Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup u NIŠU 2018

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ali kad čujem, to je novi pehar, pa od tada su počeli da lepe ove pločice, dođe mi da se ubijem. Gospodo, ako je novi pehar nije novo takmičenje, već se ovo igra od 92 godine, i sada nema Partizana na njemu, čista ciganska provokacija, tipična njima. Ciganin da određuje čije će ime biti na peharu, more mršššš!
Nego da vas pitam nešto, da li bi kada bi se od 2020 godine ubacio novi pehar LŠ, na njemu stojala imena svih klubova osvajača ili samo onih posle 2020 godine?

RUKE SE POZLATILE ONOME KOJE OVO URADIO.

KRALJUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Oglasili se Velickovic i Aranitovic povodom ovoga.

Novica brani igrace i kaze da nemaju veze sa tim, a Aranitovic ukazuje na pogresnu adresu.

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2018&mm=02&dd=21&nav_id=1361168

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2018&mm=02&dd=21&nav_id=1361146

Ne bi me cudilo da sve ovo dolazi iz kuhinje jedne kuce u Zelezniku. Toliko ih boli ovaj poraz da su prosto isfrustrani i ne znaju gde udaraju. "Napad je najbolja odbrana" uvek bilo i bice tako.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Bolje da ćutimo.... već su rekli da ako osvojimo titulu oni će zadržati trofej u svojoj vitrini... da ga zloglasni Grobari ne bi skrnavili.


Jebo im pas mater i onaj ko ih je stvorio! Moralni pigmeji!!!!
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Slobodno neka ga zadrže, gamad. Koliko ih boli ovaj Kup, to je strašno, šta će tek biti u prvenstvu?
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.511
Reaction score
13.067
Локација
Yaoundé
Šta god se dogodilo, uneredili su se... Meni dovoljno... :D
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Vec su se usrali da bi mogli izgubit KLS :buhaha
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Sledeci put plocicu skidati motornom testerom, da slucajno ne dodje u dodir sa kozom. Ipak trebati imati u vidu da su oni cigani a da im je klub kucka. Ne treba neku bolest navuci. Pu, pu, pu, daleko bilo.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.653
Reaction score
2.758
Локација
Humska ulica
Naci pare i dovesti jos dva pojacanja kako znamo i umemo za KLS i razbiti ih u finalu da ne znaju gde se nalaze.Vec su se usrali zestoko. :D
Govna ciganska nasla da moralisu zbog dve plocice,sto se nisu oglasavali kad su pehar namenjen prvaku drzave ukrali i smrskali.
Bolest cigana sa jednog portala :
"uzeti ovaj snimak i poslati ga Djordiju da ih izbaci iz Evrope za narednih 20 godina" :buhaha
Njihovoj bolesti nema leka...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Bolje da ćutimo.... već su rekli da ako osvojimo titulu oni će zadržati trofej u svojoj vitrini... da ga zloglasni Grobari ne bi skrnavili.


Jebo im pas mater i onaj ko ih je stvorio! Moralni pigmeji!!!!

Mislim da to ne mogu da urade jer na utakmici koja bude odlucivala o pobedniku mora pehar da bude prisutan u sali. Mogu da zadrze samo onaj mali koji ide u trajno vlasnistvo.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Možda treba Vesni da gaji smrdljevak u njemu, ne budite na kraj srca. Ja ipak mislim da su musavi popizdeli ne zbog pehara, već zbog pominjanja Vesne. Oni kao čuvari njene časti to ne mogu da dopuste.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Meni ovo sa peharom nije nimalo simpatično čak naprotiv :puke
Jebe mi se i za cigane i sve oko njih, zašto se spuštati na njihov nivo?

Ne znam sta je problem!? Da nije sa ukusom, nije, ali da nesto tu bacam peglu i lijem suze zato sto neko "skrnavi" ciganski grb koji je ionako skrnav, pa ne pada mi na pamet... Da li je trebalo da se desi ili ne, to je za diskusiju, ali kad je vec ucinjeno, najbolje da mi lepimo ponovo njihve plocice!?

Sto se mene tice, ako na onom trofeju iz KS zaista stoji ugraviran njihov klub (nek potvrdi neko od ovih sto prate evropski fudbal), ja se licno javljam da zardjalom, najgrubljom turpijom onako obradim taj pehar ako vec nece niko...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.129
Reaction score
14.276
Локација
Brdo Banovo
1945

Koga zabole za plocice? Govnari nemaju objasnjenja kako su izjebani u finalu, kako su od Partizana gubili 20razlike na poluvremenu, kako umalo da ih izbaci Borac.
"Legenda" im u problemu, nista od placenog final fora u Beogradu, ako izduvaju u aba ligi, cao zdravo..pa nervoza i teme za siroke narodne mase. Skidali plocice? Da, mogla bi da bude tema da nije vidjeno ono od pre par godina, KRADJA PEHARA, NOSENJE PEHARA ULTRA KOPU I LOMLJENJE PEHARA od strane nize rase!
Uz malo srece, bice stavljena tacka, al' na covicev svet, njegov privatni klub i rent a jaja navijace.


Bravo momci, BRAVO NOVICE KAPITENU.
JOS JACE, AJMO MI
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.934
Reaction score
3.012
....
Ne bi me cudilo da sve ovo dolazi iz kuhinje jedne kuce u Zelezniku. Toliko ih boli ovaj poraz da su prosto isfrustrani i ne znaju gde udaraju. "Napad je najbolja odbrana" uvek bilo i bice tako.

Pa zar uopšte treba razmišljati u drugom smeru.
Jebote oni su stvarno izgubili kompas,neznaju gde biju,evo ko god je uopšte sumnjao da imaju neku vrstu kompleksa od nas sada mu je prilika sa se uveri,izgleda da je stvarno kod njih stanje na ivici raspada još ako je tačno ovo šaputanje da im je u svlačionici posle finala vladao haos sve je jasno.
Momci su dokazali sebi da mogu dobiti smradove,osetili su ukus krvi,sada je sve moguće,itekako.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
Vidim cigani vec poceli da zagadjuju objavu tupavim komentarima.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ja sam vec prijavio report twitter, nek mu ga ugase kad je debil.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top