Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KKP - nostalgija, legende i stare slike

  • Зачетник теме MRTAV ZVUK
  • Датум покретања

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Evo malo detalja, za (ne) podsećanje.

aman vise
po 1000 put
trojka nolana smita sustinski nista ne znaci
mi smo baceni na kolena, na prosjacki stap sa ili bez evrolige
bukvalno drzavna stvar koja nije vezana za teren
to je bilo spremano, mi smo samo odgadjali koliko smo mogli ali dal ove ili sledece sezone ko da je bitno
hteli su da nas sruse i srusili su nas
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@batakpudla O Bože, nisam mislio da li se neko seća trojke nego tog kanala. Ne znam da l i postoji uopšte avala danas. Ja sam ostatak prenosa gledao preko hrt-a i slušao hrvatske devojčice.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
@Kiza Srbija

Mi smo nekoliko puta bili spremni za rušenje, ali rezultati jednostavno nisu dali. Nama su u sred vlasti demokrata, gasili grejanje u Pioniru i to za meč evrolige! Da nije bilo uspeha, kakvih je bilo, mnogo bi ranije mi došlo do tog post cedevita efekta. Mala digresija.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ja sam gledao na neke strimove koji su kocili non-stop, cini mi se da sam prvo poluvreme gledao na strim sa TV Avala, verovatno i Arena i Kosava, a drugo (mozda i od pola 2/4) na strim HRTa koji je bio odlican, a tamo Slavko Cvitkovic i Aca trica Petrovic su izdominirali, narocito na kraju! :D :angry-smiley-002:
Konkretno te utakmice, tacnije tog dana se secam da smo trebali ici na neku svadbu kod sina od nasih porodicnih prijatelja, a kasnili smo sigurno pola sata jer se oduzilo sa time sto je utakmica otisla u produzetak. Naravno niko nam nije zamerao za to, nasi su ljudi tamo bili i slavlje je bilo neopisivo!:šal
Nije trebalo da dodje to ovoga da bukvalno u poslednjoj desetinki se resava sve, sutem sa 20 metara, ali ovako je definitivno bilo sladje! :icon-smile: Vodili smo konstantno i u regularnom delu, a kod njih jedino Tomas i Gordon su bili u stanju nesto da pogode, ali ubacili su po 30+ poena obojica pojedinacno. Od ostalih kod njih cini mi se da je jos Slokar dao 6, a nesrecni Bogdanovic 5. Dok kod nas verovatno i najbolji igrac na terenu Roberts na kraju umalo da postane tragicar sa onim promasenim bacanjima, ali Kecman ga izvadio, kao i ceo tim!
Sad glupo je reci da sam znao da ce Kecman pogoditi taj i takav sut, ali jednostavno sve vreme dok sam gledao utakmicu imao sam neki siguran osecaj da utakmicu ne mozemo da izgubimo, cak i kada je Bogdanovic dao trojku. Toga se secam, imao sam neki neopisivi osecaj da mi ovo ne gubimo cak i na 0,6s do kraja, u sred Zagreba, nakon trojke koju su oni dali "za pobedu", onako slomljeni nasi igraci verovao sam da ce nekako naci snagu da daju kos! Sa ocem sam gledao utakmicu, koji je nervozno istracao u drugu sobu, a ja gledajuci u nekou tacku na zidu ubedjujuci sebe da me intuicija prevarila i da ne treba se nikad oslanjati na to, cujem odjednom kako jedan od dvojaca na HRTu (Aca Trica je to bio :)) vice "Jao!" na lap-topu, okrenem se ka monitoru i vidim nasi se raduju! Nisu rekli ono Edinovo "ide trojka!" vec "i vredi poen, jao! Ne, ne, ne, ovo se nije moglo igrati.":buhaha Znao sam sta se desilo i pre nego sto su pustili snimak Kecmanove trojke, odmah sam samo pokusao da pozovem ukucane da vide sta se dogodilo, jedva sam uspeo da izgovorim:
"- Ta....ta trojkaaa!!!"
Na to ce moj otac: -"Ma znam bre, video sam!? Cuti smrklo mi se sve." - misleci na Bogdanovicevu trojku.
"- Ne bre to, pobedili smo! Neki nas budala je dao tricu od kosa na kos!"
Dotrcava otac kod mene u sobi i tada pustaju snimak Kecmanove trojke. Gledamo se zabezeknuti u neverici nekoliko sekundi i odjednom pocnemo da vicemo od radosti!
Tada mi se ti trenutci posle utakmice cinili kao nekoliko nekoliko sati, a tek kasnije kada sam odgledao snimke na youtube-u shvatio da su trajali 30tak sekundi u realnom vremenu.:icon-smile:
Vredi odgledati i klip naseg brata Colovica

Neverovatna utakmica, kao i citava ta sezona. Mislim da smo jedno 10tak puta davali koseve u zadnjim sekundama (sto meceva, sto poluvremenima sa preko pola), a secam se da je Kecman nedelju dana kasnije u Pancevu dao kos preko pola na kraju poluvremena.
Bilo je to kao u nekoj bajci! Nazalost, sa ne bas najsrecnijim krajem, ali bilo je lepo zaista! :napred-partizan:
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.559
Reaction score
3.325
Ima nas i koji smo bili u Zagrebu, pa smo trojku videli sutradan na reprizi :)
Jbt, nisam mogao da verujem kako je usla njihova trojka i dok sam se ne verujuci sta nam se desilo gledao sa drugom (koji inace zivi tamo i sredio karte) i dok smo "trazili" nacin da nekako dobijemo, pogledali smo prema semaforu da vidimo jeli sta ostalo, kad ono gledam samo zadnji delic sekunde kako ulazi, ili je tek usla i kako ulecu nasi na teren.

Inace, ako smo vec pomenuli trazenje dlake u jajetu od strane Ace Petrovica i Slavka Cvitkovica u neverici na kraju, ne smemo zaboraviti IZUZETNO korektnu izjavu Ace Petrovica posle same utakmice sa Edinom, kad je rekao da je izbacaj Kecmana unutar vremena, da se ako ista dosudjivalo to bi bile tehnicke za one u terenu i da nema svrhe zaliti se na odluke, da je pricao o Duletovoj magiji i cak dao poprilicno sanse za pobedu protiv Olimpijakosa.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.512
Reaction score
13.068
Локација
Yaoundé
Kada se prisetim, deluje neverovatno...

Saletovu trojku u Istanbulu gledao sam u TV prenosu sa pokojnim starim, a Kecmanovu trojku sam video sa rođenim bratom i to doslovno sa ulaznih vrata... Naime, tog dana sam radio i nisam imao načina da pratim meč, pa sam kidao nerve uz tekstualni prenos na nekom sajtu, pošto nije bilo šanse da ubodem funkcionalni link... Kada sam konačno izašao s posla, odjurio sam do stana (istog u kojem sam gledao Istanbul 1992) u kojem su u tom trenutku živeli pokojna majka i brat i uleteo u trenucima kada je Roberts stao na penal!

Sve drugo ostalo je u nekoj magli, osim burazerove face u trenutku kada Cibona pogađa za vođstvo, a onda i obostrane neverice kada smo videli da Partizanova klupa uleće u teren da se raduje!!! :šal

Ne sećam se ni šta je bilo posle, osim da sam nekako prevalio preko usta da je neko, tada nisam znao ko, stavio trojku preko celog terena... Ne sećam se ni kako sam posle stigao kući... siguran sam samo da sam danima nakon toga tražio i pregledao snimke po netu...

Inače, jedino burazeru priznajem da je veći Grobar od mene - ima 196cm, a ja 192 :D
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
@Kiza Srbija

Mi smo nekoliko puta bili spremni za rušenje, ali rezultati jednostavno nisu dali. Nama su u sred vlasti demokrata, gasili grejanje u Pioniru i to za meč evrolige! Da nije bilo uspeha, kakvih je bilo, mnogo bi ranije mi došlo do tog post cedevita efekta. Mala digresija.

Protiv Lotomatike, pa ih je Bodiroga ubedio da odigraju. Pocinje utakmica, svi u jaknama, kraj prve cetvrtine skidaju se jakne. Na kraju u majicama ili bez :D Ugrejala stoka, ne treba mazut ciganski :D

Sto se tice Nolana, rusili bi nas svakako, ali bi rasla frustracija jos godinu-dve da moraju da cekaju. Morali bi licno da nas izbace nakon muljanja, a ne onako bezveze. Sta je, tu je. Najtezi poraz i ciganluk mi je svakako zakucavanje mrtvog cildresa, nakon sto je lucidni cigan promasio sve. Nolana srecom nisam gledao.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini

Perava

Početnik
Учлањен(а)
19.09.2019
Порука
23
Reaction score
72
Локација
Valjevo
Protiv Lotomatike, pa ih je Bodiroga ubedio da odigraju. Pocinje utakmica, svi u jaknama, kraj prve cetvrtine skidaju se jakne. Na kraju u majicama ili bez :D Ugrejala stoka, ne treba mazut ciganski :D

Sto se tice Nolana, rusili bi nas svakako, ali bi rasla frustracija jos godinu-dve da moraju da cekaju. Morali bi licno da nas izbace nakon muljanja, a ne onako bezveze. Sta je, tu je. Najtezi poraz i ciganluk mi je svakako zakucavanje mrtvog cildresa, nakon sto je lucidni cigan promasio sve. Nolana srecom nisam gledao.
Nolana sam na žalost video uživo, a čildersa nikad više sem to veče. Nikad reprizu tog koša nisam želeo i mogao da vidim
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Secam se ovoga kao da je bilo juce... BFC Beocin tada jako solidna ekipa ( Topic, Topalovic, Kuzmanovic, Smiljanic itd. ) a predvodio ih tada "talentovani" trener Muta Nikolic...

Ali mi smo imali najjacu ekipu ( Brkic, Vidacic, Lukovski, Cubrilo, Beric, Tomasevic, Koturovic, Drobnjak itd. ) cak je i "Stragi" jos bio tu :) Vodio nas Zeravica tada.

Atmosfera sjajna u to vreme, Grobari dominirali i u Beogradu i u Novom Sadu (tamo igrao BFC finale)... i na kraju kao slag na tortu pehar nam predaje pogodite ko? Asocijacija: smrdljiva, corava, zla pudlica... dovoljno :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.020
Steta sto je ta ekipa tu sezonu imala za trenera Zeravicu.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Top