Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2016.

Статус
Затворена за писање одговора.

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.475
Reaction score
624
Imace postovanje za trenersku karijeru kada jednom ne skine gace protiv FMP-a... Ne kazem da je to njegova odluka, stavse siguran sam da je to odluka zalizanog, ali opet ima tu neke gorcine...
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Pa, eto, nas idol PSD vam vrslja po klubu ovih nedelja, imate idealnu priliku da ga pocastite cime zasluzuje.

I da pitam, jel "rucku" prisustvovao i Milojevic, pa mu je tad obecano mesto trenera drolje ili je to bilo prilikom nekog drugog obroka?
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
To sto su pojedinci uvrteli u glavu za Miloja da je lgenda on je najobicnia pizda koja se slizala sa zalizanim i patuljkom.To sto mu je patuljak obecao mesto trenera kad ode Radonja,a on ce otici kad gazda Volija kaze jer on ga i placa,to nema veze vazno da vi forumasi pljujete po nekim igracima koji to ne zasluzuju.Neko spomenu Kecmana i njegovu tuzbu,a istina je sasvim drugacija Kecman niije tuzio KK vec je vas idol DV i PSD pustili menicu jel im je ako odgovaralo,da se malo digne prasina dok oni sklone pare od Bogdana.Do unazad mesec dana se pljuvali po svima u klubu,a nesto nisam video da ste puni hvalospeva u ovih 20 dana sto smo drzavni projekat 2x ponizili.Ovu upravu ste nazivali snsovskom prodanim dusama,da niste i vi snsovci mozda,vama je mozak izgleda na rezervi sto se tice uspeha KK,dace bog sledece sezone kad budemo karali sve pitacu vas.

Koliko se slizala pizda? Daj neke detalje ,jedno je večerati sa Čovićem drugo je slizati se. Bilo bi lepo kada neko napiše ovako uvredljive stvari da stane iza toga sa nekim opisom makar.
Kada je obećana primopredaja FMP kormila Milojeviću?
Da li je tačno ovo što si napisao da DV i Danilović sklanjaju pare od Bogdanovića?Pretpostavljam da je tu i Šilobad kao i Todorić pokupio neki evro?
Ovu upravu su nazivali neznalicama čiji potezi nisu bili logični
koliko je to istina govori činjenica da su indirektno to i sami priznali.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ne znam šta te buni u izjavi da 80% informacija koje su ovde iznesene su bile daleko od istine. To znači da veći deo onoga što se nama prezentovalo na forumu nije dobilo svoju potvrdu u praksi. Između ostalog, i neki "viđeniji" forumaši su potvrdili da su se ponekad namerno iznosile neistinite informacije. Takođe, dobar deo tih informacija je za svoj izvor imala subjektivno mišljenje njihovih prenosilaca. Ne mogu jednostavnije od ovoga da ti objasnim, kao što sumnjam da ti možeš banalnije pitanje od gore citiranog da postaviš.
Pa buni me, Paki, to što ne možeš npr. da budeš 80% trudan, ili 80% oženjen, ili 80% u zatvoru itd...Nešto je ili laž, ili istina. Ili je neko trudan, ili nije trudan... Tautologija, tačno - netačno... :) Dozvoljavam i subjektivan pogled, ali ipak kada je statistički podatak u pitanju, tu nema subjektivnog. Ne možeš da kažeš da si delimično oženjen, slažeš li se sa ovim ?
Npr. @ Bombarder je napisao da je Dejan Milojević igrao kod Ćokija od 1998. godine do 2000. godine... To je ili laž ili istina. Ne može da bude 80% daleko od istine...
Napisao je i da klub čiji je Milojević trener, trenira u Železniku kod Ćokija. I to je, ili laž ili istina...Ecetere... ecetere...
Ništa meni ne smeta da ti gotiviš Milojevića više nego npr. Kecmana, ali to ne znači da treba da se skače ljudima za vrat ako pokušaju argumentovano da napišu zašto neće Dejanu Milojeviću da čestitaju osvojen kup...
 
Последња измена:

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
814
Reaction score
2.767
Pa buni me, Paki, to što ne možeš npr. da budeš 80% trudan, ili 80% oženjen, ili 80% u zatvoru itd...Nešto je ili laž, ili istina. Ili je neko trudan, ili nije trudan... Tautologija, tačno - netačno... :) Dozvoljavam i subjektivan pogled, ali ipak kada je statistički podatak u pitanju, tu nema subjektivnog. Ne možeš da kažeš da si delimično oženjen, slažeš li se sa ovim ?
Npr. @ Bombarder je napisao da je Dejan Milojević igrao kod Ćokija od 1998. godine do 2000. godine... To je ili laž ili istina. Ne može da bude 80% daleko od istine...
Napisao je i da klub čiji je Milojević trener, trenira u Železniku kod Ćokija. I to je, ili laž ili istina...Ecetere... ecetere...
Ništa meni ne smeta da ti gotiviš Milojevića više nego npr. Kecmana, ali to ne znači da treba da se skače ljudima za vrat ako pokušaju argumentovano da napišu zašto neće Dejanu Milojeviću da čestitaju osvojen kup...

Nisu ti dobri primeri.Tacno, ne mozes biti 50% trudan ili 50% u zatvoru.Ali ako kazem da si i trudan i u zatvoru, vrlo je moguce da je 50% informacija istinito.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Pa buni me, Paki, to što ne možeš npr. da budeš 80% trudan, ili 80% oženjen, ili 80% u zatvoru itd...Nešto je ili laž, ili istina..

Ako neko tvrdi da su Stanimir i Jezdimir krali i konzumirali bijeli luk od komsije Gvozdena u cetvrtak oko podneva a dokaze se da je Jezdimir alergican na sve vrste luka i da je u cetvrtak cijeli dan bio u Segedinu na vaterpolu a Stanimira uhvate sa punim dzepovima luka i intenzivnim zadahom, to znaci da je prvobitna tvrdnja tacna 50%. Kako bi ti odgovorio na tvrdnju po pitanju zlocina Staneta i Jezde? Jesu li krali ili nisu? Ponudjeni odgovori su LAZ ili ISTINA
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.599
Дејан Милојевић ниједним гестом пре, док и након играња у Партизану није дао никакав повод да га било који навијач Партизана не воли. Напротив, као играч био је симбол борбености, а тако је наставио и након играчке каријере. Свака његова изјава која је имала везе са Партизаном обиловала је најпозитивнијим емоцијама према ККП. А то што је одбио да буде тренер након Дулета, је показатељ величине овог човека. Можда га баш због тога и не воле ових пар, од сујете болесних колега форумаша, па га без санкција вређају као да је најгори циган? Али то само говори о њиховом срозаном (само)поштовању и потпуној одсутности морала и карактера.

Ја ево једва чекам да се јавно објави како су Тоша, Шилобад, Даниловић и Дуле крали и распоређивали паре од Богдана, а вероватно не само од њега. Или ће можда да се сачека са тим док Шилобад не оде у пензију? Или да ваш другар, одметнути форумаш а почасни предсеник маркетинг тима ККП, каже да се стрпимо и да дамо још мало времена управи ФК-а?

И онда неки пљују пичкоустог, а показују већину његових карактерних особина. С тим да су још и неписмени.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
@Nelson
Ne znači prijatelju da je informacija 50 % istinita, nego da je u primeru koji si ti naveo, neistinita. Tu ne treba ništa više od elementarne matematike, tačno i netačno u zbiru daju netačno. Dakle u tvom primeru rešenje problema bi bilo - false, odnosno - laž.
Al da pustimo matematiku na miru, ona jadnica nije dužna da sudeluje u našim dokonjačkim prepiskama...
Ja sam samo hteo da kažem da ne treba biti isključiv... Ako je nekom članu krivo što smo izgubili od Mege, i ako ih doživljava kao protivnike, onda to nije nikakav zločin...
Evo, meni je poraz teško pao. Jako sam tužan zbog poraza, nemam šta da protivnicima čestitam.
Čestitam našoj ekipi, ponosan sam na ono kako je Partizan izgledao prethodnih dana i uopšte veoma sam zadovoljan evidentnim napretkom.
Kup je izgubljen al je prilična doza Partizanštine pokazana i prilično sam siguran da smo na dobrom putu i da ćemo brzo stvari postaviti u prirodan položaj...
I šta, sad treba da se pišu ode Miloju, umesto da se pohvale naši igrači i trener?
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Milojević igrao za FMP 1998–2000...
Kecman igrao za FMP...
Koga bre još zabole dupe ko je gde igrao
Čovek napisa da su Vujošević i Danilović krali pare od Partizana!
Daj bre dokaze pa da se najebemo milosne majke Vujoševiću.
Pa spasićeš Partizan kralju! Nećemo morati da vraćamo pola miliona evra bivšem treneru.
Jebe mi se za 80%.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
@Nelson
Ne znači prijatelju da je informacija 50 % istinita, nego da je u primeru koji si ti naveo, neistinita. Tu ne treba ništa više od elementarne matematike, tačno i netačno u zbiru daju netačno. Dakle u tvom primeru rešenje problema bi bilo - false, odnosno - laž.

Hvala na pojasnjenju. U analogiji sa Pakijevom tvrdnjom to potvrdjuje ono sto vecina ljudi ovde i misli.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Voleli vi ili ne ali u ovom trenutku Milojević je naš NEPRIJATELJ!

Svako ko igra za drugi tim ili radi za njih bilo šta je "neprijatelj" Partizana. Tu nema šta da se diskutuje.

E sada, da li zato treba da ga pljujemo, mislim da ne treba! Biće vremena za to ako preuzme FMP sa Malog Kalemegdana.

U međuvremenu smanjite retoriku i pljuvanje. Ostavite čoveka na miru.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top