniru, kad se vec prisecamo Asvela.
I nije jedini kome je trpanje naseg kosa bilo jedino vredno pomena u karijeri.
U glavi su mi i onaj rahiticni Bigz ili tako jesto i onaj mali plej iz Solnoka.
Zaboravljam lagano imena i timove, jer nista nisu napravili kasnije u karijeri, ali pamtim svaku ves masinu i mikrotalasnu koju su nam ubacili u trecoj sekundi napada, preko ruke van balansa.
 
Top