Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća, 2023.

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Ovo je njihov teren. Brlog.
Tu su bolji. Tu im nema ravnih.

Kako su im skraćeni I nacrtana obrva cigani iz Argentine legli, pa to nema nigde. To je taj dnk. Cigani.

Dante je naš igrač koji istinski pravi razliku. Ostali su tu da nadograde. Kad je dobio četvrtu ličnu, znam sam da je kraj.

Danilo, Aleksa I Smajli?
Mora to mnogo, mnogo bolje.

Teramo dalje. Valjda smo nešto I naučili. Ako nismo, onda do kurca sve.
 

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
168
Reaction score
925
Svako ko napiše da je uzrok bilo šta osim kriterijuma, neka pogleda utakmicu još jednom. Vruće su glave svima, jesmo možda mogli izvući, ali nije išlo.
Utakmica protiv kurve, kojoj je dozvoljeno da igra ovako, ne može se dobiti. Lazić nula faulova, jebem te košarko! Tuča je bila konstantna, a nama se svaki dodir sudio. Kepec zaštićen kao bijeli medvjed.
Mislim da bi ih u Evroligi oduvali ovu utakmicu, vjerovatno bi dobili i u ABA, samo manjom razlikom.
Ono što je pozitivno, oni u punom sastavu, mi bez dva jako bitna igrača, a ne da smo bili u igri, nego smo imali +18. Nadam se da će to momci isto ovako rezonovati i da neće pasti sa samopouzdanjem. Ne vjerujem da ovo pišem, ali Madar je vjerovatno više nedostajao nego Papa, jer je Avramović čitavu utakmicu pokušavao biti heroj a samo nas je kanalio. Ne zamjerim ni njemu ništa, trudio se. U suštini jedino zamjerim Anđušiću za onako glupo i nonšalantno gubljenje lopte, u prvom poluvremenu je jednu bacio među Grobare, a na kraju jednu dao onom narcisoidnom pederčiću u ruke. Tu čak krivim i Željka što mu od početka sezone dozvoljava da kreira. Nije on za te stvari.
Žao mi je zbog momaka i Žoca, vidi se da su gladni trofeja, vidi se da to žele za sebe, za Partizan! Izgarali su, partizanština je prisutna, onaj zagrljaj na kraju dosta govori. Zadržite tu glad do kraja sezone i biće to sve dobro, imate priliku za mjesec dana da ih stavite gdje im je mjesto. Volim Partizan!
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
138
Reaction score
606
Локација
Beograd
Напунили су нам играче фауловима, ниједан био није буквално. У ЕЛ нису свирали Добрићу глуму, овдје Кампацу још три пут већу јесу. И то је разлика.
Морамо се навићи на ово.
На ово морамо наћи решење, јер код оваквог суђења било какав пад нема повратка као вечерас.
Rešenje je da prestanemo doživljavati utakmice s njima kao derbi. Dule je morao da povlači ekipu sa terena. Tražiti svaki način da se ne igra njihova igra. I ako može dovesti skakavca pod košem. Ja bi im seckao igru, imao igrače za faulove.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
447
Reaction score
2.534
Локација
Novi Beograd
Dan više za odmor pred prvu u nizu najvažnijih utakmica u sezoni.

Novo iskustvo valjanja u smrdljivom blatu sa autohtonim fekalijama koje može samo od koristi da nam bude kad im budemo zalivali betonom septičku jamu iz koje neće moći da izađu.

Još jedna potvrda da je košarka u smrdiji u mračnom ambisu i da se društvo, sudeći po komentarima, nalazi još dublje sa stanjem svesti i morala. Sve je više retardiranih umova što nalaze za shodno da svoja pomračenja svesti prenose na tastaturu.

Kevin, Zek, Matija, Dante, Naneli i Papa, na čelu sa Željkom, neće dozvoliti da im neki klošar sudijski otme ono za šta rade cele sezone. Jebaćemo vam mater, ciganska stoko!!
 
Последња измена:

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.123
Reaction score
4.570
Локација
hiperboreja
Ljudi opušteno, biće važnijih susreta od ovog
Svaki susret sa orkama je vazan, sto iz sportskog sto iz filozofskog i estetskog pogleda; kada vidim njihove odvratne pacovske face, ne mogu da kazem sebi "e opusteno", nema toga, jedini prihvatljiv ishod su uplakani pripadnici gnezda covic, a ne da gledam veselje i radost nize rase

ovo veceras se vise ne sme ponoviti, preostali trofeji moraju biti nasi
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
144
Reaction score
1.114
Локација
Pozega
Bez namere da polemišem, sa bilo kim, ovde...Taman posla...ali, za mene, nema nebitnog takmičenja, nema nebitnog trofeja. Pogotovu, ako se do njega dolazi, preko onog gubavog kluba. Pa da smo tako razmišljali, nikada ne bi smo postali ovo što jesmo.
Dalje, ovo je ko zna koji poraz, već od njih, gde oni igraju, pa skoro, rukometnu odbranu. U kombinaciji sa našim greškama, poraz je neminovan. I nema tu nikakve pouke. Poruka je: ili strane sudije, kao u evroligi, ili NE IGRAŠ!!!
Po cenu svega. Ništa kup, ništa kls, aba samo sa stranim sudijama. Pa sve nas ovo čeka u finalu aba lige. Ne vidim kakvu pouku možemo da izvučemo?? Pa sve ovo gledamo, čim smo konkuretni, još od zadnje sezone Vujoševića, pa preko Trinchierija, a evo sada i Obradovića.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.589
Reaction score
8.486
Локација
"preko bare"
Bas glup poraz. Glavni problem je nasa odbrana, primili smo 49 poena u 2/2. Stvarno je umetnost sam sebe toliko poremetiti, toliko izgubiti koncetraciju i donostiti toliko glupih odluka. Sudije su samo dodatno gurale, ali ipak smo mi glavni krivci. Nema veze, okrecemo se stvarno bitnim utalmicama, ovo jos veceras analizirati i odmah zaboraviti
Sve ovo što si napisao bi stajalo da je sudijski kriterijum bio normalan. Ali kako odigrati iole dobru odbranu kada ti sviraju faul poslije svakog ruznijeg pogleda, da bilo kakav kontakt i ne spominjem?
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Sezona kakva god da bidne bice uspjesna,jer igrasmo eUroligu na konkurentnom nivou. Proslih sezona igrasmo cak i ligu sampiona, trecerazredno evrospsko takmicenje. Od 2013/2014 tj odlaska D. V. nas kanale. Do kad ne znam. Ali kopracamo se. Neko bi rekao ,vjecito drugi'. Mozda. Boricemo se. Predati se necemo. Bice sjutra neki novi Zeljko.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
650
Reaction score
5.172
Локација
Nis
Skracena rotacija, samo Pap bi nam mnogo znacio da je mogao da igra. Ne smatram da je kup nebitan ali ne treba ovo dozivljavati kao apokalipsu. Teraj dalje, sa punim rosterom je potpuno druga prica i nastavljamo da gazimo.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ono što meni nije jasno, pored gluposti koje su ovde pišu posle skoro dva meseca pauze, je zašto smo mi uopšte pristali da igramo ovo kvazi takmičenje i da dajemo kojekakvim retardima na značaju.

U ćoki brlogu sa srBskim sudijama, Partizan može dobiti jedino ako šutira trojke s 9 metara, jer se ne može bliže prići košu od udaranja, štipanja, smrada... Ili ako imamo 10 igrača kvaliteta Exuma, mada je i to pitanje, sveli bi nas opet 3 na 5.

Tri sata utakmica traje, da smo mi vodili, bar još sat bi trajala, ako bi se i završila, i tako svaka u ovim psiho takmičenjima. Zato takva takmičenja samo na kurac nataći, sa svim onim koji u njihovoj organizaciji učestvuju i pružaju logistiku, na kurac.

Samo jednu podelu priznajem, na ljude i cigane.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Rešenje je da prestanemo doživljavati utakmice s njima kao derbi. Dule je morao da povlači ekipu sa terena. Tražiti svaki način da se ne igra njihova igra. I ako može dovesti skakavca pod košem. Ja bi im seckao igru, imao igrače za faulove.
Наћи неки начин, нажалост ми немамо баш играча за фаул а поготово не вечерас.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Jedino mi je krivo sto vec duze vreme nismo uzeli nikakav trofej i krivo mi je zbog Najveceg, jer zivim za dan da ga vidim kako podize trofej. Momci, bravo za borbu i igru ( skracena rotacija nas sjebala posle ), Andjusicu, Smailagicu i Avramovicu, pustajte 20 puta iznova i iznova snimak utakmice na kraju, da vidite sta znaci kada se nerviras i kada ti je stalo za Partizan kao Lesoru, koji je pritom stranac, a ne da igras malokrvno ( Andjusic ) , da divljas i glumis Stefa Karija ( Avramovic ) i da ne znas gde se nalazis i masis ceo kos, a profesionalni si kosarkas ( Smailagic )

Doci ce nam oni u goste i kao sto rekoh, tada cemo biti kompletni i jebati im majku lopovsku, a posebno smradovima kao sto su kratki nedovic i kampaco.
 

Haris_Brkić

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
927
Reaction score
7.126
Ali sviraju na pocetku 3/4 faul Naneliju pod kosem nad lazicem kad su izvodili loptu ispod naseg kosa,a isto to u 4/4 ne sviraju petrusevu nad Lesorom kad je otisla u aut,ali bukvalno preslikana situacija.
Još je tada Lazić vukao Nanelija za dres sve vreme. Kakva kaljuga od takmičenja, kakva bedna predstava i očigledno nameštena utakmica od strane sudijskih ciganštura.. Tačno je isključenje one aveti sa klupe bio trenutak promene kriterijuma, sa apsolutnom kulminacijom već u 3 četvrtini i ne odstupanjem od nje do samog kraja. Postalo je besmisleno igrati uopšte ove utakmice, samo rizik od povreda i progokacija svakog zdravog razuma.
Nadmaslili su svoje dno, opet..to je jedina konstanta sudijama sa ovih prostora.
Momcima svaka čast, izginuli su za dres i za klub..jos da bratina Lesor dohvati onog malog gmizavca na kraju..
A svakom ko bi da bilo koju kritiku uputi našim igračima, savetujem da pogledaju snimak utakmice i dobro obrate pažnju na odbranu mladog Lazića, Bentila, Petruševa, Ciganzza, Romdoze... Izbrojte koliko faulova nam u svakom posedu nije svirano u tom njihovom "cvrstom prsingu" na našu spoljnu liniju,a da pri tom jedan Lazić završava utakmicu sa 0 faulova..
A ako ste cigani,uzivajte eto u ovakvoj pobedi, ona je zaprovo ogledalo vašeg karaktera.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Pametna i kulturna Zeljkova izjava, sve je rekao kako treba, elem to ne opravdava igrace za mnogo lose odigrano drugo poluvreme.
Nekima izgleda ni posle serija pobeda u EL koje su dosle kao posledica timske igre nije jasno da na isti nacin treba da igraju sva takmicenja, ne mozes da EL igras timski a neko drugo takmicenje kako ti hoces (vezano za deo "neki su dosli da daju dva poena vise") i da time remetis mir, bez obzira koliko ovo takmicenje bilo bitno ili nebitno.
Malo su poleteli posle 18 razlike i ocigledno je u glavama nekih kvrculo da mogu da se zajebavaju, deluje mi kao da su posle toga razmisljali u stilu "sad mozemo kako hocemo vodimo dosta" i to nam se nazalost obilo o glavu.
Daleko od toga da sudije nisu gresile ali i kad su navlacile za mandove mi smo trebali pametnije da igramo a ne da srljamo, tako da je ovaj poraz na dusu samo igracima i nikome vise.
 
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
41
Reaction score
150
Локација
Novi Sad
Koliko je njihov tim skup odvratnih njuški, mitroviću klošarčino iskompleksirana za onu gestikulaciju.
Partizanštine više ima u strancima, nego u domaćim igračima. Anđušiću dati da vodi twitter profil kluba, za bolje nije...
Podrška momcima i Željku, mi protiv Fenera overavano top8 možda i više od toga, a pašće ova krcunova žgadija i u svom blatu brzo ..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Mislila sam da neću smoriti jer je ovo nebitno takmičenje, ali - jebi ga, ne mere.

Oni su ovo morali da dobiju, to im "vadi" sezonu i pere ih.
Za moral ekipe bih se brinula da nije bilo one frkice na kraju. Dobro je da smo videli da su favelaši pičkice zapravo.

Ono što me najviše raduje to je KZŠ - nadam se da nije slučajno i Želimirova i Anđušićeva identična izjava da se spremamo za još DVA važna takmičenja u kojima učestvujemo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top