Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2016.

Статус
Затворена за писање одговора.

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Pa dobro, ja sam jedan od onih koji je juce napisao kranje vulgaran post, retko mi se desava, eto obrisan je brzo od administracije, pa nisam mnogo naskodio nivou forumske diskusije...
Ali...
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Ali...
Vidim mnogima je ovde drago zbog Miloja, sto je osvojio trofej...

A Ivanovic je "pizda i neka ga duva"..neka ga duva i Kaba i Luvavu i... svi su pizde, sto su se deca radovala prvom trofeju u karijeri...

Miloje se isto radovao, ali on nije pizda, on ne sme da ga duva, on je nasa legenda.
..
Igrao je covek sezunu i po za nas, osvojio titulu...nije to mala stvar... Doduse Bane Dzekic je osvojio 4 titule, ali jedan je Miloje...

Oprosticemo mu ruznu proslost jednog dana, kada bide nas trener...

Kao sto mu je Coki vec oprostio... pa on je njegovo dete, doveo ga iz Beovuka u svoj FMP 2,5 godine bio kod Cokija on je i legenda FMP-a...

Shvatio sam ja da mu je oprostena ruzna proslost kada su se onako izgrlili pre dva kola na utakmici Mega-Cedevita, kada je Coki sedeo pored terena u Mitrovici a sudije maskrirale hrvate...Radovao se Miloje i tada, kao i juce... Ne sumnjam da ce se i veceras izgrliti kada budu trenirali zajedno u sali Stjepana Supinca u Zelezniku...mozda dobiju jos koji mesec besplano koriscenje hale, kao nagradu...

I sta ima toliko Coki da mu oprasta, pa Dejan potice iz stare ciganske porodice...Milojevici su jedna od retkih cigaskih porodica u etnicki-grobarski cistoj Padinski Skeli...

ako je nesto pogresno napisano ili neistinito onda slobodno obrisite, i banujte kako vam je drago, ako nije...onda bih molio da post ostane..

bar 15tak minuta hahaha
 
Последња измена:

Andjeo

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
142
Reaction score
46
Ja sam prezadovoljan finalom i cinjenicom da smo izbacili dva fmp tima na putu do istog. Od pocetka sezone nisam propustio nijednu utakmicu u pioniru i divio sam se sebi i ljudima koji dolaze u halu u tom broju i za uzvrat gledamo neorganizovanu druzinu i napred i u odbrani. U obe utakmice sa cz smo videli veliku borbu i zelju i nesto zbog cega idem skoro 25 godina na utakmice KKP. Posle katastrofalne igre u pocetku i po dolasku Dzikica nesto sto lici na kosarku ( koliko moze sa ovim ogranicenim rosterom) moramo da budemo korektni i da ne ne bacamo suvisne komentare i zalopojke. Ja verujem da ce nas punacki trener uraditi dobar skauting za sledecu sezonu i da cemo ici u pionir uzdignute glave. Svaka pobeda ove sezone treba slaviti a od borbe ne odustajati . Kadinjaca jos nije pala pao je samo koji kilometar.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
A do ovih velikih saznanja se dolazi nakon 15 godina...
Takođe apelujem na moderaciju da se ovaj post ne briše. Bilo bi lepo da ostane kako bi ljudi mogli da imaju širu sliku o "viđenijim forumašima". Ovakvi postovi mnogo više govore o ljudima nego informacije do kojih dolaze. Na stranu to što je ovde 80% iznetih informacija bilo daleko od istine.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Pa,kakve to veze ima sto je iz ciganske porodice? I meni je cale navijao za Zvezdu, pa ih ja mrzim najvise na svetu. Jak argument u picku materinu.

I Miloje nije osvojio titulu sa nama, on nam je titulu doneo, za razliku od Baneta Djekica.

Bas bih voleo da znam kako je ko od vas reagovao na ono radovanje Pekovica kada smo igrali protiv PAO-a, a sada ga dizete u nebesa...

A najmanje od svega mogu da razumem kako neko moze da trazi od Miloja da nas pusti. Sta, onda bi se vi iskreno radovali osvojenoj "tituli u kupu"? Fuj.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.395
Reaction score
2.089
Sa 2 godine igranja i jednu osvojenu titulu u klubu ne mozes da svrtas igraca da je bio legenda kluba, legenda moze da bude na pr. Dijamantidis koji igra cela igracka karijera u jedan klub ili igrac kao recimo kod nas Pera Bozic, ali da se svrstava da je Milojevic legenda kluba ne bi se slozio. Istina je da je u svaki klub gde je igrao igrao je muski bez kalkulacije svaki put je davao svoj maksimum. Koliko puta taj isti Milojevic nas je jebo dok je igrao za buducnost. Vidi se da se radi o velikom profesionalcu zasluzio je juce titulu i neka je slavi. Dali sa cokijem ili kumom to je njegovo pravo.Nama ostaje tuga i neverica da smo stigli tako daleko u kupu.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
815
Reaction score
2.772
Crni, izvini a gde to pise da svako ko zeli da nam bude "drugar" mora da mrzi cigane i ne sme ni slucajno da se pozdravi sa njima?Eno i Bogdan se pozdravio sa "izdajnikom" Kinzijem pre par meseci.Jel' sad i on treba da nam se napusi i da umre?Onog trenutka kad Miloje preuzme Zvezdu, tada ce postati ono kako ga neki ovde nazivaju.Do tada, sve dok nas pobedjuje sa najmladjom ekipom u Evropi, ne mogu mu zamerati osim vec pomenutog neduznog "E jbg Miloje".Vase je pravo da mu ne cestitate na pobedama dok ih ostvaruje sa drugim klubovima (jer Limoz je izuzetak, zbog zato), ali nije vase pravo da zamerate onima koji to rade.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Šta znači to kad se kaže da je " 80 % nečega daleko od istine" ?
Glupo je da za neke bivše igrače Partizana prihvatamo kritiku a za neke ne prihvatamo...
Za Kecmana može da se govori u negativnom kontekstu zbog one tužbe, za Miloja ne smeju da se prezentuju činjenice...Pa i taj Kecman je davao neke koševe i pošteno se borio u našem dresu? Ne treba to da ga abolira kroz ceo život, ako posle karijere radi loše stvari, slažem se. Isto važi i za Miloja...
Pera sme da se provlači mesecima kroz blato, Miloje ne sme...
Je li još uvek aktuelno da je Pera član SNS ? :) Sramotna laž...
Da li u Beogradu postoji naselje koje se naziva Padinska Skela ?
Da li u tom naselju postoje navijači Partizana? " Dok bagrem njiše grane i cela Skela spi... "...
Forum sa ovako velikim brojem članova. Statistički je malo verovatno da nema ni jedan član iz Skele, koji ima preko 30 godina... Pa pitajte... Možete i na utakmici da pitate, eno ga Ćume, pa pitajte...
Ako neko dobro zna Miloja, pitajte njega lično ? Možete da ga pitate zašto su on i njegov brat (Goran, čini mi se) basket uvek igrali u Zemunu kod bake i deke, a ne u Skeli...
Mislim, meni je to pozitivno, da se deca druže sa bakom i dekom, ja mu čestitam na tome...Ali, mi čudno zašto mali "Deki" nije igrao basket sa vršnjacima u grobarskoj crno-beloj Skeli, to mi malo čudno, tako često u Zemun na basket... :)
Ne zameram ja Miloju navijačku pripadnost, svako može da navija za koga hoće. Al ne volim populizam, izjave kojima se dodvorava navijačima, itd... Reci brate, reci Miloje, takva i takva stvar...
Ne kažem da ga treba vređati, ali imam pravo da ga ne volim...
 
Последња измена:

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ode forum opet u kurac.. :( tacno smo veci cigani i od samih cigana,to je nekada bilo tesko i za pomisliti a danas to stvarno mislim. Neverovatno.

Daj da damo sve od sebe i izgubimo od cedevite mozda se tako smire strasti
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Bas mi je tesko pao poraz sinoc iako nisam ocekivao pobedu.

A vise od poraza me nerviraju bezkarakterni igraci koji kao igraju dobro ali se useru kad treba da ubace taj najvazniji sut. Valjda je to zbog toga sto sam navikao da gledam Bozica, Kecmana, Lovernja...koji ce i nogom (pogotovo prva dvojica) ubaciti ako treba kad se lomi.

Ja mislim do sutra da su Muric i Milutinovic gadjali otvorene suteve za pobedu, ne bi pogodili u sinocnoj utakmici, takav neki osecaj sam imao.

Al jebiga, idemo dalje, na leto u potpuni remont.
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Opet taj zli Duško... Kecmane, počni da radiš za kurir ili alo, ili za tako neko žuto smeće. Uvek imaš "proverene" informacije kao i oni.

Posle prespavane noći, tuga me i dalje mori. Nikakva mi uteha nije to što smo izbacili govna x2. Bili smo tako blizu nestvarnog uspeha. Toliko bi taj trofej znacio svima u ekipi, ali i nama navijačima. Izgubiti na takav način, gde smo vodili ceo meč, stvarno je teško. Jbg, momcima se stvarno nema šta zameriti. Ginuli su na terenu, to je ono što očekujemo od njih. Imali su dva preteška meča iza sebe u roku od 3 dana, normalno je da su se potrošili. Još skraćena rotacija... Da su Đumara i Vrabac bili tu, mislim da bi to bila druga priča. Iako smešno zvuči.

Idemo dalje, šta da se radi. Ja očekujem obe pobede u ABA do kraja.

Što se tiče naše lige, očekujem da će Vilijams dobiti otkaz i da ćemo dovesti nekog našeg centra. To je moje mišljenje. Videćemo.

:napred Partizan
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Dejan Milojević je za dve godine igranja u Partizanu ostavio velik trag.Jedan od najzaslužnijih igrača za osvojene titule 2005. i 2006. godine.Verovatno i najbolji igrač Partizana u evroligi i 2004-2005 i 2005-2006 a koliko se sećam i MVP prve faze takmičenja 2005-2006.
Bio je kapiten, jedan od najborbenijih na terenu, bez kompromisa i straha u meso protivnika, bez straha i posle one povrede zbog koje je odsustvovao preko 2 meseca.Uz njega je rastao Novica Veličković.
Sećam se 2. meča finala plej ofa sa Hemofarmom 2005. godine kad je izlazio pred kraj sa parketa, ceo Pionir mu se klanjao.A onda ista scena, u 4. meču finala, samo ovoga puta u Milenijumu, Grobari se klanjaju njemu i on njima.
Možda i nije tačno ali 2004. je izabrao Partizan pre finansijski jače ponude od CSK-a.


Danas smo na suprotnim stranama.Jer nema mesta za svakog našeg bivšeg igrača ili trenera u Partizanu.Milojević pokušava da se probije u svetu trenera i gleda prevashodno svoj interes.Kao što ga gleda i svako od nas.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.470
Reaction score
22.884
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Je li to pocelo prebrojavanje krvnih zrnaca?

Sta me briga da li je Milojevic isao da igra basket s garganima, i za koga je navijao kad je bio mali, nije ni prvi ni poslednji, imali smo ih jos. On nijednim svojim gestom nije uvredio, omalovazio Partizan, pa da mu se sve po spisku. Mozda jeste iza zatvorenih vrata, a to opet znaju samo oni koji uvek znaju sta se desava iza zavese.

Nisam mu cestitao trofej jer ga je osvojio protiv Partizana, kao sto ne bih cestitao ni Zeljku, ni Duletu da osvoje nesto protiv nas, ali isto tako, nikad ih ne bi ni pljuvao zbog toga.

Kolega Paki, je pitao zasto bas sad iznosenje ovih stvari posle toliko godina, pa mozda zato sto je Milojevic skoro izjavio nesto sto se pojedincima ne svidja, mozda...
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
nema nesto Grbovica da se javi? :oops:
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Sto se tice meca ne bih mnogo komentarisao... Strucniji od mene su vec lepo objasnili razloge naseg poraza. Za mene je i dalje glavni utisak podrska koju je Kk imao u hali. Par puta je bukvalno cela hala navijala i grmelo je kao u Pioniru. Da je Edo dao trojku na plus 4 ili mislim da bi nastala ludnica kao kad smo pobedili Cska pre par godina. Leteli bi ljudi po tribinama kao nekad.:D

Nije strasno sto smo izgubili kup... jebes kup. Kad se davao pehar videlo se koliko smo mi veliki klub i daleko iznad svih ALI....

Nesto mi ne da mira... Nesto sto.mislim da se kod Duleta ne bi ni u ludilu dozvolilo. Gde su igraci bili posle polufinala? Ako neko od upucenijih zna neka kaze... Pred finale da nisi u krevetu ne ide. Koliko kod pobeda protiv cigana bila vazna. Tu me je Dzile razocarao. Ne kazem da smo zbog toga izgubili kup ali je sramota.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Crni, izvini a gde to pise da svako ko zeli da nam bude "drugar" mora da mrzi cigane i ne sme ni slucajno da se pozdravi sa njima?Eno i Bogdan se pozdravio sa "izdajnikom" Kinzijem pre par meseci.Jel' sad i on treba da nam se napusi i da umre?Onog trenutka kad Miloje preuzme Zvezdu, tada ce postati ono kako ga neki ovde nazivaju.Do tada, sve dok nas pobedjuje sa najmladjom ekipom u Evropi, ne mogu mu zamerati osim vec pomenutog neduznog "E jbg Miloje".Vase je pravo da mu ne cestitate na pobedama dok ih ostvaruje sa drugim klubovima (jer Limoz je izuzetak, zbog zato), ali nije vase pravo da zamerate onima koji to rade.

Dobro, u pravu si, ajde da prekinemo vise...

Sta ti sada pada ideja da preuzima zvezdu? imaju oni sjajnog trenera, neka ostane sto duze...

Tacno, moje pravo je da mu ne cestitam, i da kazem zasto, jel tako?, iznoseci notorne istine kao argument...

A Limoz je izuzetak, svakako...
daj boze da Miloje sa Partizanom dostigne bar priblizno, ma ne priblizno nego bar neku galasksiju blize od onoga sto je Dule uradio za Partizan oprosticu mu ruznu proslost i ja...kao i Duletu sto smo oprostili (kratku) ruznu proslost...
sve do tada me ne zanima, on je nas protivnik
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Milojev odnos prema dresu i imenu Partizana i generalno odnos prema klubu i posle igracke karijere je ono zbog cega je zasluzio postovanje navijaca Partizana, Grobarcina u pravom smislu te rijeci. Ako ikada postane trener cigana, popisat ce se na to postovanje i bice jedno obicno govno. Dok se to ne desi (a vjerujem da nece nikad), Miloje ce od mene imati postovanje kakvo zasluzuje , kao neko ko je na trenu izgarao i tukao se za Partizan. Da je vise Miloja a manje Silobada, Partizan bi tamo gdje mu je i mjesto.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Nije strasno sto smo izgubili kup... jebes kup. Kad se davao pehar videlo se koliko smo mi veliki klub i daleko iznad svih ALI....

Nesto mi ne da mira... Nesto sto.mislim da se kod Duleta ne bi ni u ludilu dozvolilo. Gde su igraci bili posle polufinala? Ako neko od upucenijih zna neka kaze... Pred finale da nisi u krevetu ne ide. Koliko kod pobeda protiv cigana bila vazna. Tu me je Dzile razocarao. Ne kazem da smo zbog toga izgubili kup ali je sramota.

Naravno da nije strasno, ali ali u sezoni u kojoj smo bili pranirani za sahranu, za gasenje, osvojiti prvi dostupan trofej tokom sezone...priznaj da bi nam dobro legao...kakav je takav je, nekada ga nismo ni uzimali u obzir...

Drugo, veruj mi da imas pogresan info ako mislis da su igraci negde isli posle polufinala.
Pa ja sam bio u hotelu i mogu da ti kazem da su iz hale dosli negde pre 12, mozda 23,45 i odma je posluzena vecera koja je trajala vo pola jedan, posle kratkog sastanka svi su oko 1 otislu u krevet...
Nije bilo sanse da pile preleti, veruj mi hotel Regent ima samo jedan izlaz a tu smo mi sedeli mozda do 3 posle ponoci, znaci nema teorije..
Mozda takav info zbog jedinog uslovno receno slobodnog vecea u cetvrtak uvece ili petak sada se ne secam ali i tada je to bilo strogo kontrolisano jer je sa njima bilo i dosta nasih bivsih igraca i sasa danilovic i sada da ne nabrajam...
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
To sto su pojedinci uvrteli u glavu za Miloja da je lgenda on je najobicnia pizda koja se slizala sa zalizanim i patuljkom.To sto mu je patuljak obecao mesto trenera kad ode Radonja,a on ce otici kad gazda Volija kaze jer on ga i placa,to nema veze vazno da vi forumasi pljujete po nekim igracima koji to ne zasluzuju.Neko spomenu Kecmana i njegovu tuzbu,a istina je sasvim drugacija Kecman niije tuzio KK vec je vas idol DV i PSD pustili menicu jel im je ako odgovaralo,da se malo digne prasina dok oni sklone pare od Bogdana.Do unazad mesec dana se pljuvali po svima u klubu,a nesto nisam video da ste puni hvalospeva u ovih 20 dana sto smo drzavni projekat 2x ponizili.Ovu upravu ste nazivali snsovskom prodanim dusama,da niste i vi snsovci mozda,vama je mozak izgleda na rezervi sto se tice uspeha KK,dace bog sledece sezone kad budemo karali sve pitacu vas.
 
Последња измена:

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Šta znači to kad se kaže da je " 80 % nečega daleko od istine" ?
.


Ne znam šta te buni u izjavi da 80% informacija koje su ovde iznesene su bile daleko od istine. To znači da veći deo onoga što se nama prezentovalo na forumu nije dobilo svoju potvrdu u praksi. Između ostalog, i neki "viđeniji" forumaši su potvrdili da su se ponekad namerno iznosile neistinite informacije. Takođe, dobar deo tih informacija je za svoj izvor imala subjektivno mišljenje njihovih prenosilaca. Ne mogu jednostavnije od ovoga da ti objasnim, kao što sumnjam da ti možeš banalnije pitanje od gore citiranog da postaviš.

Priče o Dejanu Milojeviću i njegovom odnosu prema Partizanu, bazirane na arheološkim pronalascima podataka relevantnih poput priča Anđusovog taksiste Miška, su u toj meri jadne i mizerne da njihovi autori nisu dostojni komentara i dalje rasprave.

EDIT: Jel može malo pojašnjenja oko te menice?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top