Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KKP - nostalgija, legende i stare slike

  • Зачетник теме MRTAV ZVUK
  • Датум покретања

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.671
Ne znam sliku sam nasao na netu bez podatka i rezultata.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.728
Reaction score
29.481
Локација
Beograd
Питао сам зато што кад у тиму имаш Кићу и Прају заједно...онда је баш тешко било да изгубиш... :D
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.538
Локација
Yaoundé
Možda čak nije ni beležen rezultat... Kića je služio u Zrenjaninu, ne znam koje godine, Pančevo i nije daleko, a Praja je služio baš te 1979... U takvim mečevima najvažnije je bilo ne dozvoliti da se neko povredi, a pogotovo što je igrano napolju, dakle na betonskoj, ili u boljem slučaju asfaltnoj podlozi... A s obzirom da su te utakmice po pravilu imale i treće poluvreme... :D

Mada... služio sam 1992/93. i bilo je u planu da se odigra meč protiv lokalnog tima, sećam se čak i da smo počeli sa nekakvim pripremama, a tadašnji komandant brigade čak je prokomentarisao ''nemoj baš da vas razbiju'', tako da bi rezultat na kraju bio zabeležen... na kraju do meča nikada nije došlo... Razlog niko nije pominjao, najverovatnije da je bilo do tadašnje situacije, a moj garnizon je svako malo bio u stanju borbene gotovosti...
 
Top