Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Simpson

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
98
Reaction score
0
Локација
Beograd
Kakva je situacija sa brojem stranaca kod nas, tj da li Gordić ima pravo nastupa, jer ako ima onda nemamo problem a ako nema, nekoga se treba odreći, što potencijalno je problem?
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Позлатила се рука ономе ко извуче овакав жреб !!! :D...
Ruka se pozlatila malom cigančiću (Trifunovićevom sinu), kao i sinu našeg Pecarskog...:D
Njih dvojica + sin Dejana Miškovića su žrebali kuglice...trebalo je i sin Ljube Vidačića da bude na žrebu, ali nije bio...

Nisam sad siguran 100%, ali mislim da je baš mali cigančić "zakucao" mutavog da igra sa mutantom u polufinalu. :)
Mutant je prvi izvučen, dobio je zatim broj "7" i odmah se znalo da igra četvrtfinale u petak, mi smo dobili "3" i onda je bilo pitanje da li će Radnički dobiti "1" (pa da igra protiv nas u potencijalnom polufinalu) ili da dobije "5"...a dobio je naravno "5" što može samo da raduje...A posle smo čak i Vojvodinu izbegli (realno najjača od ova 4 iz drugog šešira) i ona ulete fino u donji deo kostura, pravo na adresu Stjepana Supanca 15a, 11250 Železnik. :D

Fin žreb za nas, a nikako nije namešten (kako limenke kenjaju) jer da je bio namešten onda bi nam uleteo Vršac, a ne Užice u četvrtfinalu! :D

Lepo je i što igramo 1/4-finale već u četvrtak...

Lepo je i što igramo prvo polufinale u subotu (najverovatnije od 18h, a možda i pola sata ranije), još par sati više odmora za finale...

Lepo je i najverovatnije polufinalno "klanje" ekipe mutavog i ekipe mutanta :)D) - želim im beskompromisan meč, sa puno žestine, faulova, krljanja i svakakve ostale "prljavštine", a ako može i jedno 3-4 produžetka, neka završi u ponoć, limenkari ciganskog imena svakako vole ponoćne akcije van terena a verovatno i na terenu...dakle želim i njima a i doseljenim Lajonsima iz Vršca :)D) sve što će sjebati kako poraženog tako i pobednika...:D

--------------------------------------------------------------

Par zanimljivosti vezanih za tehnički sastanak koji je bio pre žreba:

- rok za licenciranje za 3 "ABA-ligaša" je ponedeljak 04.02.2013.

- najviše se mogu licencirati 15 igrača starijih od 18 godina + 8 seniora mladog tima + 16 igrača mlađih kategorija (1995. godište i mlađi)

- smeju da budu licencirana 4 stranca (mi imamo 5 stranaca, jedan se neće skidati, videćemo ko će to biti, rano je još...najviše su u problemu iz Vršca doseljeni Lajonsi koji se sad zovu kragujevački Radnički...)

- za pojedinačne utakmice se prijavljuje 14 igrača

- grad Kragujevac plaća smeštaj svim ekipama (do 20 članova po ekipi), omogućava treninge bez nadoknade, kao što plaća i smeštaj sudija i sve sudijske takse
(ovo inače nije bilo tako prethodnih godina, otvorili se "Regioni" jebote)
 
Последња измена:

Simpson

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
98
Reaction score
0
Локација
Beograd
Hvala na informaciji.

Što se tiče stranaca ne znam da li je Radnički u problemu pošto im i Ćapin i Varda i Steven imaju dvojno državljanstvo?

Mi ćemo imati veliku dilemu koga da izostavimo, verovatno Lovrenj, ali o tom potom.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Uuu kad su se tako otvorili zamisli koliko su nalozeni da osvoje Kup.
Tim je jos bolje sto idu na FMP...kakvo ce tu klanje biti, tacno uzeti pivo i kokice i uzivati.

Po meni FMP nema ni malo lagan zadatak protiv Vose...ne verujem da ce se lagano prosetati.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Pa Voša se juče opasno pojačala...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.963
Reaction score
25.938
Локација
ante portas
Bolje nije moglo ! Taman da odradimo 2 laksa treninga , pa da krunisemo sve u finalu vrhunskom partijom .Nadam se da ce se mutanti iscrpeti medjusobno pa da ih silno isprasimo u finalu .Odlicno!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Što se tiče stranaca ne znam da li je Radnički u problemu pošto im i Ćapin i Varda i Steven imaju dvojno državljanstvo?...
Jeste Radnički u problemu, strašno su "penili" na tehničkom sastanku (pre žreba), bilo je frke ali su završili kao poraženi u toj frci...Registracioni pravilnik je taj koji tako "presuđuje" oko stranaca...tako da mi imamo 5 stranaca...a Radnički valjda 7 ili čak 8...:D

Takvo je sadašnje stanje stvari, e sad da li će mutavi i "regioni" da muljaju nešto narednih dana - to je druga priča.
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Odlican zreb, nije nas skoro ovako ukenjalo :)

Coki iskusno ubacio malog u Vosine redove

mat.jpg
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
dobro je, nek izginu smradovi u polufinalu, a mi cemo mirno da cekamo finale
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Super, super, zreb nas je pomilovao, samo da i mi to iskoristimo i da se nastavi sa osvajanjem trofeja :D
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Mislis nase protivnike je pomilovao sto im nije nas dao :D salu na stranu odlicna prilika da kroz ova dva meca i rezervisti koliko toliko udju u stos.
Ako bude sve kako treba a ne vidim da moze drugacije biti, mi cemo u finale uci odmorni kao da smo imali suterske treninge :)
Zna li se kod od nasih stranaca otpada?
Novi francuz, zato sto je zadnji dosao ili?
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ako bude srece bice i tako :D Da mi u finalu one najvece protivnike pomilujemo , onako, po naski :D A da, najverovatnije Lovrenj otpada, ono, nemam nikakve informacije, ali Vesterman, Gordon, Gordic i Bertans su uigraniji i imaju vece minutaze i vece uloge u timu.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Zaintrigiralo me malo ovo oko stranaca...evo u kom zecu leži grm :)D):

Registracioni pravilnik, član 63: "Stranim državljanima se smatraju igrači koji nemaju pravo nastupa za reprezentaciju Srbije i igrači naturalizovani posle 16. godine. Naturalizovani igrači posle 16. godine stiču pravo da nastupaju kao domaći igrači isključivo nakon nastupanja za reprezentaciju Srbije."

Dakle sve je jasno kao dan: Gordić je igrao za BIH (npr. EP 2011. godine) = nema pravo nastupa za Srbiju = stranac.
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Po meni glupo pravilo,primera radi igrač SRB/CG državljanstvo, nije igrao ni za jednu,smatra se strancem, ili sam ja pogrešno ukapirao,za ovaj moj prmier mislim, ali svejedno glupo pravilo
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.546
Reaction score
819
Pravilo glupo.
Žreb dobar,imamo otvoren put do finala naravno samo ozbiljno.
Osvajanje 1. trofeja ovom mladom timu bi izuzetno značio.Nadam se da će tako i biti.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
@Dominus et dues, pogresno si ukapirao. Ako igrac ima PRAVO da igra za nas onda je domaci igrac...Ako nema, onda je stranac. Pravilo je OK.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
www.sportnetwork.rs

Kad dole levo kliknete na "Košarka", imate skoro 9-minutni snimak sa današnjeg žrebanja.

Na snimku se (frejm 07:06) vidi kada klinci (sinovi košarkaša) kreću da izvlače timove i brojeve...

- onaj prvi koji je izvukao fmp pa posle i broj "7" čime fmp svrstava u donji deo kostura je cigančić Trifunović

- onda se vidi onaj visoki nezgrapni :)D) a to je "mini Pecarski" i on izvlači i svrstava Mega Vizuru gore u kostur (sa brojem "1")

- onda dolazi na red cigančić Mišković i on izvlači najpre Radnički i dodeljuje mu "5" (zakucava ga uz fmp :)), a tek onda izvlači nas a nama naravno pripada broj "3" i mi idemo gore uz Mega Vizuru
(cigančić Mišković je dva puta zaredom izvlačio jer nije bilo "mini Vidačića")

Kadar 7:55 to jasno pokazuje.

Eto, sad kao da ste svi bili na žrebu "live". :D
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Odlican zreb, moramo to da iskoristimo. Utakmicu u KG bih nazvao prekretnicom sezone, jer ako bismo odigrali kvalitetno, konstantno, to bi potvrdilo da smo u uzlaznoj putanji sto se forme tice i to bi bilo veliko ohrabrenje za nas sto verujemo u sve 3 krune:D Nadam se da je dosao taj cuveni period podizanja forme i da cemo konacno poceti da meljemo.
Odlican zreb, nije nas skoro ovako ukenjalo :)

Coki iskusno ubacio malog u Vosine redove

mat.jpg
Ti to pod utiskom od sinoc?:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top