Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup u NIŠU 2018

Статус
Затворена за писање одговора.

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
To bi im bio 25 stranac u timu, Le Branko Napedu (kao Žorž Pompidu se izgovara, samo sa stisnutim zubima, zbog bola u predelu trtične kosti).
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Коме је компликовано може и само - педу
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Ajoj limenkari ala su poludeli, eno mafijaška pudla izdaje saopštenja... Što se ne oglasi kad polomiše onaj "simonovićev" trofej, onda ćutiš bitango... jebi i ne vadi
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Da budem iskren meni je ovo skidanje pločica Zvezde sa trofeja van svake pameti. Krajnje neumesno.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Zašto neumesno? Nisu ništa skrnavili, već ljudi skinuli dva veštačka mafijaška kluba. Ako ga osvoje nekada, biće im vraćena pločica :D Ovo grb zvezde nije. Već grb izmišljenog kluba, mada me i za to boli kita. Još se gospodin "ispričao" čovićki...
 
Последња измена:

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Nema sta da se diskutuje, apsolutno se slazem sa komentarom "sad je lepsi" :D
A gle prepostenog covica i saopstenja, hvala mu nedostajalo je ovo njegovo ludilo.:pickaciganska
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Ovo moram da okacim, iako mozda nema bas previse veze sa temom, ali pogledajte vi ovu ljubav...

NOVICA: "Meni je Partizan sve!" Ne mogu da vam opisem koliko sam srecan i koliko se osecam privilegovanim na neki nacin sto dole na parketu gledam jednog od nas...

https://www.youtube.com/watch?v=LR7lbUeCE_w
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Pod jedan, ko je ovo snimao?!

Pod dva, zasto su na peharu KRK uopste stajale plocice ovog mutiranog kluba? Gde je Mega, gde su ostali?

Pod tri, svaki vid mrznje prema onima koji su ukrali pehar, prodali grb, drmali koseve, menjali ime, i jos mnogo sta drugog radili, je za pohvalu i treba ga zalivati svakodnevno, da ne uvene nikad.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ti srce moje sto si bio najaktivniji na forumu u sezoni kad smo bili na -32, a prosle sezone pisao samo prvih par kola do derbija i Leovog gola, pa se nisi javljao do kvalifikacija za LS mozes znas i sam sta!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Jedni kradu pehar i lome ga, drugi skidaju plocice i grebu ga.

Smejurija, kako god okrenes. Smesni i jedni i drugi.

Negde u nivou kradja koza iz americkih univerzitetskih timova, kornjaca i ostalih stvari clanova tima.

Jesmo i mi bagra, ali cigani, mrs u pizdu materinu sa moralisanjem i patetisanjem po komentarima na ovoj vesti. Kad je ono vase cudo ukralo pehar, tad nikome nista.
Nesto ste brzo zaboravili svoju bruku.

A gde je pločica Partizana 14 puta osvajač? Čista provokacija( zalepili svakog osvajača osim Partizana). Kao i tvoj post!!!
 
Последња измена:

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Lampas, cuvaru Vesnine casti, pobrkao si adresu.
 

Raki Krajisnik

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
62
Reaction score
6
Локација
Chandler Arizona

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Jel taj trofej sa kojeg su skinute plocice replika ili original? jesul skinute plocice sa trofeja koji ostaje u nasem vlasnistvu?

Uopsteno meni je taj cin bezveze ako se radi originalnom trofeju.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
Da ne paranoisem previse, ali meni je sumnjiva i ona recenica u stilu ,,nemoj Megu, oni su nasi''.

U svakom slucaju, ako je neko od nasih ovo uradio i originalni pehar je u pitanju, debilan potez. FMP ili ne.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top