Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Srbije 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.058
Reaction score
18.220
UPOMOC! Nema arene nigde...skremblovali je valjda sta znam :(..dajte neki drugi link,da nije od arene,ako uopste postoji...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
ima arene evo ja gledam emisiju prije... covjece Zabranjeni u Kavezu a napravili su tampon zonu cigani izmedju Juga i njih i smanjili Jug... koje su to picke, iskoristavaju nasu neslogu da nas sto manje bude..
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
arena je wide screen televizija i ovdje su pojeli govno sto im se pola slike ne vidi... uzas. tako i kod mene na televiziji koja jeste Wide Screen, takodje se ne vidi cela slika... ne moze se ni podesiti (nemojte ni pokusavati da me ubedite da moze, posto se razumijem u tematiku)...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Linkovi su postavljeni, tema se zatvara do kraja utakmice! Svako komentarisanje toka utakmice na bilo kojoj drugoj temi biće sankcionisano!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Nista...toliko o "iskustvu". Kiksare su kiksirale, napadac(i) radili ono sto rade u skladu sa formom i godinama. Doduse, realno, dobro smo odigrali, jako dobro.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.875
Reaction score
7.888
Tri reci

Ko nas jebe...

Ovakvi, nismo zasluzili nista bolje...
 

LOVAC

Početnik
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
12
Reaction score
1
Локација
kursumlija
jebe mi se za nase promasaje,Grant i Djuric da vam se milosne majke najebem,,,STANOJEEEE POMAGAJJJJJ,,,,,
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top