Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
@vlad

sve se poklapa sa osnovnim principima propagande koje je gebels licno napisao.

jasno usmeravanje mrznje na odredjenu figuru
koriscenje postapalica u cilju etiketiranja protivnika ("trener bez rominga", "dukljanin")
propaganda savrseno vremenski isplanirana, setimo se izjava da ce se u srbiji ziveti bolje, da 60 % ljudi u srbiji navija za zvezdu
konacno, plasiranje lazi kroz mas medije agresivnom kampanjom.

suvise slicnosti, nebojsa covic jeste gebels.
 

Chicharito

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
105
Reaction score
3
http://www.youtube.com/watch?v=pK7JPABJJs8&list=UUZ0GYg3b8CDfeD1doTY0j7A&index=1

Еј бре овај лаже,па још верује у то што лаже. ЕЈ БРЕ,на којим си ти дрогама? Још коментари испод :prekrsti 11 ниси смео да добијеш ПАРТИЗАН? Да је правде у овој ''земљи'' ти би сад седео у некој ћелији. :pickaciganska
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Sve u svemu kad se sabere stvarno SRAMOTA.

Mi možemo ovde da kukamo, da ližemo rane, ali ako neko ko ima uticaj ne preduzme nešto u kurcu smo, jer se Ćokilica baš istripovao da on upravlja celim "Svetom".

Dobra borbenost, očekivan epilog. Malo sam se razočarao što su oni ušli sa više energije, nama je falilo odlučnosti, ali to je i normalno za mladu ekipu. Jedino što je dobro ispalo je da sada ne važi više ono da ako izgubimo kup, ekipa se može još više skenjati. Videli su da mogu i sad ih kresnuti u ABA i mi smo opet na konju. Neki igrači očigledno predstavljaju višak u ovom rosteru ionako sumnjivog kvaliteta, ali bolje nemamo i zato podrška do samog KRAJA.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Да ли има негде да се погледа та фамозна њихова прослава и наше ''напуштање'' исте?
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Господе, па њега ће неко стварно да олади, ово је нестварно. Најгоре од свега он зове на покољ тим лажима.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
Mi ništa nismo napustili... ja sam gledala dodelu medalja... naši dobili medalje, dobili oni pehar, naši se pokupili i otišli...

kraj priče.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
Ja živim za dan kada ću sresti čovića na ulici ...

A dovoljno sam luda :D
 

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
Menjam kanale i na b92 coki... sta da kazem sem fuj, nismo smeli da dozvolimo smradu da se raduje ni jednom trofeju. Kako likuje, kakva odvratna njuska... ovo mora da mu bude prvi i poslednji trofej, jednostavno mora.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
A jebote kakav bolesnik.
Čovek koji je naredio ciganima da upadnu i prekinu utakmicu jer njegovi igrači nisu imali nikakvih šansi.Rakočević kome u 2 dana nije problem da igra 34 minuta.
Postoji snimak kad govori Rakočevića nećemo da igramo,a Rakočević mu nešto govori verovatno pa sudije i dekegat su rekli da se igra,a on glasno viče "Ne igramo i gotovo" našta kapiten odgovara "Dobro".
On ovako bestidno laže i uzvrće sve za 180 stepeni,svestan slepila svoje sekte i neobaveštenosti naroda.
Međutim ima i onih koji su sve videli.
nestvarno.

I čovek će pored svog obezbeđenja uskoro biti roknut.
To sam sasvim ubeđen.
Čovek traži krvoproliće,a to se vraća kao bumerang,uvek.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Meni samo nije jasno kako to da nasa uprava ni u KK ni u FK ne sme da se obrati FIBA-i ili FIFA-i oko mesanja politike u sport, i to na najvisem nivou. Ili su i oni pritisnuti sa strane pa ne smeju da pisnu...
Mislim da je ovo jako dobro pitanje!


Малтене сам престао да осећам припадност нацији, једина припадност коју осећам је припадност Партизану.

"Moja prva zemlja se zvala Jugoslavija, druga se zove Partizan" Dule Vujošević
 

nikola92

Banned
Учлањен(а)
21.11.2007
Порука
15
Reaction score
0
Da li vi znate sta se desava? Na snazi je sektasenje u najgorem mogucem obliku. Pa meni doslo sinoc i danas da napravim pokolj u kladionici ko Brejvik. Kakvi su to umovi, nemam reci. Malj u glavu, tako se radi sa kretenima. Gaziti na svakom koraku i na tribinama i na ulici i na parketu i po medijima. Unistavati ih na svakom koraku. Maltretirati ih po medijima. Psihicki i fizicki. Lomiti ih u svim sportovima bez imalo fer playa! I u fudbalu, i u kosarci i u vaterpolu, rukometu odbojci, florbolu. Sputavati odrastanje malih umobolnika. Zvrljati im grafite, prelepljivati nalepnice, svrsavati u njihove kurve, ponizavati ih na svakom koraku. Sve dok se toliku useru u gace da dodju u situaciju da se plase da kazu za koga navijaju. Da obaraju glavu kad prolaze pored Grobara. Deratizacija! POTPUNA DERATIZACIJA NJIHOVE MOBILIZACIJE!

Ја бих само да се надовежем на ово.
Данас се налазим са једним другом који је иначе звездаш, али нормалан да кажем, није јебени клон као остали(један од ретких,ако не и једини кога знам коме је јасно да је то фмп и то не крије). И углавном,прво што ме човек пита је "зашто сте прекинули текму синоћ?" Шок. Дакле те њихове лажи, манипулисања и остале игре ван терена, болесна пропаганда трују овај глупи народ. Еј они стварно верују оном извештају Муп-а. Каже ми лик "нема везе што је начелник циган, сигурно је тачан извештај." Сигурно... Пре ћу неком мусавцу да верујем него рођеним очима. Па онда што сад нападају Даниловића, терају га у Босну итд. Мајке ми мрзим их све више и више... За кошаркаше и Дулета :respect и само :napred Partizan
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Sunce ti jebem ovo je da covek iskoci iz rodjene koze u kakvom brlogu i sektasko-mafijaskoj zemlji mi zivimo!
Videh intervju(ako se ta bljuvotina moze tako nazvati) coravog mafijasa i ubice i bolje da me neko udario maljem nego sto jos i to pogledah.Njega ce neko stvarno roknuti, on priziva to!

Ali utisak dana mi je radost ciganskog polusveta zbog otimanja kupa kako kazu "cekaju njihove sampione" a ti isti kukaju kako je u Srbiji mafija, politicari losi, sve uzurpirali, kradu...samo u ovom malom slucajcicu i u ostalim gde otmu titulu neku sve je potaman i Coki nije mafija nego se zazmuri na jedno oko zbog "boljeg zivota".

Jebem vam mater dabogda vam dosli jos gori politicari i satrli ovaj provizorijum koji se zove drzava a ustvari je leglo mafijasa i lopova.

Ne mogu da prebolim sto smo izasli na teren, zovite me ludakom i kako hocete ali mnogo bi mi lakse bilo da smo se pokupili i otisli busom jos u nedelju a Coravi skot sa Djitlerom proglasio 20:0 ovako smo im uvecali slavlje i dali povod da likuju govna.

Samo pobeda u nedelju ako se uopste bude igralo moze da ublazi kako tako ovu ranu, ne zbog kupa boli me k**ac za kup imamo ih ko pleve nego zbog ovog naivnog odlaska na klanje.Dal je moguce da je nasa uprava procenila da mi bez Drua uz odmorno ono pasce kuvano imamo sansu nekakvu bez obzira na trokorake i lopovluke meni u glavu ne ide nikako?
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
http://www.youtube.com/watch?v=pK7JPABJJs8&list=UUZ0GYg3b8CDfeD1doTY0j7A&index=1

Еј бре овај лаже,па још верује у то што лаже. ЕЈ БРЕ,на којим си ти дрогама? Још коментари испод :prekrsti 11 ниси смео да добијеш ПАРТИЗАН? Да је правде у овој ''земљи'' ти би сад седео у некој ћелији. :pickaciganska
Pazi kada nisam mogao da pogledam klip do kraja koliko mi se gadi.
On je covek politicar i njemu ovakvo stanje odgovara,to plivanje u mutnom. Ne znam da li vi vidite,ali ocigledno da ono sto oni rade on okrivi nas i tako sebi pripremi teren za dalje. Posle toga jos mediji odrede i svoj deo posla a mi ostanemo negativci a oni cvecke.
Pa ceo dan vodim rasprave sa simatizerima i ne upucenim ljudima i pokusavam da im otvorim oci.

Sve cestitke nasim kosarkasima!!!:napred Partizan
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Mi ništa nismo napustili... ja sam gledala dodelu medalja... naši dobili medalje, dobili oni pehar, naši se pokupili i otišli...

kraj priče.

Гледам на оном леглу курветина и шљама блицу како потпаљују насловима. И окаче снимак њиховог славља, наравно, нема милисекунде видео прилога да подкрепе наслов. Они су пошаст, болест која се не лечи, већ се побеђује.
 

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
a pazite tek ovog novinarcica koji samo klima glavom... gde mi zivimo jbt?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top