Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća, 2023.

Статус
Затворена за писање одговора.

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.185
Reaction score
15.718
Локација
Beograd
Nula faulova onaj mentol da ima na celoj utakmici? Pa sudije, sve vam jebem da vam jebem, posebno tebi oberkneževiću, pičko raspala ciganska, jebao te ćoravi.
Teže pada ovaj poraz kada znaš da smo imali 18 razlike...pobediti sve do kraja u ABA, obezbediti domaći teren i satrti govna u finalu po svaku cenu.
 

MRTN_kingsk

Grobar
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
208
Reaction score
2.073
Локација
Skopje
Samo puna i jos jaca podrska ekipi i ZELJKU.
Oladiti glave, cekaju nas vazne 10 utakmice u EL i sve je u nasim rukama.
Mora da Arena grmi svaku domacu tekmu i da poguramo momke, top8 je na dofat rukama.
Tamo nema nikolica,pudlice,avav,da nas kidaju ko danas u 2 pol, lepo je clan gore pokazao fakte da je u 2 pol odnos faulova 16-9 a odnos slobodnih 10-20 za cigane, rukometas 0 faulova.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
291
Reaction score
2.618
Локација
Beograd
Tačno je da su ih puštale sudije i to je nešto što svi znamo oduvijek.
Ali veliko ALI. Nije sudija kriv što na +18 mi 2.5 minuta ne možemo koš da damo. Nije sudija kriv što Panter uzme loptu i neće da je doda prvom slobodnom igraču nego čeka da ga udvoje. Nije sudija kriv što u trećoj četvrtini bez potrebe posle neizgrađenih pozicija pucamo trojke kao da mi gubimo. Dule bi posle prvog guranja Lazića počeo da viče na sudije pa bi i njega izbacili. Trifunović je dobro odigrao prvu četvrtinu i onda ga je pustio da se ohladi. Smailagić je davno trebalo da mijenja Ledeja a ne isto hladan da uđe kad je ovaj riknuo i dobio četvrtu. Anđušić igra skoro čitavu drugu četvrtinu i ne moža vola da pogodi.
Samo dva igrača su večeras povukla i to su Naneli i Ledej. Odbrana je bila dobra, napad je nestao posle 17. minuta.
Izvinjavam se ali svi znamo i svi smo znali šta nas čeka u domaćim takmičenjima. Ukoliko ne dođemo i otvoreno se ne pobunimo na suđenje to znači da i mi mislimo da je do nas.
Ovu smo utakmicu loše iznijeli, valjda će sledeća bolje. Žao mi je i zbog navijača koji su uništili one preko puta. Jedva čekam Fener da podržimo ove momke. Samo polako bićemo bolji, a kad je loše probajmo da izvučemo poume što će Željko i momci sigurno uraditi.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
445
Reaction score
2.355
Kaze onaj majmun novinar, da li je vazno rasporedjivanje faulova i to sto je fmp bolje rasporedio?
Zeljko nije htio da odgovori, ali evo odgovor za intelektualca:
Podijeli broj faulova nas i njihov sa brojem igraca pa ce ti se reci samo.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Iskreno stvarno ne vidim poentu da u narednih par godina nastavimo da učestvujemo u takmičenjima pod okriljem KSS, dakle ovaj kup i ona domaća liga. Dok se ne stabilizuju prilike u KSS, čitaj kanceru srpske košarke Čoviću se naruši zdravlje ili dobije šut kartu od gospodara pošto na drugi način neće otići, mi jednostavno ne trebamo igrati ovo.

Pošto bolesnici koji su trenutno na vlasti smatraju da klub koji maltene nije imao košarkaški ili vaterpolo identitet mora da bude prvak Srbije u svakom sportu koji postoji i u tom smislu su nebitna košarkaška pravila vezana za faulove, korake i slično, jednostavno ne takmičiti se i pustiti ih da osvajaju te trofeje i budu ponosni šampioni države.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.141
Reaction score
2.065
Локација
u srcu šesnaesterca
Bas glup poraz. Glavni problem je nasa odbrana, primili smo 49 poena u 2/2. Stvarno je umetnost sam sebe toliko poremetiti, toliko izgubiti koncetraciju i donostiti toliko glupih odluka. Sudije su samo dodatno gurale, ali ipak smo mi glavni krivci. Nema veze, okrecemo se stvarno bitnim utalmicama, ovo jos veceras analizirati i odmah zaboraviti
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Gledam ovu smejuriju. I na svaku odluku se smejem.
Stanem pa razmislim, koliko smo mi srećni pa igramo Evroligu. I ne moram uopšte da se nerviram zato što nas dobijaju sa ovakvim krađama.
Naša liga su Real, Barsa, Efes. A da ulazimo u blato s ovima, treba izbegavati.
Neka im ga kup. Karma će to sve vratiti.

Naravno neke pouke treba izvući za finale Abe...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Фаул на шуту за 3 на крају полувремена није свиран Лесору је једна грешака која је одлучила.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.409
Reaction score
4.039
Локација
127.0.0.1
Znam da ce biti kao "grozdje je kiselo", ali ovih dana sam imao neku glupu zelju da izgubimo ovaj glupi kup. I to ne finale, nego bas od cigana i fmp. Jer mi smo ekipa koja je samo u rollercoaster fazonu. Dok ne pljusne dole, ne ide gore. Nakon ovakvih poraza Zeljko zategne treninge, igraci se uozbilje u slusanju trenera i opet ide serija pobeda. Ovaj poraz nama donosi Top 8 u EL znajuci Zeljka Obradovica. :cool::šalAko se neki Avramovici i Andjusici ne uozbilje mogu lagano da kupe prnje. Ako Panter ne zategne muda da vodi sa sutom moze lagano da kupi prnje. Ako Zoc ne spremi vise od 4 opcije za protivnika, onda cemo mu dovesti bolje igrace. Taj covek nikad da ne ide iz kluba, ali mogao je ovo dobiti, i opet je malo zasrao i pored sudijskog zlocina nad nama. Ali dobro, polako izlazimo iz Coviceve kuhinje. A Zoc neka se trgne.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.185
Reaction score
15.718
Локација
Beograd
"Već sam rekao posle utakmice pre dva dana, nemam šta da dodam. Moj stav je poznat otkako sam došao na klupu Partizana. Neki ljudi ne žele da pričaju o tome, a ja mogu samo da pozivam igrače Partizana. Uvek ću biti protiv skandiranja, vređenja i bacanja predmeta na parket. To nije problem koji može jedan trener da reši. Vi to mnogo dobro znate, vi koji ste mediji i dva derbija koja su u Evroligi bila nije bilo problema. Zašto tu nema problema, a kod nas kad igramo ima? Da li se akteri ponašaju drugačije? Ne bih rekao, to je pitanje za nekog drugog, mi se ponašamo uvek isto. Vi možete da vidite i pišete o tome ko je taj koji podgreva atmosferu i sve to veoma dobro zante. Nemoj da se pravimo da mi ne znamo o čemu se radi. Sve to dobro poznato", završio je Željko Obradović.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Kako neki ne mogu da shvate, nije do igrača i trenera, večeras bi i GSW izgubio, kad te neko masakrira 25 minuta, možeš jedino da gledaš kako se uspijeva pod pederkom i kako se sve izdegenerisalo.
Nemojte da pričate o košarci, da smo izgubili zbog Željka ili igrača, to je bogohuljenje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top