Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Za Praju se pricalo da ima odraz 1,2m,cini se da je i ovaj tu negde,jos ako se uzme da nije max zalet,utisak jos jaci.Po atrakciji treba istaci i bananu Andjusica nad cokijem juniorom.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
847
Reaction score
639
Јој што ово волим, радујемо се сваком трофеју као да нам је први и последњи!!! Ту и јесте једна од наших тајни! Узми све што ти живот пружа!

Не знам за вас, али ја већ посустајем са радовањем, уби ме онај осећај после сваког освојеног трофеја да је то тако ТРЕБАЛО бити, друга опција не постоји, само ПАРТИЗАН!
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
637
Reaction score
271
Локација
Crna Gora
Čestitke našim igračima i Vladi Jovanoviću na osvojenom kupu.
Još jednom smo dokazali kolika smo institucija u ovom sportu,
40. trofej u vitrinama i 15.uzastopno dobijeno finale :respect:respect:respect
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Jer ne znamo za milost i za poraze:

Davno uspostavljen sistem i dalje na ovim prostorima daje rezultat pa će još godinu dana pehar stajati u vitrinama kluba iz Humske. Ustvari, možda će originalni i većno ostati na istom mestu pošto će od sledeće sezone pobednik dobijati "Žućkovu levicu", ...

pa nastavak...
...onu istu koju su godinama dobijali ino klubovi u drugom po jačini međunarodnom takmičenju. Partizan ima i tri "male replike" istog...

Kad smo stoka...:šal
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.370
Reaction score
3.891
Локација
NBG
Niške čarolije

Jos veceras finalni utisci pa sutradan lock.

Andjusic odbio da dodje kod Tegija, jer smatra da ne zasluzuje taj poziv i medijsku pompu, pa ce doci tek kada spoji vise dobrih partija.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.398
Reaction score
40.430
Локација
Žrnov
Jao, bože, evo jednog napaćenog cigančeta, koji kaže da je realni rezultat samo 4-5 razlike...

i ćuti...

i ćuti... a tegi će "Izvolite, ne prekidm vas" :buhaha:
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Хахаха, Теги летује код Анђушића, каква опаска:buhaha

Сигурно неће да позове и Владу па му зато даје мало минута:buhaha
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Jao, bože, evo jednog napaćenog cigančeta, koji kaže da je realni rezultat samo 4-5 razlike...

i ćuti...

i ćuti... a tegi će "Izvolite, ne prekidm vas" :buhaha:

Kolko kriterijumi mogu nisko spasti, oni mucenici slave i ovih kulturnih -13, a dupe bi dali za tih -5. :D Posle toliko ubijanja u pojam ovo im dodje kao uspeh.

Inace, sto se tice tog kukanja na sudije, bas sam imao prepirku sa jednim drugom cigosem. Kaze: oni navlace na vas kad mi pridjemo na -2, a nama vracaju kad ste na +8, nije to isto, ne daju nam da preokrenemo. A ja mu kazem pa to onda znaci da nama ne daju da prelomimo utakmicu i da vas drze u zivotu. I on naravno nema sta vise da kaze. :)

Danas sam ga molio da mi pojasni onaj Andjusicev faul u napadu, uopste mi nije jasno sta se tu desilo. Ciga ga gura stomakom, on se probija i vodi loptu izmedju dvojice i sviraju mu faul? Ili ono Lucicevo "nepravilno vodjenje" kad mu se sudija izvinio al ipak dao loptu Radnickom u polufinalu. Sinoc je takodje bio vrlo sumnjiv jedan a mozda i dva faula u napadu od strane Dzejmsa, jedan nije bio 100%, drugi diskutabilan. Sve u svemu bilo je gresaka i na jednoj i na drugoj strani, al ruku na srce derbi je bio ok, muski, bez onog ocekivanog ciganisanja od strane musavaca.
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Čestitke Partizanu i svima vama na osvojenom Kupu, i više nego zasluženo. :D:

Nemam šta više da dodam na sve što je napisano, osim da izrazim divljenje Anđušiću na košarkaškoj inteligenciji koju sve više pokazuje, naročito onim pogledima u stranu, tipa Saša Đorđević, posle kojih usledi šut. :clap

Jako mi je zanimljivo da se ova pobeda od "samo" 13 razlike predstavlja u pojedinim medijima kao napredak limenih cigana. :D Ovih 13 razlike je mnogo više kada primenimo matematiku, a ona kaže da je njihovih 51 poen jedva tek 13 poena po četvrtini, a toliko je bilo razlike. Dakle, Partizan je mogao 'ladno da odmara u napadu u 5/4 da bi ovi došli u egal. :buhaha

Vrhunac svega mi je javljanje onog cigana kod Tegija u emisiji, koji kaže da Partizan radi snimanje protivnika tako što onog ko im u prethodnoj utakmici pravi najviše problema uz pomoć sudija izbaci iz igre, da je to već unapred oproban recept, da to mnogi znaju koji prate košarku a ne gledaju usko već široko bla bla bla :prekrsti :puke Sunce ti poljubim, do kog je stadijuma došla njihova paranoja, to je već zabrinjavajuće. Izgleda da je "Laza Lazarević" mali da primi sve zainteresovane limene cigane pa ih šalju na kućno lečenje.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Danas sam ga molio da mi pojasni onaj Andjusicev faul u napadu, uopste mi nije jasno sta se tu desilo. Ciga ga gura stomakom, on se probija i vodi loptu izmedju dvojice i sviraju mu faul?...

...Sinoc je takodje bio vrlo sumnjiv jedan a mozda i dva faula u napadu od strane Dzejmsa, jedan nije bio 100%, drugi diskutabilan...
Ovo prvo: Ako se ne varam, nisu mu svirali faul nego nekakvu nošenu...a pre toga su mirne duše mogli ne jedan nego TRI FAULA da sviraju nad njim...u toj istoj akciji!!!

Ovo drugo: Oba nisu bila, oba puta je bio čist faul od odbrane...uskakanje u Džejmsovu putanju...jednom jebem mater Vojinoviću, a drugi put Neškoviću.
...Vrhunac svega mi je javljanje onog cigana kod Tegija u emisiji, koji kaže da Partizan radi snimanje protivnika tako što onog ko im u prethodnoj utakmici pravi najviše problema uz pomoć sudija izbaci iz igre, da je to već unapred oproban recept, da to mnogi znaju koji prate košarku a ne gledaju usko već široko bla bla bla :prekrsti :puke ...
Partizan radi snimanje protivnika na bazi koja je skroz naučna i vrlo mistična jer je teška da se skapira...pogotovo kad si košarkaški polutan iz Srbije.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.426
Reaction score
2.159
Cestitke i od mene na apsolutno zasluzeno osvojeni kup. Po ispadanje i ne ulazak u top 16 malo sam se razocarao ali sada vidim da se se vratilo na staro mesto i tece se po planu. Komsinica posebno njenih navijaca i treba se razumeti da traje ovolika dominacija nekoh kluba je retka i oni su se uzeleli trofeja i vise se ne biraju ni sredstva ni nacin. Mi mora da nastavimo ovako kako sto to radimo godinama unazad sistematski planski, samo tako cemo unistiti njihov projekt, kao i obicno prvo ce njihov brod da napusti trener pa se ostalo!
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Nedelja ko nedelja...
Popio sam 5 piva,
popušila mi komšinica DIVA,
jeb'o sam je 5 puta za redom
i sve to uredno overio kredom.
 

Zagor

Guest
Имајући у виду да је традиција лепота која се чува, наш клуб се у овој ситуацији показао као изузетно конзервативан.

Нове утакмице следе, а са њима и нови изазови. Браво, црно-бели, срећно, црно-бели!
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Кад је снимак "сос кош-а"?!
 

NuSkNvP-PG

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
100
Reaction score
0
Ako ima neko da izbaci veceras ili sjutra na jutjub SOS KOS ,za nas koji nismo u mogucnosti da gledamo. Unaprijed hvala
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.845
Reaction score
10.760
Да се запљунем и ја пре него што колега затвори тему. Рутински одређено финале, традиција је очувана, идемо даље. Све честитке Влади и момцима. Браво црно-бели!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top