Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Srbije 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Sutra kreće takmičenje u Kupu Srbije, Partizan dočekuje novosadski Proleter. Ovo je tema predviđena za diskusiju o nastupima Partizana u ovom takmičenju.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Изгледа да нема , на званичном сајту ништа не пише ...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Па на ртс2 пише да преносе ватерполо у то време...
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
RTS 2 prenosi vaterpolo,a fudbal izgleda niko ne prenosi...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Па зар арена не би требало да преноси све наше утакмице бар кад смо домаћини, битно да се цигани преносе :banghead Ма заболе ме ионако ћу гледати ватерполо...
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Da li nam je ove sezone kup bitan ili ne?:wink: Cisto da se zna unapred, pre nego sto se (eventualno) sastanemo sa ciganima.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
A zasto Kup ne bi bio bitan ? Svaki trofej i svako takmicenje je bitno . Ove godine se moraju vracati neki zaostali dugovi iz prosle sezone u Kupu . Jedva cekam !

Ocekujem da vidim Brasanca od starta i jos neke igrace koji nisu dobijali vecu sansu kao Knezevic i Babic .
Nema prenosa ! Jos bolje . Svi na stadion !
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Svaki trofej jeste bitan ali kad se nađeš u situaciji kao prošle sezone bolje d uzmeš "titulu u tituli" nego "titulu u kupu" recimo. :D
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Naravno da je svaki trofej bitan...
Današnja utakmica mora najozbiljnije da se shavati bez obzira što se igra protiv Proletera, mora se odigrati maksimalno ozbiljno jer u kupu popravnog nema.
Ja isto očekujem Brašanca u prvom timu (Vermez je najavio da će igrati), voleo bi da mali pokida danas i da pokaže ljudima u klubu da zaista zaslužuje da nosi crno-beli dres. Takođe bi voleo konačno da vidim Sretenovića, mada u principu znam o kakvom se igraču radi ili npr. Pauljevića ako se oporavio (mada nemam informaciju da je spreman)...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.523
Локација
Beograd
Svaki trofej jeste bitan ali kad se nađeš u situaciji kao prošle sezone bolje d uzmeš "titulu u tituli" nego "titulu u kupu" recimo. :D


Dupla kruna plus trofej Lige Evrope. :D

Ej, mi se sprdamo sa nazivom ,,titula u kupu,, - a ja juče, STVARNO čuo, kako je spiker na nekoj od naših TV (ne mogu se zakleti kojoj, jer sam stalno ,,vrteo,, daljinskim mojih 69 kanala, tražeći nešto pametno) izjavio kako naša ,,Komšinica,, počinje odbranu ,,TITULE U KUPU,, utakmicom u Nišu...

Ej, bre, ,,titula u kupu,,?! Koja mu je pa to formulacija? :eek:
Pa nisam ni ja baš skroz pismen i ne izražavam se baš uvek književno, al' bar ne radim na TV...

Jedino, ako možda čovek nije 'teo time da zajebava one koji su to prvi izustili? :D
Stvarno ne znam. :confused
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.637
Reaction score
971
Локација
Морава
Тачно је, чуо сам и ја на спортском прегледу б92 рече онај са цвикерима ''прошлогодишњи освајач титуле купа'' :pop
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Jedno pitanje, jel brašanac nije pod pokroviteljtsvom našeg omiljenog šiptarskog lovca na talente?
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Тачно је, чуо сам и ја на спортском прегледу б92 рече онај са цвикерима ''прошлогодишњи освајач титуле купа'' :pop

I u bezveznom 'informeru' naslov tipa 'zlezda brani titulu u kupu', tako nesto, te informacije tipa da poslednjih 24god nisu ispali pre polufinala :puke
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
sve osim nase lagane pobede smatram katastrofom, bez obzira na kombinovan sastav
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top