Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup u NIŠU 2018

Статус
Затворена за писање одговора.

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Da, lepo je. Možda se u Srbiji ne živi bolje, ali šta ćeš, viša sila.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.925
Reaction score
26.699
Kako se koprcaju cigani od jutros...kakvo eskiviranje sportskih tema...:D
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.738
Reaction score
11.302
Локација
.
Lep dan danas grobarijo :lol:

Ja sam sinoc skakao i vristao kao u momentima kad smo u nekim ne tako davnim vremenima osvajali sve sto smo igrali. Da mi je neko rekao da ce ovako da mi bude lep osecaj ja mu ne bih verovao. Ceo dan sam nasmejan, nista me ne nervira bas onako sve je kako treba.

Ali kakvo radovanje, kakva emocija kod igraca po zavrsetku utakmice. Pola ih je bilo na granici da zaplace. A pseta stoje pored kao popisana, pa ima li sta lepse :D
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Al' najbolji je bio Pepe le pew, tek je dobio državljanstvo, a ošinula ga surova realnost, koju prosečan Srbin, proživljava svaki dan. Stanje šoka.


images
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.738
Reaction score
11.302
Локација
.
Evo vec krecu price kako im je stiglo naredjenje odozgo da nas puste :buhaha

Ma 100% je tacno. Oni nisu promasivali suteve zato sto su se usrali kao poslenje pickice nego zato sto im je bilo naredjeno. Isto tako su se lozili u drugom poluvremenu pri zakucavanjima, i klupa je skakala da ne bi bilo providno :puke

Dobili smo ih na muda, da proste dame, koja oni nemaju.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Igračima i stručnom štabu jedno veliko BRAVO na ovom trofeju. Odigrali su izvan svojih mogućnosti, jako i hrabro i to je sve što očekujemo od njih sada i uvek. Kad ovako igraju ništa im se ne može zameriti na kraju.

I mene je ovo od sinoć podsetilo na neka lepa vremena, koja će se nadam se vratiti.

Novica i Gos su naši najbolji igrači, a uz to Novica je ljudina i partizančina, otelotvorenje onoga što KK Partizan jeste. Pomenuo bih i odbranu koja je sinoć bila najbolja do sada, posebno preuzimanje i vraćanje na svog igrača, kao i pomoć u nekim situacijama.

Ono što je po meni nešto što nije valjalo u igri i što može da se unapredi (kako bi i u nastavku sezone mogli da im se suprostavimo) je dosta promašenih bacanja, tu mislim pre svega na Aranitovića i Marinkovića. Vanja je sinoć propustio dve trojke kojima je mogao da reši meč, što je morao da da ako stremi da bude igrač kakvim se potencijalom smatra. Mada koga briga sada za to :D

Mislim da je i ovaj kup pokazao da se valja uljudno rastati sa Andrićem, jer bilo je dovoljno prostora za njegov napredak, a po mom mišljenju i sa Vonom.

Kad sam već krenuo poimence, da kažem da mi ekstremno smeta tepanje izvesnom "Gagataru" i da se sindrom "Ožega" (u nešto drugačijoj varijanti) proširio na KK temu. Taj momak, koga smo mi iskopali iz proseka i omogućili mu da igra EL, nas je odbacio ko prljave čarape i otišao u kritičnom delu sezone, a onda mi njega vraćamo i još plaćamo obeštećenje (!?) kao da ne postoji nijedan drugi igrač na svetu. I još treba da mu tepam!? Što nas je ostavio na cedilu i jednim delom ciganima trasirao put ka tituli i prekidu niza!? E pa ja ne mogu, štaviše, osetim nešto u stomaku kad ga vidim u našem dresu. Niti mu zviždim, niti ga psujem, ali mi je mučno da ga gledam. Nadam se da će na kraju sezone opet trbuhom za kruhom, mislim, što bi sada menjao životnu filozofiju... Tačno je da je povezao našu odbranu i tačno je da je postigao sinoć možda i najvažniji koš, ali ne treba zaboraviti da je sinoć vezao tri greške u kritičnoj situaciji - faul za 2 + 1 maženjem Jankovića, gubitak lopte na centru za kontru Lesora i pas u aut ka Siju. Takođe, ja mu ne mogu zaboraviti onu nesportsku nad Nurkićem. I zbog toga nije smeo da ode onomad. Ako je Novica PARTIZAN Gagić to nije.

Sve u svemu ulepšali ste mi veče, nedelju, mesec i zato veliko hvala momci :partizan_fan:
 
Последња измена:

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.217
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Crno beli, volimo vas, hej hej!

Nestvarna noc, nestvrna energija, partija, grobarstina!

KUP JE NAS!!!! :napred Partizan
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Kakvo obeštećenje plaćamo?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.080
Reaction score
15.768
Локација
Храм фудбала
Al' najbolji je bio Pepe le pew, tek je dobio državljanstvo, a ošinula ga surova realnost, koju prosečan Srbin, proživljava svaki dan. Stanje šoka.


images

Dobar je mali Dudla Penis :D

Moram još jednom NOVICA JE BOG.
Gledam onu poruku koju je poslao Delibašiću, i šta čovjek da kaže. Taj čovjek živi za Partizan, sve je podredio tome da sa Partizanom u ovakvom trenutku kad je čitava državna vlast protiv tebe on podigne pehar. I više nije ni bitno koji je to pehar, da li je onaj najvredniji ili najmanje vrijedan, bitno je samo jedno. ON JE USPJEO! Ispunio je svoju želju, želju svojih saigrača, navijača :clap
Davno je u pjesmi rečeno "Najeb'o je dosad svako ko pomisli da njega moze da tuce, dres sa brojm 12 vec sada bi trebalo da se povuce".
Ništa ni dodati ni oduzeti.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Bravo za Novicu, Najdžela, Nenada i momke,uradili su što je do pre 2-3 dana izgledalo nemoguće.O utakmici je sve rečeno, ali bih ovo istakao posle trijumfa:

Ako je neko i posumnjao da prošle godine nije bilo trovanja naših igrača u toku Kup takmičenja, sada je sve jasno.I prošle godine su se pudlica i co. usrali od nas, da ih ponovo ne bi dobili kao 2016. u polufinalu, pa su mučki delovali, ne prepuštajući ništa slučaju.Jer na ovakvim turnirskim takmičenjima koja traju 3-4 dana, je sve moguće.
Žarko su želela mutirana govna na čelu sa ćoravom pudlicom, trofej i ove godine, pa su stigli naturalizovati onog jamajskog-kanađanina,nekoliko dana uoči završnice Kupa,oporavljali su antića, ne bi li zaigrao , ponovo su imali četvrtfinale u četvrtak, u petak dan odmora , ponovo u subotu finale, protiv tima "koji ne sme da ih dobije" i ponovo 2 sata više vremena za odmor i spremanje za finale, u odnosu na naše igrače.Ali ništa im nije pomoglo.Ni sudijski kriterijum.
Zaklali smo ih na spavanju u prvoj četvrtini, pa i u kompletnom prvom poluvremenu.
Dobar podstrek za KLS. U ovakvim okolnostima u državi i sportu, podvig za divljenje:D:.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.538
Локација
Yaoundé

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Oduvek je bilo lepo biti Partizanovac, ali mislim da je retko kad bilo lepo kao u ova današnja vremena.
Partija crno-belih u finalu Kupa Radivoja Koraća kao da je srušila celu jednu kulturu, ceo jedan sistem mišljenja, kao da se jedan čovek, partija i policija misli mogu zbrisati jednim jedinim veličanstvenim dvokorakom Najdžel Vilijams Gosa. Ili, jednim jedinim čudnim horogom Đorđa Gagića, istim onim čudnim horogom kooji je pripadao davnim vremenima. Dovoljno čudnim horogom, kao dopuna na iste one šuteve za tri poena Novice koji su pripadali davnim vremenima, vremenima kada se probudiš sa rečju "Partizan" na usnama.
I taman je sve naizgled bilo kao da se je "mašina" ugasila. Taman je izgledalo da je broj ljudi u Pioniru potvrda da su "oni" na dobrom putu ostvarenja svog plana, isto onako kako je izgledala i smena trenera u sred sezone, kao što je i izgledala propuštena šansa za F4 ABA Lige, isto kao što je izgledao i intervju predsednika KKP u emisiji kod Tegeltije pre par nedelja.
Svi pravi navijači Partizana duboko u srcu znali su da merna jedinica pravde jeste jednaka sa stranom KK Partizana, da taj klub treba biti tamo gde mu je mesto, i da će to i biti, samo i jedino je pitanje vremena kada će to ostvariti. Delovalo je da neće brzo. Česte bledunjave partije naših košarkaša, malokrvnost u duelima, davale su utisak da Partizan nema dovoljno snage da uradi bilo šta ove sezone. Ali svaki navijač je ipak, koliko god bilo nelogično zbog svih tih nabrojanih stvari, verovao u svoj klub.
Nadam se da je ovaj trofej povratak na stare staze, povratak na mestu gde treba da bude ovaj klub.
Puno mi je srce. Ovaj uspeh može se porediti sa prošlosezonskim uspehom FK Partizana. Jeste, ovo je "samo" kup. A da li je to "samo" kup?
Nadam se da su momci vidli kako to izgleda, da su vidli da mogu to da urade, znam da će ovo mnogo da znači ekipi, timskoj koheziji. Sada još jače, snažnije. Čanak, nadam se da imaš sjajan plan kako uzeti i domaću titulu. Mi verujemo. Biće teško, ali znamo da možete jer smo to i videli.
Možda je nezahvalno pojedinačno pričati o igračima, ali ono što je uradio Novica ne samo sinoć, nego što radi čitave sezone ove i prošle... sve što je radio oduvek, a pogotovo sada kada je toliko teško... šta reći na to? Da li postoji reč kojom se to može opisati? Hvala, kapitenu.
Mislim da se je konačno poklopilo, ono kad Andrić i Vanja treba da pogađaju, oni pogađaju. Da, promašio je Vanja ona dva šuta u jednom napadu, ali ipak nismo kažnjeni zbog toga.
Gagić i onaj horog pri kraju meča... gledam šta radi i govorim nemoj, nemoj, nemoj... žmurim i ne smem da gledam... i čujem da smo dali koš...
Odbrana može mnogo bolje, ali vidi se veliki boljitak u odnosu na pre nekoliko meseci.
Onda onaj pad ekipe, iscrpljenost u 3/4, pre svega fizički pad... Ali dobro, ipak smo izdržali.
Hvala crno-beli, bravo.

P.S. Dodao bih još nešto. Znam čoveka koji radi kao obezbeđenje, a kada je pre par meseci na nekoj lokalnoj utakmici bio u Čairu i rekao šta će ovi PP aparati na svakom uglu, zašto ne sklonite to, ako bude velika utakmica odakle znate da neko neće da uzme i ko zna šta uradi sa tim, ostatak tima se zamislio i rekao da nikad o tome nije razmišljao, pa su sve to sklonili. Tako da je ovaj KRK protekao bez PP aparata po ćoškovima, što do sada nije bio slučaj. Tako da je taj čovek možda i sprečio potencijalno bacanje PP aparata na teren :D
 
Последња измена:

winter_demon

Početnik
Учлањен(а)
01.11.2006
Порука
81
Reaction score
38
Локација
Belgrade City
Ocekivao sam da cu se malo vise radovati prvom trofeju posle nekoliko godina. Medjutim, sinoc kad se utakmica zavrsila izvalio sam da sam se ovoj pobedi radovao manje-vise isto kao i bilo kom drugom finalu kupa u poslednjih 20ak godina. Sta ti je vlastela, i posle nekoliko godina posta i dalje se svaki trofej proslavlja bez neke prevelike eksplozije preuvelicanog znacaja i mitomanije.

A vidim da su i igraci i navijaci u hali slavili isto po tom principu. Osvojili smo tolike trofeje do sada, sve je ovo normalno.:D


Nego da pitam ovde, mada je vise za onu audio/video temu, jel ima neko snimak utakmice u nekoj jacoj rezoluciji (720p pa navise) i dobrom bitrate-u? Sacuvao bih snimak ali ne nadjoh nista kvalitetno.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Odnos u bacanjima je 21 prema 7. Dakle, imali su 3x vise slobodnih bacanja. Njih je to i drzalo u zivotu. Bas smo im se u njihove bedne, prljave, ciganske zivote.

'Ajde da kažemo, ušli smo sa jačom željom, energijom, oštrije, pa kao pravimo više faulova...'ajde da kažemo može sudija da se zajebe pa da svira faul za 2 ili 3 bacanja, iako igrač Partizana nije NI PIPNUO igrača Zvezde...učinilo mu se da ga je pipnuo, jebiga...

Ali TOLIKA razlika 21:7 i mene je zapanjila, nema šanse da smo bili tri puta grublji, nema šanse da se sudije zeznu tri puta više u nečiju korist ili štetu - to je bilo njihovo zvezdaško lopovsko kradljivo suđenje, da se našem rivalu uvuku što dublje u dupe i opravdaju se da su ,,pošteno,, sudili i činili sve što su mogli (u korist Zvezde, naravno), pa ako im Zvezda i izgubi, da ne budu oni krivci za poraz...

Statistika, kao i u puno slučajeva ne govori mnogo o dešavanjima na terenu...dakle Zvezda je imala ozbiljan sudijski ,,vetar u leđa,, po kriterijumu suđenja i brojnosti slobodnih bacanja i to velikim delom utakmice, a onda se do kraja taj ,,omjer,, u Zvezdinu korist ipak smanjio, naravno ne zato što su se sudije pokajale što su nas ,,sekle,, - jednostavno, kako se utakmica bližila kraju, Zvezda je počela da neprestano pravi faulove ne bi li stigla našu ogromu prednost i ,,štedela,, vreme, pa su čak i ovi lopovi u sudijskom dresu morali da sviraju ono što vidi svako ko nije slep...
I onda na kraju ispade samo 38:30...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nije ovo obična pobeda i običan trofej. Bilo koji trofej u SNS vođenoj Krcuniji je najdraži trofej. Ovaj mi je podjednako drag kao i prošlogodišnja fudbalska titula i kup.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
U naslovu izjava Aleksandra Aranitovica

B92: "Počinje nova era Partizana!" http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2018&mm=02&dd=19&nav_id=1360283

Gledam njegovo ponasanje na terenu, nekako me podseca na Bogdana i njegov pocetak kod nas kada mu je Dule (posle zakucavanja za klupu od strane Vlade Jovanovica) dao sansu. Momak ima talenta to je vidljivo iz "aviona" rekao bih po ponasanju na terenu ima i srce. Steta sto Dule nije tu da ga usmeri na pravi put onako kako treba i kako samo on ume, mislim da bi kidao vec ove sezone.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top