Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Srbije 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Jedna stvar mora da bude jasna kod ove jučerašjne bruke čika glupog, utakmicu nisu izgubili deca Partizana, nego letošnja velika pojačanja. Još je kriminalno na poluvremenu uveo klince od 18 godina da jure rezultat, sova tukasta, njegova reakcija na klupi ista kao protiv aela bezkrvna, kao da smo odigrali utakmicu bez trenera.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.600
Ово може и у у тему ФК. За разлику од Крстајића који је поред силних промашаја убо са Ивановим (и то баш убо), Тумбина ,,појачања'' су сва до једног потпуна катастрофа. Али мени је најстрашније од свега то што ме (нас) праве будалама. Мртви хладни дају изјаве како је све ок, биће боље сутра (мало), треба времена деци (коју продају у робље)... и направио сам однос према свим гарнитурама клуба, од Фризуре до играча, као да слушам политичаре који нам причају о већим платама, бољем животу, спасу у ЕУ... Што рече колега пар постова раније, никад равнодушније нисам прихватио пораз. И што је најгоре док размишљам о томе, пораз ми делује са овом поставом крајње логично.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Čika crni "Pojedinci nemaju prava da me pitaju zašto ne igraju"

Ni reč o sopstvenoj krivici, kao i uvek. Za sve su krivi igrači i navijači, jer, ljudski je da se po hladnoći gleda Čelsi - MU na tv-u. Zapitaj se, imbecilu, zašto navijači dolaze u Pionir za vreme odigravanja drugih utakmica. Misliš li da su ostali u domovima ne bi li gledali tu utakmicu? Ne zaslužujete ni jednog čoveka na tribini, izuzev one koji rade na dnevnicu. Šljamovi.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Šansa da se dobiju raspali cigani je bukvalno nula. U najboljem slučaju, remi! Međuljudski odnosi u timu su takođe ravni nuli. Niko nikog ne jebe ni za šta. Vermezović i tumbaković (malim slovima) su sasvim izgubili kontrolu, mada pre će biti da je nikada nisu ni imali.

Koliko god da si u pravu, a ne sumnjam da jesi, ne mogu i necu da povjerujem da, ma kakvi god da smo, ne mozemo da dobijemo egipcane u rupcagi. Molim Boga da je Vermez, kakav je da je, bolji od Granta i da ce da naguzi raspalu kurvetinu na njenoj deponiji.

TI SI PRVI TRENER STANOJE! :napred Partizan
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Pre nego što se zatvori tema o kupu marsala tita, hteo bih da pitam sta je sa kneževicem?
jel' se to kole auto cacak dogovorio sa tumbom da cacanski ronaldo ne igra protiv maticnog kluba?
Ljudi moji sta nama kežman uvaljuje preko svojih poverenika, neverovatno.
najskuplje pojacanje ne igra ni za komb.tim.
Umalo nisam dobio poene kada sam ga nazvao bolidom na pocetku sezone. Greska.
onog ko je njega doveo treba obesiti izmedju južne i istocne tribine JNA.
Kreteni.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
zatvorite vise ovu temu zgadilo mi se da gledam da je ovdje neki novi post. Bruka i Sramota... pa se mi zajebavajmo Keva mu iz Cacka...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top