Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Ма наравно да се радујемо, али радујемо се већ 10 година, некако смо навикли. :D Али мислим да смо одавно превазишли домаће паркете и да циљеви Партизана требају да буду увек већи. Страховао сам од ривала из простог разлога што нисмо блистали у задње време, али се показало да је и то довољно за освајање Купа.

А ја сам пре за Пионир него за Арену. :D


@alex92 После Радничког нисам ни реч написао, одиграли смо добру утакмицу и нисам имао замерки. Победе над ФМП-ом/Звездом/Дивом су одавно престале да ме ложе јер су годинама за неколико класа испод нас. Сматрам да смо синоћ морали много боље у нападу, одбрана је била на нивоу. Драго ми је због трофеја и то је све, лично нисам осетио потребу за претераним слављем. Куп је мање битно такмичење од свих преосталих, главне борбе тек предстоје. Овај трофеј нам пре свега значи на психолошком плану јер смо били пољуљани у задње време, биће знатно лакше у наставку сезоне.
 
Последња измена:

Dr.Hofmann

Guest
Mi smo se njima tako "uvukli pod kožu" da je to haos jedan, ja verujem da je njihovim igračima puls pre utakmice sa nama na 150 otkucaja:D


Nabijanje kompleksa se nastavlja, mi prostora za napredak itekako imamo i napredovaćemo u igri, što se sezona bude bližila kraju, dok marva ciganjska je limitirana ekipa, koja može samo da moli boga da se ne sretne sa nama ponovo u plej ofu, bolje bi im i bezbolnije bilo da naiđu na Radnički pa da od njih ispadnu...



SPLINTERU SPLINTERU DOĐI NAM DO KLUPE....
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.211
Reaction score
33.461
Локација
vaginamandibularia
13 razlike za 13. trofej kupa protiv 13. praseta srpske košarke koje predvodi pp (pirotski pacov) - to mu je 13. klub u kari jeri :D
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Ма наравно да се радујемо, али радујемо се већ 10 година, некако смо навикли. :D Али мислим да смо одавно превазишли домаће паркете и да циљеви Партизана требају да буду увек већи. Страховао сам од ривала из простог разлога што нисмо блистали у задње време, али се показало да је и то довољно за освајање Купа.

А ја сам пре за Пионир него за Арену. :D


@alex92 После Радничког нисам ни реч написао, одиграли смо добру утакмицу и нисам имао замерки. Победе над ФМП-ом/Звездом/Дивом су одавно престале да ме ложе јер су годинама за неколико класа испод нас. Сматрам да смо синоћ морали много боље у нападу, одбрана је била на нивоу. Драго ми је због трофеја и то је све, лично нисам осетио потребу за претераним слављем. Куп је мање битно такмичење од свих преосталих, главне борбе тек предстоје. Овај трофеј нам пре свега значи на психолошком плану јер смо били пољуљани у задње време, биће знатно лакше у наставку сезоне.
Da sto se tice napada nismo bili najbolji ali ni toliko losi.. 5 od 11 trojke ne moze biti lose pogotovo za nas(nadam se da sam tacan sa statistikom tako neka brojka mi ostala upamcena)
Je-NE-A greske se potkradaju pogotovo kad radis napamet posle burne noci:D
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Malo kasnim sa cestitkama, jer sam imao stvarno uzasan dan juce, ali stvarno ova pobeda mi je kolko tolko ulepsala dan. Razloga za to je vise, jer nam je ovo 40-ti trofej kluba, uzeli smo te bodove za Evroligu, a u finalu smo pobedili klub za koji navijaju zbunjeni navijaci drugog kluba koji misle na da navijaju za svoj. U razgovoru sa svojim zbunjenim prijateljima, ali i nakon citanja raznih foruma, u njih preovladava neko misljenje da je ovo nas apsolutni maksimum, to je to sto bi oni rekli, a oni imaju jos dosta prostora za napredak. Kao bili su veoma blizu, ali ne kapiraju da kada ti u proseku po cetvrtini postignes nesto manje od 13 poena, razlika od 13 poena na kraju ja ogromna i gotovo nedostizna. Bas sam se slatko nasmejao, i zbog nase pobede i zbog njihove zablude kao i neutemeljnog optimizma. Svaka im cast.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Moja greska onda..ne znam sta mi je vise sa brojkama..Negde sam se prebacio..
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Da se upisem i ja. Cestitam momcima i Vladi na novom trofeju. Lajavi mutanti iz Zeleznika su dobili preko picke, sad vidim laju kako im je potrebno pojacanje, 2 da napadnu drugi trofej u Srbiji. Hehe:buhaha
Za kraj, pohvalio bih posebno Andjusu. Koliko elegantno igra, izrasta u sjajnog igraca.:clap
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Da citiram samog sebe:
Na kraju, nesto sto mi pade na pamet na kraju utakmice. I sami znate koliko traje nas teror nad ciganima. Redjale su se i menjale njihove generacije, odlazili i dolazili novi igraci i svi preziveli agoniju. E sad, zamislite nesretnog Nebojsu Ilica koji ne zna kad je dosta!
Sta ti je navika? Nekad pomislim da je nas covek, insajder. Ili je mazohista ili furundzija ili budala?
0085007.48.jpg
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne znam čemu euforija. Svi zanate šta je košarka... to je kad igraju dva tima, na kraju pobedi Partizan, a Pera diže trofej. Sasvim očekivano :D
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
ja ne mogu da verujem da ljudi (nazalost ima ih i medju nama) ne kapiraju ulogu pere bozica i koliko je dragocen za nas...
svako ko je ikada bio deo tima u nekom kolektivnom sportu trebalo je da uoci da dobra atmosfera cini tim mnogo boljim nego sto mozda jeste, a losa atmosfera u timu ga cini losijim nego sto objektivno vrede pojedinci u njemu (zar treba da se vracamo na prvenstvo evrope kod nas kad ni grupu nismo prosli...)
pera bozic nama drzi svlacionicu, pravi atmosferu a doprinosi i u igri s vremena na vreme, prava je spona izmedju trenera i igraca i sto je vazno ima postovanje svih njih i zato nam je tako dragocen...
ne bih ga menjao ni za jednog drugog igraca ali bukvalno ni za jednog!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Čestitam našim igračima na ubedljivoj pobedi i na osvajanju kupa!:clap
Kao što smo i očekvali bili smo najbolji kad je to bilo najpotrebnije i osvojili smo kup bez imalo neizvesnosti.Raduje dobra igra Anđušića,Čakarevića i Katića ali brine forma Raduljice,Milosavljevića i Mačvana.Vlada je odlično odradio posao,zamerke koje sam imao na njegov račun zbog meča sa Megom i dalje stoje ali se ne može reći da je bio loš.Sinoć se slavilo,neka se i danas odmore pa da krenemo u nove pobede!
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
jel ima nesto na sosu veceras? neke izjave iz svlacionice slavlje ...? u koliko sati? nista ne stizem ovih dana da pogledam ..
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Naravno da ima. Ceo "SOS KOŠ" će od 23.05h biti posvećen kupu u Nišu. Tegi je odradio svoje, uključujući i posetu našoj svlačionici.

Što se slavlja u hotelu u Nišu tiče - to nažalost nećete moći da vidite. Tegeltija nije bio smešten gde i klub, a nije ni posle finala došao u hotel sa snimateljem. Slavlje nije ni bilo planirano tamo u hotelu, već "najobičnija" večera, ali...jebiga, navadio se personal hotela, priredio špalir i dobrodošlicu i...i od večere nastade žurka! :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top