Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2022

Статус
Затворена за писање одговора.

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Mene interesuje, ne znam ni da li je za ovu temu, ali nadovezujem se na finale kupa, pa neka onda ovde : u cemu je nas problem na samom terenu kad igramo sa ciganima? Vidim iz aviona da nemamo pleja koji bi preneo loptu, asistirao, probio, pogodio spolja. Nekada se tako nesro podrazumevalo, da ne idem sad u pricu od Djordjevica i Vujanica, ali mi nemamo.igraca kao sto je Marko Lukovsko bio na primer, a Gordic iz malo mladjih dana bi nam sad legao ko budali samar. Bo je druga dimenzija kod nas bio, ali Palasio, Kamings pa i pobegulja volden.
Ne bi nam bilo prvi put ni da nam bek igra pleja po potrebi, mada se Bogdan radja jednom u 20 g.
Ali mi nemamo ni jednog jedinog. Oni bukvalno igtaju vaterpolo zonu protiv nas u kosarci, glupo je poredjenje ali pritiskaju nas i timski i individualno, nas nigde jebote.
Bogdan, Kecman, Scepanovic su izmisljali poene kao bekovi, protiv jacih ekipa od ove ciganske.
Ako ne mozemo da prevedemo loptu ili je izvedemo iz auta a da im ne damo urucenje za kontru, onda imamo u startu 3 suvisna igraca na platnom spisku. Ako tome dodamo doprinos sa krila, dodajmo tu jos 2, 5 igraca, jer e Kuruc sposoban bar za po neku minijaturu. Realno, onaj roling njegov sa pocetka je nas najbolji potez na utakmici. Drugi je njegova akcija sa Zekom pred kraj.
Stranci su ispunili kolone, ali kad je sve bilo gotovo. Svaka lopta koja je mogla da prelomi na nasu stranu je zveknula ko cigla u obruc. A prilika za prelamanje je trajala 3 min, kad smo dosli na 3 poena u prvoj...
Nesam skoluvao za kosarku, koji su oni nama kurac prodali na terenu u ovoj i prosloj utakmici zivo me interesuje. Znam za rukometnu odbranu i nestabilan sudijski kriterijum, ali opet mi nije jasno.
Pomracenje smo doziveli u prvih minuta, oni opusteno pogodili sve.
Sta uraditi petog marta da ih dobijemo, osim da mi bar jedan nos dislociramo.
Nije to brate nama samo protiv cigana tako, i huventud se nije preterano razlikovao.
Sada smo samo bili jos u losijoj situaciji jer nismo imali ni Madara, a ni Glasa i Zagorca.

Fora je u tome sto oni igraju igru gde vrše konstantni presing nad našim bekovima. Konstanno u svakom napadu prave po 3 faula, ali kriterijum bude takav da se sve to pušta. A mi pošto se ne pobijemo nego im to dozvoljavamo dovodimo do toga da je Panter odsečen i ne može da izrazi svoj pun potencijal. S druge strane Mur je mali a Avramović je dosta nesiguran s loptom, tako da nemmamo ni jednog igrača koji može sigurno vodi loptu sa takvom odbranom, a da je ovi ne ukradu, a da pri tom nije očigledan faul. Madar tu možda ima najbolju tehniku, ali on je dete i plašimm se da bi se on izgubio u tim grubim kontaktima.

Željko je jedno vremme organizovao pik sa trojkom, pre jedno 2-3 meseca. I tada su Zagorac i Glas (pa čak i Trifa) imali fine akcije u kojima su oni igrali pik. U tim situacijama smanjio bi se pritisak na bekove. Međutim mi za ovaj meč nismo imali ni te igrače jbg.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.154
Reaction score
18.236
Локација
U Kinšasi
Prave po tri faula jer sudije sude kako ćoravi kaže. Sve bolje sudije koje se nisu pojavile na finalnom turniru zbog temperature i drugih razloga, nisu došle isključivo da ne bi trpeli pretnje i zlostavljanja od ćoravog. Ovo je info direktno od jednog od naših sudija. Osim toga, čovek kaže da ćoravi ništa, ali ništa neće prepustiti slučaju kad su igre pored terena u pitanju. Tako da ovaj slinavi na čelu našeg kluba ima priliku da pokaže na koji način će zaštititi najveći evropski klub i najvećeg evropskog trenera.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Meni je samo u oci upala situacija gde je Panter zaglavljen u bloku izmedju dva zvezdina igraca , gde pokusava da unazad izvuce , a ova dvojica ga guraju i dalje da ne moze ni napred ni nazad .

Ta situacija je primer sudjenja sa derbija .
Panter skoro nije dobio takve batine...
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.473
Локација
Beograd
Ja sam ubedjen da Zeljko krije karte vrlo namazano, gledaćemo drugu dimenziju Partizana kada se bude odlučivalo o tituli u ABA i EC.
Dalje, mi moramo da shvatimo da je u pitanju proces stvaranja tima koji će da jebe mame mamine za dve godine. Mi trenutno imamo do 3 ozbiljna igrača i 8 projekata (Balsa, Jam, Smajli, Tristan, Kure, Trifa, Gregor…) ovi ljudi nemaju 3 pisanja u seniorskoj kosarci. Treba vremena i ovo je jedini pravi koncept iza koga svi trebamo da stanemo. Zabole me kurac za kup. Taj Stefan Markovic ima više utakmica u reprezentaciji nego sva ova deca zajedno u seniorskoj kosarci. I da se ne lažemo, kompletan fmp je jako ozbiljna ekipa koja dobije Makabi i UNIKS na strani. Na stranu sva njihova odvratnost. Pustite me te price da su oni raspad i ovakvi i onakvi. Njima je Ivanovic 3. plej nemojte da se zajebavamo…
Puna podrška gospodinu Zeljku Obradoviću i igračima, mi ćemo praviti pakao na svakoj utakmici i uraditi sto je do nas. Uzdravlje braco!
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Слушајте, сви ми, хтели не хтели, учествујемо у разноразним приликама (и неприликама) у нашим (и туђим животима)...
...али није баш свакоме дато да буде легенда КК Партизана...
Новици то јесте.


Партизан и само Партизан...

Биће још утакмица...
Знате сви шта вам је чинити.

:šal
Kritikovanje i analiziranje svakog igrača MORA da bude prihvatljivo i poželjno, ali onaj ko pljune po igraču koji iskreno plače zbog Partizana, treba dobro da se zapita zašto i za koga navija. Biće bolje momci, plakaće se od sreće!

Dizaće Rade trofeje!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.185
Reaction score
15.718
Локација
Beograd
6.3 im treba jebati mater, na tribinama i na pareketu, ne prestajati sa vređanjem radonjića, pudlice and co. Oni bre svaku utakmicu vređaju Željka po naređenju moralnog gmizavca, to su izrodi, najgori ološ koji postoji, prosto mi se sere kada neko kaže "nema veze što je pička ciganska, dobar je momak", ma bre mrzim ih svakim delom svoga tela, sa strašću ih mrzim! Da imamo normalnu upravu pa da zabranimo i ciganskim medijima ulazak u pionir. Jedva čekam utakmicu.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
426
Reaction score
2.771
Локација
Beograd
6.3 im treba jebati mater, na tribinama i na pareketu, ne prestajati sa vređanjem radonjića, pudlice and co. Oni bre svaku utakmicu vređaju Željka po naređenju moralnog gmizavca, to su izrodi, najgori ološ koji postoji, prosto mi se sere kada neko kaže "nema veze što je pička ciganska, dobar je momak", ma bre mrzim ih svakim delom svoga tela, sa strašću ih mrzim! Da imamo normalnu upravu pa da zabranimo i ciganskim medijima ulazak u pionir. Jedva čekam utakmicu.
Naši ako pristanu na pomeranje meča sa subote na nedelju... nemam reči... to je naše isključivo pravo, mi da pomeramo tekmu jer oni graju takmičenje u kom nemaju nikakve šanse... to je ludilo... a nama tekma onda dođe protiv Lijetkabelisa za dva dana.
Ali ne čudi me ništa od Ostojah i ostalih fikusa u klubu.
Bukvalno bi pljunuli sami sebe.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Da dam komentar za kup.

Zasluženo smo izgubili utakmicu. Sudije su imale mali uticaj na sam meč.

Razlog što smo izgubili leži u tome da ponovo nismo mogli da se prilogodimo pritisku i postavimo igru prema istom.

U finalu su igrali 9 igrača. Smajli je bio povredjen, Vukčević i Zagorac nisu ni ulazili. Skraćen roster, bez pleja, poraz neizbežan. Zvezda je na drugoj strani imali ceo tim i dva pleja i Ivanovića koji može biti čak i treći plej.

Pored Madara, nama je potreban još jedan čistokrvni plej. Videli smo da naši bekovi to ne mogu. Panter umesto da bude šuter i da dobija lake lopte, on em vodi igru em se ubije da nadje sebi šansu za šut. Takva igra je nikakva i mrtva, bez ideje.

Ono što nas krasilo cele sezone a to je šut unutar reketa, protiv zvezde se nismo dobro pokazali.

Odbrana od 3 poena, ponovo očajna.

Rešenje za dalje.

Čistokrvni plej umesto Zagorca.
Zamena za Dangubića iz omladinske sekcije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top