Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Trubaci, eno coravi mafijas kiti trubu! A iza mu sekta lize bulju:D

Kazu na FB-u "cigani cekaju svoje sampione" slave kup ko Ligu sampiona, traume su to teske.
Nabili smo im vanvremenske komplekse a da mi toga i nismo toliko svesni jer trofej osvoje svakih 20 godina sad je taj cas da spoznamo koliki su to mamlazi!
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Ovde sam na forumu pre par meseci procitao post nekog od clanova kako nije mogao da slusa na utakmici Partizan-Buducnost kako neki magarac sudijama vice "Rak vas pojeo" i "Jebo sam svoje mrtvo dete"...

Upravo sam ja taj MAGARAC, i nakon ovih nekoliko meseci isto zelim Maricicu, te Belosevicu i Vojinovicu. Rak vas pojeo picka li vam materina smrdljiva...

Sto se pak tice onog nedorasta covica, da Bog da i on i kurvetina vesna i nedorast filip i svi njemu bliski i dragi umrli u najtezim mukama, da Bog da umirali dugo i bolno...

Pa majku li im jebem po sred pizde je l u ovoj zemlji nema trunke postenja i hrabrosti da se suprotstavi organizovanim podmetacinama i kriminalu u sportu? Pri tom ne mislim na hrabrost vlasti, da Bog da i svi oni dupeuvlakaci politicarski pomrli, vec mislim na narod, na kriticnu masu!!!

Pionirko je lepo rekao, vecerasnja utakmica zavrsena je u momentu kad se na 4. koraku crncu ne sviraju koraci, vec mu se priznaje kos i daje nepostojeci faul! Prema svemu daljem, ukljucujuci i taj momenat postoji samo jedno veliko gadjenje! Stoga sve one reci gore navedene, a sto se mene tice na svakoj sledecoj utakmici vikacu isto sudijama, jer mi se jebe da li oni znaju da sude finale evrolige, ako ne znaju da istrpe pritiske jednog ofucanog pedera i kriminalca cije mi se ime gadi do povracanja!

Edit: Stojance, Dvoglavi, niste sami, ima nas gomila... Sve dok se srpstvo bude poistovecivalo sa ciganisanjem i pederisanjem, sve do tad ostacu veliki Partizanovac!
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Čemu nervoza, iznenađenje i ostale stvari. Svi ste znali koja su govna Čović i ostala banda. Svi ste znali da nam je igrački kadar pretanak! Da li bi mi njih sinić dobili ili ne to nikada nećemo znati, ali činjenica je da su oni nas danas dobili. Da li bi bilo drugačije da je Gordon igrao... jebiga, to je sport... ko zna šta bi bilo.

Kup je sasvim nebitan. OK, trofej je trofej, ali ako se ja pitam, radije bih da mi njih dobijemo sledećeg vikenda nego da osvojimo kup. Jebe mi se za kup, Evroliga je mnogo važnija!

Da li su naši košarkaši danas nešto naučili videćemo sledećeg vikenda. Borbenost je jedno, ali džaba ti sva volja ovoga sveta ako nemaš i kvalitet. Ostaje i dalje da vidimo gde smo, ali treba ovaj tim podržati, šta god da se desi. Kakvi su da su, naši su!
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Proslo je 5-6 sati, odvratan osecaj i dalje ne prolazi...

Ubedjen sam da cemo iz ovoga izaci jos jaci, i jedva cekam sledecu nasu utakmicu.

I kao da nije dovoljno bilo sve sto se izdesavalo u ova dva dana, kao da nam nije svima muka zbog ovako otetog trofeja, i izdr*avanja najmrznijih sektasa na celu raskom katicem.

Ne, jos ce se javiti moralne gromade sa ovog foruma da nam kazu kako se on borio za nas i da nije u redu da se sada vredja.

Ne znam za ostale, ali meni je to diglo zivce nenormalno.

Da ga ne vredjamo? Ma ***** mu sve zivo i mrtvo i onog malog retardiranog klinca.

U usta te ***** nakazna, umri smradu!

Tako.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.376
Reaction score
1.123
Причам из свог угла како видим ситуацију, без неких информација из клуба или из избора блиских клубу.

Без обзира на исход овог тзв. финала, могу да кажем да је клуб морао да се лепо јуче повуче и да оде у Београд на даље тренинге и припреме за много важније такмичење. Можда је јадно, али није се требало остати из више разлога.

Прво, што овај куп осим неког престижа, реално не доноси ништа. Јуче смо показали да можемо да се носимо са клубом из Железника и са свим притисцима и дешавањима на терену. Оно што могу да приметим, да Партизан као клуб није био спреман да одговорим мафијашима на адекватан начин. Понављам, немам информације које је ЈНА овде поменуо у неким назнакама. Верујем да ту има елемената за озбиљну причу, али без таквих података могу да закључим да није требало наставиити ову спрдњу од утакмице.

Вечерас сам са друговима гледао тих неколико минута и на крају је дошао неки маторац који је питао ко је победио. На мој одговор ФМП гледао је бледо и изгубљено. Питао сам га шта није јасно? Да ли да цртам? Покупио се и отишао. Да се курчио добио би. (опа сенсеи стајл J)

Реално је да су их године гажења тотално унаказиле у сваком смислу. Постали су стадо оваца (баш као са претходне слике) које је научило пар фразица. Нико нема муда да се запита ко је тај „човек“ који води фкзц и фмп, ко су људи око њега, како нема дугова, чијим парама се плаћа итд. Док са једне стране имамо Партизан где људи искрено желе све најгоре онима који покушају било шта лоше да ураде њиховом Партизану, па макар то био и председник ФК, ова секта ће учинити све да скине са трона тај Партизан макар на једну сезону. Отварањем истраге у фкцз они ће говорити о завери, јер ту су наравно све невини људи, док ће се Партизановци искрено радовати ако се покрене било шта против људи који се налазе на челу ФКП.

И то је основна разлика. МИ СМО АВАНГАРДА, а они су оно најгоре из Србије. И зато нека свако схвати било кога од нас када каже да МРЗИ ову државу! И ту чак грешимо, јер би требало да мрзимо БАНАНУ од државе, јер је држава много озбиљан појам.

Ако се нешто позитивно може извући из овога, то је чињеница да ћемо бити сложнији око одбране оног најбољег што ова земља (не држава. Она нас не заслужује) има. Сви Партизановци, Гробари или како се већ декларишете, схватите да је ово рат и да имамо посла са најгорим непријатељима. Подршка је сада битнија него икад! Нема повлачења, нема предаје!

П.С. момцима наклон до пода! Као што пише на насловној страни-ВИ СТЕ НАШИ ШАМПИОНИ! Напред Партизан!
 

Raki Krajisnik

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
62
Reaction score
6
Локација
Chandler Arizona
Zbog svega (ne)vidjenog u ova dva dana finala sada jace nego ikad mogu da kazem SMRT kompletnom SD CZ, SMRT coravku i krivoustom mu sefu; SMRT svakom onom ko ne voli Partizan! Daj ljudi da se organizujemo da ih poubijamo kao stoku sto i jesu; kad je svojevremeno bosansko govno(djindjic)dobio metak ne vidim zasto i ovi to isto ne bi mogli?

I kao sto neko rece, trebalo bi se obratiti FIBA i FIBA Evropa zbog vise nego ociglednog mesanja drzave u sport
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.376
Reaction score
1.123
Друже, када је реч о кошарци и финалу, чак и да пожелиш смрт и да се то оствари, не би дохватило ккссфмпцздивабгд, јер они нису чланови тог друштва...
 

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
Proslo je 5-6 sati, odvratan osecaj i dalje ne prolazi...

Ubedjen sam da cemo iz ovoga izaci jos jaci, i jedva cekam sledecu nasu utakmicu.

I kao da nije dovoljno bilo sve sto se izdesavalo u ova dva dana, kao da nam nije svima muka zbog ovako otetog trofeja, i izdr*avanja najmrznijih sektasa na celu raskom katicem.

Ne, jos ce se javiti moralne gromade sa ovog foruma da nam kazu kako se on borio za nas i da nije u redu da se sada vredja.

Ne znam za ostale, ali meni je to diglo zivce nenormalno.

Da ga ne vredjamo? Ma ***** mu sve zivo i mrtvo i onog malog retardiranog klinca.

U usta te ***** nakazna, umri smradu!

Tako.

Bravo, na tog smrada sam bio zaboravio, a citam da je bio najveseliji na ovoj ciganskoj proslavi... sve najgore mu zelim. Jebem ti takvog grobara, ako je uopste tacno to da je grobar.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Sta god da se desi mi moramo nastaviti da podrzavamo ove momke.

Osvojili su kup evo vidite kakvo je slavlje kod njih zato sto nisu osvojili nista godinama.

Nadam se da Gordon nije ozbiljnije povredjen jer ce nam i tekako trebati u narednim utakmicama.
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Е све, све, али да се толико нервирате око ове нус појаве мајке природе у виду, како ЦБ рече, мафијашког псета и његових лажи и тога ко је од "Срба" поверовао у то... Ови из мог окружења мене избегавају у широком луку. Реално, дуги низ година нису ни имали разлога ни храбрости ни да помену спорт или да изађу на улицу кад ме виде, али ни сад после ових победа матичног им клуба у фузбалу, или ових усвојених у ватерполу и баскету их поклапам са по једном, до две реченице (две ако су баш много глупи па им треба нацртати неке ствари). Управо малопре на улици сретнем двојицу. Првог видим данас и кренуо са причом "а, што сте прекинули!", а следећа и последња реченица после пар мојих му је била, "па не знам, био сам пијан па нисам све видео, а не волим ја Човића, лопужа је то..." Малопре крену да ми певају неку циганску песмицу (пијани ил' дрогирани, углавном на степену више од уобичајене циганске заслепљености). Опет ја ударим контрицу к'о Гаги, због тог њиховог стања ми је требало мало више од две реченице да оду, јер сам другу морао да поновим пошто је један од тих царева рекао "а, не знам ја шта ми причаш! пусти га брате, демагог је то и Гробарчина која прати спорт ("брате, видели смо те на телевизор на утакмицу"... добро, можда сам мало искарикирао говор да звучи ганферскије), образован (мо'ш мислити?!), шта год да му кажеш он ће да ти нађе неки детаљ да те поклапа." При том, та моја "образованост" се огледала у томе што сам га просто питао играчи ког тима би требало да потпишу нове уговоре при спајању два тима... И то сам морао два пута да му поновим. Цареви! А, да. Причу су почели са тим како им је Шавија много интелигентан (што ми је поправило расположење), а завршили тако што су рекли "одосмо да напишемо нешто на његовом зиду на фејсу" (што ми је расположење закуцало на макс). Билмези од 30 година...
А и ујак покушао да се зеза на мој рачун, као шта оно би (он је један од оних који не прате ништа посебно од спорта, поготово кад иде лоше, али је ту да боцне кад има за шта), али је као паметнији човек од оне двојице горе, на прву признао да ОНО није Звезда и да су и Човић и Вучић и Ђилас лопине.
Само достојанствено људи, не наседајте на провокације изманипулисаних јер нема нашта да се наседне, а они нека се радују још мало. Ја јесам био убеђен да овај куп освајамо, али сам сада још убеђенији да из ћоравог и његове клике говори страх, и знам да су наши момци намирисали крв! Капитен и екипа сигурно неће постати малодушни после ове крађе, будите сигурни у то, па нема разлога ико од нас са добрим намерама и надама да очајава.

Немогуће је почети било какав коментар о овом фарсичном друмском разбојништву одевеном у хаљине такозваног финала кошаркашког купа, а не приметити колику привилегију је наш клуб имао да у именима тих клинаца кошаркаша, добије сјајне људе, велике спортисте и момке достојне дреса који носе, па да тако неиспрљани прођу кроз највећу кошаркашку каљугу откако се она игра на овим просторима.
Нисам ни на трен погледао вечерашњу политичко-мафијашку спрдачину прибављања неопходних реликвија којима би требало "посветити" плесњиву грађевину саздану од старих лоповлука и нових лажи, од старих мржњи и нових отимања....
Нисам гледао јер је за мене све било дефинитивно завршено оног тренутка када су играче на терену одмениле сподобе које је и добри Бог јасно обележио, учинивши их упадљиво различитим од нормалног света и када је сјајну борбу дечака који су играли ко' "матори", заменила отворена мржња према једној од ретко добрих ствари коју ова земља заиста има.
Нисам гледао јер је за мене све било готово оног момента када је постало извесно да су Партизанови клинци одбранили трофеј. И није било апсолутно никога ко би то довео у питање. Чак и они су то вољно признали прекинувши стварни живот, као да се он може стварно одложити за неки други дан.
Србија ће се следећег јутра коначно пробудити спокојна и задовољна. Макар на кратко. Јер Минотаур је нахрањен и брижљиво ће прежвакавати прогутани залогај наредних дана. Колико тога је још виђено да се принесе на пагански олтар време ће показати, али нема сумње да ћемо сваки пут ми бити ту да се супроставимо.

Ево вазда паметна човека. Јесте да се понекад читајући његове текстове осетим као она двојица горе поменутих билмеза после проширене реченице која не садржи оксиморон Човић-цар, или Звезда-шампион, тј. као Радуљица на Партизановој свечаности слушајући Мићановићеве рецитације, али овде је све кристално јасно! Уз неизбежну дозу гађења према свему циганском и ефемпеовском, доминантно осећање ми је понос! Без икакве демагогије, лажног храбрења (како се овде има понекад обичај прочитати), и лагања - стопроцентни ПОНОС! На клуб и управу, на капитена и тим, на Гробаре! Понос и тврда вера да смо бољи од њих и да ће се то и показати упркос њиховој снази ван терена којом се ћорави поноси. (има мало и ликовања додуше, кад видим оног силног и обесног ћоравог јачег од државе како стоји тамо по страни на сликању одвојен од својих горила и бојажљиво гледа где је Дуле).

И можда ће, тј. сигурно ће, неком од вас ово звучати патетично, али мени не пада на памет да се чак ни необавезно, форумски, одрекнем своје Отаџбине због тамо неких гмазова који су је зајахали. К'о што никад за овог мог века, а по предањима ни раније, није постојала власт у овој нашој напаћеној земљи због којег би било ко од нас могао да каже "поносан сам што сам Србин", тако не постоји ни власт све са својом хордом слепих послушника која би ме натерала да је се застидим. Јесте ћопава, што рекли Синдикалци, али ја јој се нећу смејати док јој разни Човићи краду штаку!

Луча, Дуле, Тоша, Саша - победа је НАША!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Mislim da su se cigani debelo zajebali sa ovime, probudili su sad zver! Ko god se bavio sportom zna sta moze da ti digne mogucnosti za 200%,a to je kad osetis nepravdu na svojoj kozi! Vujosevic mora u narednih 7 dana maximalno da odvoji igrace od medija i prepucavanja,samo trening trening trening i kanalisanje ove energije u pravom smeru!

Neka bude borba neprestana, neka bude sto biti ne moze!
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Carigrad ja se tebi divim što uopšte imaš živaca i volje za tu vrstu rasprave, mene su mandovi koje poznajem uglavnom iskulirali, pošto očigledno shvataju da sam u fazonu da im polupam garave pičke, a samo čekam ceo dan da mi neko govance njihovo prisere.

Nemam nameru da se odričem svoje zemlje, svoga naroda zbog vaskolikog ciganskog šljama koji se kote kao jebeni glodari. Ovaj narod jeste oboleo od svega i svačega, al nemam nameru da dozvolim da neko cigansko smeće meni odredjuje gde sam ja strano telo i koja je moja nacija.
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kad sam video koliko su se veselili, shvatio sam koliki kompleks smo im nabili. Jebote, kao da su pobedili Majami i postali prvaci sveta, a ne namestili i uzeli smrdljivi kup jedne nebitne države. Ne znam za vas, ali meni je njih iskreno žao. Oni su postali duševni paćenici!


pusenjecovicu.jpg
 
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
Zbog svega (ne)vidjenog u ova dva dana finala sada jace nego ikad mogu da kazem SMRT kompletnom SD CZ, SMRT coravku i krivoustom mu sefu; SMRT svakom onom ko ne voli Partizan! Daj ljudi da se organizujemo da ih poubijamo kao stoku sto i jesu; kad je svojevremeno bosansko govno(djindjic)dobio metak ne vidim zasto i ovi to isto ne bi mogli?

I kao sto neko rece, trebalo bi se obratiti FIBA i FIBA Evropa zbog vise nego ociglednog mesanja drzave u sport



Ђинђић, по опредељењу циган, метак је добио од Легије, цигана. Легија је петооктобарски пријатељ Ђинђића, Чеде и остале екипе из Демократске странке, исто као што је и пријатељ Аркана, Цеце, Ћокија... Значи, укратко говорећи, то су све цигани и не видим какве ми везе имамо са тим метком.

Иначе, какав год да је Ђинђић био, убијен је док је био премијер ове земље. Не видим да је био нешто гори од било ког другог политичара који је био председник или премијер ове земље. Или је још увек на тој функцији. Ти си видим у Финиксу, можда си и у то време био тамо па немаш тај осећај - велика је срамота и несрећа свих нас да премијер земље којој припадамо и по држављанству и по народности буде убијен.

Ово што се сада дешава у свим спортовима, јасно је као дан. Иза пропасти готово комплетног удбашког спортског друшта стоји бивши Слобин градоначелник и Ђинђићев потпредседник владе. Иза свих тензија, саопштења, нереда и хаоса који су се дешавали од 1997. године на фудбалским и кошаркашким утакмицама, стоји Ћоки. Ето, увек смо се питали како полуписмени и мутави Весић пише онаква епска саопштења, стилски блиска покосовском циклусу, и сада смо решили све недоумице. Остаје нам само да сазнамо, именом и презименом - ко стоји иза Ћокија - и коначно ћемо добити одговоре ко су ти људи који жаре и пале овом несрећном земљом, пљачкају и иживљавају се над српском сиротињом. Уколико се овом злу не стане на пут, Ћоки ће кад-тад постати премијер ове земље гласовима заљубљених и заслепљених секташа.

Човек који рођеног сина истера из свог приватног клуба, не преза ни од чега. Не могу речима описати колико сам захвалан Даниловићу, Тодорићу и Вујошевићу што постоје - за борбу коју они воде потребна је невероватна храброст и нисам сигуран да им сви ми помажемо довољно. Још увек није касно да почнемо, а насловна страна сајта партизан.нет даје савршен пример како би наш допринос требало да изгледа...

Ја никада нисам био бесан као синоћ и данас. Када се све слегло, чини ми се да је ово што се дешава уствари савршено. Ако је ово година у којој је резултатски пад КК Партизан неминован, није могло боље да испадне - трофеје и ''славу'' покупиће приватни клуб убице премијера. Без обзира не манипулацију медија, вечна срамота остаће на сваком оном ко је у ''успеху'' приватног клуба убице премијера учествовао, вечна срамота остаће и на сваком оном ко је за тај клуб навијао.

Ако зло победи у овој 2013. години, ми ћемо то одболовати. Већ сад је толико тешко да не могу да не осећам оно одвратно стање када вам је у грлу горко и нешто вам стеже гушу, а суза нема. Али, ако смо паметни, ова 2013. година показаће нам стварну величину претходних 11 година. Неки од нас су заборавили колико дугујемо људима који су нам донели тих 11 година. Ти исти људи, вратиће КК Партизан у најбржем могућем року на трон и поново га довести до крова Европе.

Само да нам остану ови момци бар још две године - не можемо ни да замислимо колико ћемо бити поносни што смо били уз њих када је било најтеже.
 

Raki Krajisnik

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
62
Reaction score
6
Локација
Chandler Arizona
Ђинђић, по опредељењу циган, метак је добио од Легије, цигана. Легија је петооктобарски пријатељ Ђинђића, Чеде и остале екипе из Демократске странке, исто као што је и пријатељ Аркана, Цеце, Ћокија... Значи, укратко говорећи, то су све цигани и не видим какве ми везе имамо са тим метком.

Иначе, какав год да је Ђинђић био, убијен је док је био премијер ове земље. Не видим да је био нешто гори од било ког другог политичара који је био председник или премијер ове земље. Или је још увек на тој функцији. Ти си видим у Финиксу, можда си и у то време био тамо па немаш тај осећај - велика је срамота и несрећа свих нас да премијер земље којој припадамо и по држављанству и по народности буде убијен.

Ово што се сада дешава у свим спортовима, јасно је као дан. Иза пропасти готово комплетног удбашког спортског друшта стоји бивши Слобин градоначелник и Ђинђићев потпредседник владе. Иза свих тензија, саопштења, нереда и хаоса који су се дешавали од 1997. године на фудбалским и кошаркашким утакмицама, стоји Ћоки. Ето, увек смо се питали како полуписмени и мутави Весић пише онаква епска саопштења, стилски блиска покосовском циклусу, и сада смо решили све недоумице. Остаје нам само да сазнамо, именом и презименом - ко стоји иза Ћокија - и коначно ћемо добити одговоре ко су ти људи који жаре и пале овом несрећном земљом, пљачкају и иживљавају се над српском сиротињом. Уколико се овом злу не стане на пут, Ћоки ће кад-тад постати премијер ове земље гласовима заљубљених и заслепљених секташа.

Човек који рођеног сина истера из свог приватног клуба, не преза ни од чега. Не могу речима описати колико сам захвалан Даниловићу, Тодорићу и Вујошевићу што постоје - за борбу коју они воде потребна је невероватна храброст и нисам сигуран да им сви ми помажемо довољно. Још увек није касно да почнемо, а насловна страна сајта партизан.нет даје савршен пример како би наш допринос требало да изгледа...

Ја никада нисам био бесан као синоћ и данас. Када се све слегло, чини ми се да је ово што се дешава уствари савршено. Ако је ово година у којој је резултатски пад КК Партизан неминован, није могло боље да испадне - трофеје и ''славу'' покупиће приватни клуб убице премијера. Без обзира не манипулацију медија, вечна срамота остаће на сваком оном ко је у ''успеху'' приватног клуба убице премијера учествовао, вечна срамота остаће и на сваком оном ко је за тај клуб навијао.

Ако зло победи у овој 2013. години, ми ћемо то одболовати. Већ сад је толико тешко да не могу да не осећам оно одвратно стање када вам је у грлу горко и нешто вам стеже гушу, а суза нема. Али, ако смо паметни, ова 2013. година показаће нам стварну величину претходних 11 година. Неки од нас су заборавили колико дугујемо људима који су нам донели тих 11 година. Ти исти људи, вратиће КК Партизан у најбржем могућем року на трон и поново га довести до крова Европе.

Само да нам остану ови момци бар још две године - не можемо ни да замислимо колико ћемо бити поносни што смо били уз њих када је било најтеже.


Aludirao sam na nesto drugo pa sam u itom kontekstu pomenuo Djindjica ali ajd, necu da se bavim politikanstvom i ja...Boli me nepravda koju svi vec godinama rade protiv nas a onda jos imaju obraza da kazu da smo mi a ne oni "drzavno mezimce'?! E zato sam rekao da im svima redom zelim smrt. Cek, ono ubijen u martu '02 ili '03? Kako god da, bio sam tad vec ovamo...

Elem da se vratim na temu, da ne bude da skacem kao konjic u sahu :D Bojim se da je ovo samo pocetak i da se ova bulumenta i banda olosa nece zaustaviti dok nas ne unisti...

Besan sam i ja kao ris i gadi mi se sve to sto se radi...ne dao Bog bilo kom cergaru da naleti na mene i da pocne da pod**bava...
 

Raki Krajisnik

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
62
Reaction score
6
Локација
Chandler Arizona
Друже, када је реч о кошарци и финалу, чак и да пожелиш смрт и да се то оствари, не би дохватило ккссфмпцздивабгд, јер они нису чланови тог друштва...

Ma sve im ja mrtvo i zivo i nerodjeno...jesu ili nisu nema veze, toliko sam ljut i besan i razocaran da...uffffffffff

A da bi bilo lepo procitati kako su krivousti, zuto govno i coravi slepac nadjeni mrtvi, o daaa, itekako bi bilo lepo
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Mogu samo da kazem kada sam procitao vest da su navijaci kluba iz predradja docekali svoj klub posle ukradenog kupa, po pravi put mi se razvuko osmeh na licu od onog ciganisanja u nedelju...Milina je biti Grobar.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Kakav li je tek docek bio u Zelezniku ?
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Kad sam video koliko su se veselili, shvatio sam koliki kompleks smo im nabili. Jebote, kao da su pobedili Majami i postali prvaci sveta, a ne namestili i uzeli smrdljivi kup jedne nebitne države. Ne znam za vas, ali meni je njih iskreno žao. Oni su postali duševni paćenici!


pusenjecovicu.jpg
bravo majstore alal ti patka.Cela istina:respect
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Људи, није ни први ни последњи изгубљен куп! Не треба се тиме оптерећивати, поготову не пацовским изродом човићем. Сезона није ни близу крају, а тада се све сабира и одузима. Верујем да играчи итекако носе у себи, после ове утакмице, огромну дозу реваншизма и напаљености. И верујем да ако ништа, оно због чистог ината, покажу циганима ко су и где су. Е када се то догоди, тада ћу са слашћу читати изјаве дебила човића...
Идемо даље, не треба нико да преноси играчима, играчи треба да осете нашу подршку!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top