Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća, 2023.

Статус
Затворена за писање одговора.

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.222
Reaction score
1.522
Sve ste rekli... Ne znam, ne mogu posle svih rezultata do sada da kazem nesto lose ali mi moramo da nadjemo nacin da ne pada drasticno rezultat kada izadju npr Exum i Lesor... Izgubili smo 18+ jbt, kao da smo Mega...

To je nama najveci problem, ta zamena koja ne moze da odrzi bar rezultat, ne mora da ga podize ali bar da ga odrzi dok ovi odmaraju, fale 2 igraca bolja u rotaciji ali jbg, to nam je sto nam je... Nemamo 7 miliona za igraca...

Ceracemo se mi jos siguran sam, sa bratom Grkom i Madarom, necemo se lako dati, i kakva god da je Aba liga, ona je Evroliga sto se tice sudjenja u odnosu na ovo nase srpsko smece i mulj...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
Mnogo je naših grešaka bilo i vrlo loših reakcija u odbrani kod preuzimanja i rotacija u drugom poluvremenu, previše isforsiranih šuteva.. Lazićevih 0 faulova će ostati misterija svakome ko je gledao.. mnogo faktora je odlučilo, ne mogu samo sudije da skinu prednost od 20 poena..

Daleko od toga da je sezona gotova i da igramo loše ili loše stojimo ali nisu samo sudije krive za to što imamo skor 4-8 protiv njih otkad je Željko opet došao. može bolje i verujem da će biti bolje.

Bravo za sve koji su bili u Nišu, odlična atmosfera, na tome insistirati.

Videlo se da u ABA možemo da stignemo onih -16 i to ako uradimo, titula je vrlo blizu
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
posle polutke bensedina i odspavanih sat vremena, glava se malo ohladila
igracima i Zeljku treba dati jos jacu, jos glasniju podrsku, oni su za ovaj poraz najmanje krivi
jeste, mogao je Aleksa da odigra bolje, jeste, Andjusic je neupotrebljiv (misljenja sam da treba da pakuje kofere, nista nemam da mu zamerim, samo jednostavno da li se nije pronasao, da li ne zna (sumnjam u to) sta li je vec, ali on ne pruza dobre partije u bitnim utakmicama), jeste, Smajli nije smeo da izgleda kao ja na terminu kad igram basket, ali ja njima ne zameram ni najmanje, niti sam besan na njih, i svako ko jeste, razumem ga, pre sat vremena sam hteo da popljujem sve redom, ali to je u afektu, cim se glava ohladi, druga je prica i percepcija
jedino bih mogao Lesoru da zamerim sto nije slomio vilicu jednom od dva juznoamericka cigana :buhaha
niko se nije povredio, to je mozda i najbitnije iz cele ove price, doduse Tristan je od utakmice sa Spartakom pod znakom pitanja, nisam bas citao o tome, nadam se da ce biti dobro...
a sada malo o ovom blatu
cinjenica da je lazic zavrsio utakmicu sa 0 ili 1 licnom greskom, sa odigranih 30+ minuta, je dovoljan pokazatelj zasto smo mi danas izgubili
igrac koji igra rukometnu odbranu, igrac koji igra prljavo, igrac koji je lomio Pantera u svakom kontaktu, da zavrsi utakmicu sa 0 ili 1 licnom (nisam siguran ne znam ni gde da proverim tu informaciju) je u najmanju ruku NEMOGUCE
procitao sam da je neko ovde napisao da je u evroligi samo protiv Reala imao 0 licnih, a koliko sam i sam ispratio, redovno zavrsi sa 4 ili 5
ciganske sudije su nam za svaki kontakt svirali faul, napunili nam Egzuma faulovima, napunili Ledeja, Lesora...
dok Egzum nije usao u problem sa faulovima, skraceni pripadnik lgbt populacije se nije video na terenu, toliko o tom "najboljem" pleju evrope
a njima... onaj floping kampaca, onda onaj izmisljen faul Lesora kad je Panter prevodio loptu, onda faul Lesora nad vildozom za 3 bacanja...
pokradeni jesmo, sto smo mogli i da ocekujemo
a kampaco i vildoza su pravi profil igraca koji treba da igra za kkfmp2, onako pokvareni, iskompleksirani, cigani u svakom smislu
ima negde slika vildozine face kad se Lesor zaleteo na kraju u onom guranju, mogao bih tu facu opisati pesmom Kukavica od cece :buhaha
o ostalim igracima crvene drolje ne treba trositi reci, pogotovo ovim njihovim domacim, retko odvratne face i licnosti, totalno se uklapaju u taj njihov ekosistem, ne bih ja tu nista menjao
po faci im vidis da su ljudski olosi i gnjide, onaj nedovic stakleni ima takvu facu kao da na njoj pise "udari me"
i jedan jako bitan faktor, mislim da ga je Jasmina spomenula, mislio sam da ce malo "potonuti" psihicki i da ce doci manjak samopouzdanja, energije i hemije u ekipi posle ovog poraza, dok nisam video brata Lesora i brata Ledeja kako se zalecu na cigancice :D


ovaj poraz jos vise boli kad se uzme cinjenica da smo vodili 18 razlike u jednom momentu, ali to je sport, moras nekad i da izgubis (sem ako si fk drzavni projekat u zemlji Severnoj Kor... hocu reci Srbiji)
mozda nam je ovaj "samar" i trebao, verujem da ce tek sad Zeljko zategnuti igrace, bolje sad da izgubimo nego u junu, kad najvise bude bitno
a do tad, utakmica po utakmica, sledeci na listi gazenja je Fenerbahce, jedva cekam da odem u Arenu i podrzim igrace i Zeljka jos jace :partizan-fan:
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.899
Reaction score
21.552
Ma nemojte uopste da trosite energiju na ovu manifestaciju od veceras. Cisto lecenje kompleksa i zivim za dan kad ce Partizan igrati samo EL i zajebati sva ova ribarska takmicenja.
Blizi se Fener i to je jedino bitno.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.126
Reaction score
1.870
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Kaaako ćemo da ih utovaramo u gotovo svakoj narednoj utakmici, niste ni svjesni!
Jedva čekam naredni derbi!
SLEDEĆI! nakon onoga sinoć NISU NI SVESNI šta ih čeka u BEOGRADSKOJ ARENI prepunoj SAMO Grobarima (ovaj put BEZ njih)! Jaooo… ne mogu da dočekam! :picka-ciganska: :napred-partizan: ne bi im tu pomogao ni đinobili iz najboljih dana!170C1C5C-44F0-4CEC-A28A-E110C3A3A097.jpeg
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.162
Reaction score
36.568
Ovaj kup nam nije trebao...
Baš naprotiv. Meni se čini da nam je baš ovo trebalo, t.j. više igračima nego nama navijačima.

Možda sam lud, ali verujem da je Željko "pustio" da ekipa neke stvari nauči na teži način, na svojoj koži. Bolno jeste, ali ja to gledam kao zalog za budućnost. Košarka je možda i "najgori" sport kada je uticaj sa strane u pitanju, u odnosu na fudbal svakako jeste. U fudbalu sudija može da navlači za protivnika 3 dana, ako ovaj ne ume džaba im. U košarci je dovoljno da jedan peder sa pištaljkom par puta ima "slobodno uverenje" u pravom trenutku nad pravim igračem i kraj priče.

Bitku jesmo izgubili, ali rat nije ni blizu gotov. Fener mora pasti.
 
Последња измена:

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
445
Reaction score
2.354
Malo hladnije glave. Pogledati samo sut Lesora na kraju druge i ,,blokadu,, Petruseva i onda njemu sviran faul na sutu cigana vildoze.
Dodati na to da lazic nije imao faula 30 minuta, da se kampaco bacakao po terenu, izbacivanje Exuma i Ledeja, a da smo igrali bez dva vazna igraca u rotaciji, protiv njih u punom sastavu plus 3 nazovi sudije... Svaka cast momci. Obicno mi Andjusic digne pritisak, ali ne mogu da se ljutim ni na njega.

Zeljko je gospodin covjek, jebace ih na kulturan nacin kada najvise boli. Nece da se zali na sudjenje ali zna sve. Svima je tesko posle poraza, ali nikad nisam bio mirniji posle istog. Previse su se zaduzili sa ovim ciganisanjem. A gosti, neka vjeruju i dalje gmazu svom i njegovim tabelama, domacim mladim kosarkasima.

Ps.
i dalje ne shvatam nase koji misle da smo sami sebe pobijedili. Igrajte basket ispred zgrade sa ovakvim navlacenjem, pa probajte da dobijete..

Radujte se ljudi sto smo Partizan, jaz je veliki, a ljubav jos jaca i ludja.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.356
Reaction score
1.879
Локација
Gde god ti da igras...
Na stranu sudije, covic i ostala bagra ali mene vise nervira to sto nemamo klupu. Jeza me hvata od domacih igraca kad treba da udju u igru. To se pogotovo osetilo sad bez Papapetrua i Madara.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
291
Reaction score
2.597
Локација
Beograd
Šta vam je odjednom sa napadanjem domaćih igrača. Smailagića stave u uži izbor zvezde u usponu Evrolige, kao da je bez razloga? Trifunović igra zadnja 2 mjeseca kao da je drugi igrač. Avramović je ovakav bio i prošl godine do domaćinstva protiv fmpa. Anđušić jeste slabiji ali je imao i on top utakmica. Tristan je jedini koji kaska ali nisam siguran da neće biti nešto više od EC igrača.
Ono što ja vidim kao 2 Željkova propusta od sinoć je što nije više pustio Smajlija i Trifu nego su hladni ušli kasno. Pored toga što je trebalo da dobije tehničku i najebe im se majke sudijske ranije. Ne vjerujem da bi išta promjenilo što se tiče rezultata jer smo otišli u kanal posle +18, ali imam pravo da primjetim. Isto tako i dalje mislim da je Panter najbolji igrač koji je došao koid nas u zadnjih 10 godina sigurno, ali mi se ne sviđaju njegovi izbori od sinoć i gušenje lopte kad je on igrao pleja, a to nije prvi put da radi.
Sa druge strane prvo poluvrijeme me smiruje isto kao i prvo poluvrijeme kad smo bili domaćini Evrolige. Njihove najbolje umijemo da stavimo u džep, još mora da se pripremu reakcija kad krenu sudije da ih guraju. Neće valjda Željko dopustiti i u Aba ligi ovo. A eno i Hapoel je uzeo kup Izraela pa može da sanja da je Makabi (izvini Džile, ako je to njegov Hapoel :))
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.754
Reaction score
55.241
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.608
Reaction score
5.283
Nema sta malo kad se slegnu utisci poenta je jasna. Sami protiv svih. Ne moze niko da me ubedi da ono sinoc nije bila kradja,da Dante nije planski izbacen iz ritma. Pa kad i ona budaletina Djurovic sinoc kaze da do 2 licne Egzuma smrdljivi argentinac nije znao gde se nalazi ali isto tako kaze e onda se posle razgoropadio. Razgoropadio se jer je folirant kao i svaki taj argentinac spanac italijan sve su to govnari na isti kalup. Plus on je Argentinac koji je dugo igrao u Spaniji,gde ces gore. Kao i ona jajara vildoza sto je navikao da se kurci i kurobeca pa kad mu se pokazu zubi cuti kao sisa. Sramotan treci faul Egzumu koji mu je sviran samo sto se ovaj uvatio #pofaci . Sramotan cetvrti faul Zeku koji drzi obe ruke u vis, a ona smrdina izdajnicka petrusoglu ga vata za ruku i to se sve desava na metar ispred sudije. Posle toga kako da ti igras odbranu. Kako da igras odbranu protiv bacakanja kad su te ubacili u bonus za 2 minta. Neka mi kaze neko koliko je bacanja zaredom izveo kampaco na pocetku 3/4. Ovi bre gadjaju Lesora kad sutira bacanje i nikom nista. Nema se sta zameriti nikome na kraju krajeva,sto neko rece njima su dopustili ragbi odbranu,ne mozes da pridjes kosu koliko te biju, Panter dok izadje iz blokova osakatise ga od batina. I normalno je da u tim uslovima usledi preokret. Ragbi odbrana,sa druge strane dozvoljeno bacakanje u bonusu si od maltene pocetka cetvrtine, bez pleja skoro celu utakmicu koga su osaktili licnim i to je to. Zameram im samo one lopte pod nasim kosem sto su trebale da budu nase a dolazili oni do njih,mislim na kasnjenje Zeka i sudaranje Smajlija i Avrama,jako bitni momenti. Kao i na 18 razlike Andjusic baca loptu u aut... sto rece njihov trener da cemo da se ćeramo ja se slazem skroz s tim. Nama su falila tri igraca,njima jedan i to je jos jedna cinjenica. Pokazana muda na kraju,vidi se da je ovim "kameruncima" stalo, da sve ono nije foliranje. Samo da im kvrcne svima pa da krenu da biju sledeci put kao i oni pa neka dobiju svi po 5 licnih.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.032
Reaction score
13.976
Локација
Kipar
Bacanje lopte u aut, sa kraja na kraj terena u situaciji kad imas slobodnog igraca do tebe je jedna od onih situacija koje su nagovestile pad. I dzabe Zeljko pokazuje da doda igracu do sebe. Andjusic je promasaj to se vec sada moze reci ali tako je to kad je pritisak bio da se dovedu srpski igraci. Dostupnih a boljih jednostavno nije bilo.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.608
Reaction score
5.283
I da dodam samo ona dva komentatora da mogu popusili bi kampacu na keca. Kako ke ovo prodao kampaco(foliranje kod faula egzuma),kako je ovo dobro uradio kampaco (skocio u bazen) i tako ti komentari...
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.242
Reaction score
2.880
Buljavi kampaco se bas uklapa u njihovu koncepciju..i sad,iz ovog ugla ,mnogo mi je drago sto je tamo kod njih,sto ga nismo uzeli(ako smo uopste i bili kao zainteresovani)
Ono foliranje,zajebao i dobrica…i ZNAM da cemo ih zgaziti …i takodje znam da Zeljko polako poconje da shvata kolika je to ustvari gamad,i sa kim ima posla..njihov predsednik je slika i prilika ovog mutant kluba.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Статус
Затворена за писање одговора.
Top