Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup u NIŠU 2018

Статус
Затворена за писање одговора.

perko_PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
421
Reaction score
23
Локација
grad piva celika i rnr-a
SVAKA CAST MOMCI, VI STE NASI HEROJI!!!

Prizeljkivao sam cudo, ali iskreno nikad manje vjere nijesam imao u trijumf nad drzavnim cedetom...a pogotovo posle naseg poraza u Ljubljani i generalno lose forme cijelog tima (sem UBICE)...

Sve cestitke svima u KKP,posebne idu Novici(simbolu grobarstine i KKP-a),Gosu i Gagari. Njih trojica su izdominirali veceras!!! Ne bih da zaboravim ni Sy-a,Vanju,Petra...
A Djoko Salic :D uvali covjek 9 poena ni kriv ni duzan, a pitanje je kad je zadnji put uspio da se upise u strijelce :buhaha:buhaha:buhaha
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
verujem da je jedan od najsrecnijih grobara Tegi :D i jedva cekam veceras da pocne :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.912
Reaction score
26.509
Da li je jebeno realno, da ce neki radije ostavljati poruke na fudbalskoj temi, postavljajuci moralnu dilemu zbog pobede u Lucanima, nego da ovde napisu poruke zahvalnosti kosarkasima i kosarkaskom treneru, koji su nam juce ispunili srca ponosom u rangu fudbalske duple krune lani...
Jbg, ja opet odgledah sa sinovima finale kupa (treci put danas :D), i radovali smo se ko i sinoc. Obecao sam zeni da danas vise necemo da gledamo...mada ako ona ranije zaspi, ali opet ne smemo onda da pojacamo ton...a tu je i Tegijeva emisija...:D
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Bravo brate Oplenac :respect , to si uočio majstorski. Pojedine "navijače" izgleda boli ona stvar za KKP i osvojen kup. Ali zato ako neko pipne Đukića, Sumu ili ne daj Bože Ilieva, odmah iskoče...
Jebiga možda im je glava u Plzenu pa se nisu setili. Meni i naš kolega da osvoji prvenstvo u kuglanju isto mi je drago kao i titulu u fudbalu da uzmemo.
Partizan je ljubav, nije bitno da li igra na travi, parketu, vodi, betonu, ledu ili šljaci.
 
Последња измена:

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.823
Reaction score
9.778
Ne bih se bas saglasio da je isto. Naravno, drago mi je kada osvojimo i u ,,bocanju'', ali je KK bio i ostao broj 1. Ubedljivo.

No, Oplenac je dobro primetio te ,,zanimljive'' momente.


Cekajuci SOS kos. Bice zanimljivo.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.912
Reaction score
26.509
Nije ti frka da po zakonu velikih brojeva cigani ne pobede u nekom od sledecih snimaka?:D


Za sad je sve isto kao i u direktnom prenosu, da ne poverujes! :D

@Grobar do groba, ja stekao utisak da je mozda, ali samo mozda, pojedinima tesko pao sinocni kup. Ali to je samo moj utisak :wink:

@Rade, tako je. KKP je uvek bio nase mezimce, zbog toga sve u vezi njega ima neku posebnu emociju, za stepen vecu nego kod drugih klubova JSDP.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ocekujem od cigana u javljanjima kod Tegeltije sledece..

"pustili smo naredio vucic"
"nismo smeli da osvojimo trofej"
"sudije su navlacile za Partizan"
"svejedno cemo osvojiti ABA ligu" (nema nas u plej ofu pa smiju da prognoziraju)
"kriv je alimpijevic"
"kriv je covic"
"citavu sezonu smo losi"
"imamo lose igrace"


Od Grbovica ocekujem "Lesrot nema pojma da igra ledjima a Gagic zna i zato mu je ubacio taj presudni kos"
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.573
Reaction score
13.457
Локација
Yaoundé
Nije ti frka da po zakonu velikih brojeva cigani ne pobede u nekom od sledecih snimaka?:D
Ja sam zbog nemogućnosti da gledam prenos pratio meč preko Radija Beograd 1 :roll: a danas sam uspeo da nađem snimak na YT koji sam jedva nekako uspeo da pokrenem (ne znam šta je bilo, ali sad nije ni bitno)...

Uglavnom, dok sam gledao snimak, iako sam sve već znao, uhvatio sam sebe kako nervozno cupkam nogom što mi se obično dešava kada gledam utakmicu...

Inače, interesantno je, i nadam se više nego simbolično, da je utakmici prisustvovao Luković, a da na proslavi na terenu nije bilo Obrada Tomića :ziveli
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Evo sada opet gledam snimak na miru kod kuce i ne mogu da verujem sta su nam sve sudili kao faulove,SY dva nepostojeca,Andricu isto dva,Velickovicu jedan, i jos puno smesnih odluka bas su resili da ih poguraju u 3-oj cetvrtini. I opet smo osvojili svaka im cast,igrali su protiv 8 ciganstura.
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
231
Reaction score
580
Локација
Bijeljina
Majice kup

10 minuta pred kraj utakmice.... Niška prodavnica odjeće... ulazi usplahiren čovjek, noseći u ruci nekakve papire, i glasno progovara: "30 bijelih XXL majica!" "Imate li peglu?!" "Daj ovamo!"...
Ostalo ostaje upamćeno u istoriji. KUP je NAŠ!

Ova mala izmišljena priča vrlo vjerovatno bi mogla biti i stvarna. Treba više da vjerujemo u Partizan.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.780
Локација
Nedodjija
Ja juce nisam mogo da gledam Tegija kad sa video da ja Gagic gost..

Sta su pricali, ako moze neko ukratko da mi prenese..
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.780
Локација
Nedodjija
Isto, izdrzao sam da vidim onaj snimak iz svlacionice kako se igraci raduju i posle toga cim je ovaj poceo da se kune na vernost i posvecenost odmah sam ugasio..
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.001
Nista narocito, nije pricao no 20-ak minuta, generalno uopstene stvari, Tegi ga maltene nije no pitao nezgodna pitanja.

Cela emisija je bila obojena grobarstvom, samo snimci grobara, iz svlacionice posle utakmice i to je to.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Tako je, i uključivali su se uglavnom cigani, pljuvali svoje i otkrivali toplu vodu. Meni stvarno nije jasno da li su ti ljudi normalni, oni iz nedelje u nedelju godinama zovu Tegija i objašnjavaju gepekovanje sudija, legendu iz železnika i odbranu "le branka" lazica (koga usput rečeno Andrić odlično poslao po burek)... Jedna sasvim obična i prosečna emisija.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.491
Reaction score
23.093
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ne razumem guranje takvih osoba po medijima, ovde gagić u FK onaj 51.

Pa nismo mi cigani da gutamo takva sranja, ok neki jesu, ali većina nije.

"Dokazao sam se Grobarima..." i jedan i drugi, more m'rs!

Mada je i to u neku ruku bilo poučno, jer smo shvatili da i među nama ima onih koji bi zbog kojeg trofeja i malo para, skandirali "ćoki legendo".
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.780
Локација
Nedodjija
Tako je, i uključivali su se uglavnom cigani, pljuvali svoje i otkrivali toplu vodu. Meni stvarno nije jasno da li su ti ljudi normalni, oni iz nedelje u nedelju godinama zovu Tegija i objašnjavaju gepekovanje sudija, legendu iz železnika i odbranu "le branka" lazica (koga usput rečeno Andrić odlično poslao po burek)... Jedna sasvim obična i prosečna emisija.

yrADlw.gif


le branko na pedu :buhaha
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top