Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Košarkaška Superliga Srbije 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Nisam stigao da gledam, da li ima neko da okači? Ili, da li ima to na RTS-ovom sajtu možda?
 

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
Trajalo je manje od 5 minuta i nista novo nije receno.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Greota sto nam odlazi ovako dobar igrac,a klinac,21 god.Ali sta da radimo,moramo da pomazemo NBA i klubove u Evropi.Jan mi je nekako polako usao u vene,zavoleo sam tog momka(kao nekad Divca) i stvarno mi pada krivo sto odlazi.Kako god,nek mu je sa srecom u NBA,pa nek se vrati jednoh dana u Beograd.Ne kao Divac naravno...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.917
Локација
NBG
Posto je napadan Vlada u ovoj temi po par osnova evo da srusim jedan.

A to da igraci nisu napredovali.
Lucic jeste.
Katic je izjavio kod Tegija u emisiji da je dosta napredovao kod Vlade posto Vlada radi sa centrima jos po specijalnom programu.

Onda reci Gista: Head Coach Vlade Jovanovic, this guy made me a better player and helped me understand what it takes to be a leader.

Vremenom ce pasti i ostali virtualni minusi dati Vladi.

Nadam se da ce ostati tvrdoglav kao i svoj ucitelj.

A to me podseti na kritiku igre sa 2 cetvorke. Ni pod Duletom pogotovo protiv slabijih ekipa se nismo branili sa 2 cetvorke vec Dule bio tvrdoglav i istrajan u svojim principima.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
dobro je kad su moji razlozi virtuelni a tvoji argumentovani ...

Gista VJ naucio da bude lider i od njega napravio igraca iako ga je trenirao jedan Greg Popovic :respect sjajno ...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.917
Локација
NBG
Toliko ga je dugo trenirao skoro ko broj godina koliko je zlezda prva.
Dobro igraci lazu.

Kao i nasa struka u zemlji sto ga hvali.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
nisam rekao da lazu,nego pricas o virtuelnim razlozima i navodis primer sta je Gist rekao u trenutku slavlja ... pricas o Lucicu a ja sam lepo u svakom postu naznacio " osim Lucica " i pri tom da on nije za nosioca ... ako ti mislis da je dovoljno igraca napredovalo,da su mladi dobili sansu,ok,tvoje misljneje i postujem ga ...ja mislim da nisu a da su u ovakvoj konkurenciji morali da dobije mnogo vise prostora ... a znajuci kako je radio sa mladom reprezentacijom,sumnjam da ce u KKP biti drugacije ...

uostalom,nije ni bitno nego je ruzno da napises tako provokatorski post,s obzirom da svaki put kad sam pricao o razlozima zbog kojih mislim da VJ nije trener lepo obrazlozio a nikad u jednoj recenici pokusao da podbodem nekog sa drugacijim misljenjem...iskreno,to mi je smesno ... ali dobro,svako pise na nacin koji smatra da je ispravan ...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.917
Локација
NBG
Koji mladi igraci su dobili prostor prosle godine? Da li bi dosli do f4 da smo pruzili vise mladima sansu te godine? Djekic i Mitrovic? Videlo se u ostalim klubovima kako rade.

U Partizanu se minutaza ne daje vec se zasluzuje. Bogdanovic mozda je vise zasluzio da igra, ali nije sada neki mega talenat za svrsavanje. Drugo dok se ne presece jedne godine i kazu mladi igraci na ustrb rezultata e tada treba forsirati mlade. Ovako samo prema zasluzi. Niti Partizan, Danilovic, Vlada i Tosa rade protiv interesa i zaustavljaju razvoj mladog igraca na kojem bi najbrze zaradili.

Za mene je to pucanj u prazno. Nista licno naravno.
Uostalom trenerski esnaf ceni Vladu Jovanovica i to sam licno cuo sto dodatno daje tezinu.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
mislim da je vlada najvecu gresku napravio sa cekanjem jerelsa .. previse je njega zelio ove sezone i kasno ga je doveo ...

u stvari nije ni on toliko mogao da zna da ce ovaj dobiti ugovor u nba .. njegove 2 alternative su bile smijesne ..

valjda ce na vreme ovaj put da sastavi tim barem na vitalnim pozicijijama plej/centar ... bolje da cekamo nekog beka sutera ili krilo u novembru .. to i nije strasno .. ili imas shut ili nemas ...

sto se tice ove sezone za vladu kao pocetnika izuzetno uspjesna .. za nas kao f4 tim korak unazad ... bez dugogodisnjih ugovora bez nosioca za sledecu godinu ...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Koji mladi igraci su dobili prostor prosle godine? Da li bi dosli do f4 da smo pruzili vise mladima sansu te godine? Djekic i Mitrovic? Videlo se u ostalim klubovima kako rade.

U Partizanu se minutaza ne daje vec se zasluzuje. Bogdanovic mozda je vise zasluzio da igra, ali nije sada neki mega talenat za svrsavanje. Drugo dok se ne presece jedne godine i kazu mladi igraci na ustrb rezultata e tada treba forsirati mlade. Ovako samo prema zasluzi. Niti Partizan, Danilovic, Vlada i Tosa rade protiv interesa i zaustavljaju razvoj mladog igraca na kojem bi najbrze zaradili.

Za mene je to pucanj u prazno. Nista licno naravno.
Uostalom trenerski esnaf ceni Vladu Jovanovica i to sam licno cuo sto dodatno daje tezinu.

igraci koji su prosle sezone dobili sansu su Veseli,Mitrovic,Djekic ...prvi kao nosilac i on je je 100% opravdao,druga 2 su se spremali ... ove godine su trebali da dobiju mnogo vise prostora ali nisu .. i tu VJ ne krivim ni malo ... vrlo dobro znam sta se desavalo,pogotovo oko Djekica ...na takve stvari ne mozes da utices ... u ovoj sezoni,niko nije projektovan da sledece godine bude nosilac ... znam ja vrlo dobro da u KKP ne postoji niko ko ima blanko minute,nego je sve "nagrada" sa treningai i bas zato pominjem Bogdanovica koji sa tom radnom etikom u ovakvoj konkurenciji (slozices se da je mnogo slabija nego godinu pre ?) morao da dobije mnogo vise prostora,tako da vec od pocetka nove sezone ima ozbiljnu ulogu ... pricamo o 2 pripremljena igraca a ne oko 4 ili 5 ... upravo je to moja zamerka VJ - da je ziheras i da cak ni u nasoj ligi gde smo ispred svih mnogo ovo godine,nije smeo/zeleo da da vise minuta Jaramazu,Bogdanovicu,Besovicu,pa cak i jos jednom da proba mozda sa Mitrovicem ... imao je idealnu priliku da bez uticaja na rezultat vidi ko je za kakvu ulogu ... ali,ne ....Kecman,Veseli,Gist,Pera (dok je mogao) su igraii nasu ligu po 30-ak minuta maltene svaku utakmicu ...
e sad,ja da ne znam na koji je nacin vodio mladu reprezentaciju verovatno bi rekao "ok,prva sezona,pritisak i ostalo ... " bice bolje sledece godine ... ovako,imam sumnju u njega veliku ...
doduse,to je manje bitno nego sta kazu njegove kolege,ali ipak cisto da kazem svoje misljenje ... nadam se da oni znaju bolje ...
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
753
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Влада има моју подршку, захваљујући квалитету тима он је успио да узме трофеје и то је у овом периоду стварања тренера најбитније, да не трпе резултати. Али, морам по свему да се сложим са Таличним. Проблем је велики што може да се деси да послије пар сезона немамо квалитет из нашег погона, јер не видим напредак наших играча под вођством Владе. То је његов и наш највећи прблем. Видјећемо колико ће напредовати.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
mislim da je vlada najvecu gresku napravio sa cekanjem jerelsa .. previse je njega zelio ove sezone i kasno ga je doveo...
Toliku je "grešku" napravio i toliko ga je "kasno" doveo da je ovaj taman stigao da bude naš ubedljivo najbolji igrač u najznačajnijim utakmicama, onda kad su se osvajali SVI TROFEJI koje smo osvojili (odbranili)!

Prigradska konzerva u kupu + Ljubljana + finale domaće lige = Čika Kure se ispišavao po sirotinji, svaki put!!!

Jebe mi se i ubuduće da li će u gornjoj konstalaciji odnosa istovremeno u Evroligi da bude TOP 16 ili TOP 8. Bukvalno mi se jebe.
Što se F4 tiče, to će i ubuduće da bude naša fatamorgana koja se možda, jednom u 10 ili 12 godina i ostvari...kao prošle godine.
 
Последња измена:

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Овај прелазни рок и наредна сезона је дипломски рад нашег тренера. Ако успе да састави респектабилну екипу и бар понови овогодишње резултате, а логично би било да направи и који корак даље (Евролига), спреман сам да му одам признање, до тада - немам високо мишљење о њему. Једино сам спреман да му опростим евентуалан пораз у (полу)финалу НЛБ Лиге уколико га будемо играли против Макабија, а Ф4 се буде играо у Израелу.
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
^^
Manje - više ovo.

Daleko od toga da me je kupio, ali i negdje u novembru sam rekao moja očekivanja za ovu sezonu, Vlada ih je nadmašio - skidam kapu za rezultate, idemo dalje. Možemo sad do sjutra da pričamo o protivnicima, konkurenciji, ovo - ono, to su gluposti. Rezultati su rezultati, moraju se poštovati.

Međutim, ne shvatam logiku da će ova naredna sezona za Vladu da bude lakša. Po meni će biti mnogo teža i sa mnogo više potencijalnih problema i "nagaznih mina". Kako je David lijepo rekao, ovo mu je diplomski. Vidjećemo kako će da ga uradi.

U principu se slažem sa Taličnim, a posebno vezano za Vladin pristup mlađim igračima. Vidjećemo nastavak toga u narednom periodu, a posebno u kojoj mjeri možemo da naučimo/razvijemo nekog u stručnom štabu da radi sa bekovima.

Za kraj, nije mi baš jasna prašina koja se podigla oko Milosavljevića. Njegov najveći napredak na kraju sezone je posljedica toga da je igrao protiv mnogo slabijih protivnika, što mu je olakšalo igru i (što je kod njega ključno) donijelo psihološko rasterećenje. Možda neko misli da će on tako da nastavi i u Evroligi u oktobru, ali ja sam prilično veliki skeptik po tom pitanju (ne mislim na istu statistiku naravno, već na nivo i kvalitet igre). Vidjećemo...
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Toliku je "grešku" napravio i toliko ga je "kasno" doveo da je ovaj taman stigao da bude naš ubedljivo najbolji igrač u najznačajnijim utakmicama, onda kad su se osvajali SVI TROFEJI koje smo osvojili (odbranili)!

Prigradska konzerva u kupu + Ljubljana + finale domaće lige = Čika Kure se ispišavao po sirotinji, svaki put!!!

Jebe mi se i ubuduće da li će u gornjoj konstalaciji odnosa istovremeno u Evroligi da bude TOP 16 ili TOP 8. Bukvalno mi se jebe.
Što se F4 tiče, to će i ubuduće da bude naša fatamorgana koja se možda, jednom u 10 ili 12 godina i ostvari...kao prošle godine.

jedna pobjeda u top 16 na kraju takmicenja je i te kako njegova greska i kasno sklapanje ekipe .. nismo morali da se plasiramo u top8 al nismo ni morali da igramo onako stihijski 4 od 6 utakmica u top16 a od toga sve 3 kuci ..

jerels je odigrao fenomenalno sve utakmice za titule dok se u el nije vidio ... znaci ili je los za el ili je kasno stigao nema treceg ..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top