Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup u Nišu

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Ajde neko upuceniji da kaze konacno,jel ovo virus ili trovanje hranom? Ja nemam tviter,kazu da je Hec napisao da je trovanje hranom. Druga stvar nisam lekar,ali brate ako je virusna infekcija kad dehidriras daju ti infuziju,neku injekciju i posalju kuci da se pridrzavas dijete.
Trovanje je druga prica,obavezna bolnica i tri cetiri dana pakla.
Ne tripujem ja ovde neke zavere,samo hocu da znam sta im je bilo,jer ako je slucajno trovanje onda neko mora da snosi odgovornost.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Videli smo da mozemo. Vidimo da momci hoce. Ajde da ih razjebemo onda kako dolikuje!
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Pa kolko je realno da se pola sportskog tima razboli u isto vreme, to nema ni u zabavištu, sve su to jaki momci

Stojanče tebi i dalje Gordon ništa ne pokazuje ili teraš svoje do kraja pa kako bude? Sujeta?
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Bez zezanja, sta je bilo pozitivno kod njega za ovo sto je do sada odigrao?
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Pokazao je da zna da igra kosarku. I da ce za par nedelja kad se jos malo spremi biti korisniji po ekipu od Robinsona, Pota i Ratkovice zajedno. Da ne pricamo o tome sto je kad je na maksimumu nas po kvalitetu najbolji igrac.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Ja trenutno vidim samo jednu veliku rupu u odbrani u igri 1 na 1. Jednostavno je prespor i rad nogu mu je jako los.

Napadacki ce mozda imati dobre role, ali ipak bas sam sumnjicav. Sva ta razna preuzimanja mozda i pokrivaju njegovu nemogucnost da igra dobru odbranu, ali plasim se kad dodju bitni momenti a on bude bio na parketu.


Sa druge strane sve vise i vise se iznenadjujem dobrom odbranom Andrica, u zadnje vreme je bas konstantan, bravo Miha.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
Da odgovorim umesto Stojančeta, pitajte Čanka što je izbacio Gordona na kraju.
Onakvo ispadanje u odbrani nema ni u pionirima.

Bez obzira na sve, ja sam ipak razočaran, to je jednostavno jače od mene kada izgubimo.
Mislim da nam je ovo bila jedina šansa za trofej ove godine i da smo morali da ih zakoljemo na spavanju.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Dobili smo veliki potencijal kao buduceg trenera, dokazali smo da sa gurbetima uvek mozemo igrati na jednu loptu ma kako ih mediji i sudije gurali. Sto se tice pokusavanja izjedacavanja po broju odsutnih igraca samo budali nije jasno koliko nama znace Hecer i Vanja a koliko njima Dangubic i Volters.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
A koji je to nas ,,crnac'' peglao odbranu jos od Fredi Hausa.
Od Boa na ovamo su se krpile rupe koje oni naprave. Tad Pera, Dragan i Lucic a sad Vrabac i Vanja npr. Mnogo je bitnije da u napadu povuku kad treba i naprave neki visak. Tu smo bas slabi. I hecer je vise suter nego igrac koji ide na prodor.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Nije odbrana samo bacanje po terenu ili pitbulovsko kidisanje na igraca. Spanulis je jedan od najboljih defanzivaca u igri 1 na 1 pa o njemu niko ne prica kao dobrom odbrambenom igracu a gotovo svako ko je igrao protinjega recice da je gptovo ne moguce probiti ga na prvom koraku. Ovo sto igra Gordon je smesno. Kakvo krpljenje i popunjavanje rupa od strane drugih igraca kad te igrac probije na prvom koraku. Puca cela odbrana. A Gordona ostave iza sebe svaki put i to juce sa centralne pozicije, bez ikakvog kontakta.
Svaka njemu cast kakav je igrac bio, ali ovo danas nema veze sa tim sto je bio nekada. Nekada je preskakao Vranesa, danas ne moze obruc da pipne. Kakav je to plejmejker koji na kraju prve cetvrtine resava napad na 14 sekundi do kraja a sat za napad ugasen. Ne mozes da pobedis kad si nedisciplinovan u tqkvim stvarima. Onda na kraju trece ista prica. Nije bio faul, ali on je na 3 sekunde do kraja trebao vec da je u 6.75 i da trazi resenje a ne da zaustavlja drubling na pola terena.

Sudije su resile ovu utakmicu. Gomila odluka na nasu stetu. Plus onaj izmisljen faul na kraju trece pa koraci pa....svasta je tu bilo. Sramota da nas onako gaze i pored svih problema sa virusom.

Pot je u sustini najbolje resavao njihovu odbranu, dok je Ratkovica sve skandalozniji. Cpvek je masina za izgubljene lopte. Kolikoje providan i unapred projektovan svaki njegov potez...
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Gordon do tih meceva odluke ove sezone ima jos dva meseca da se spremi fizicki koliko moze, i sigurno da moze da bude jedno vrh iznenadjenje kao Vilijams prosle godine(sa tim sto je on prosle morao da popravi dosta toga kosarkaski,a Gordon ce morati fizicki,inace se vidi da zna i razume igru i ima petlju,samo se nadam da ce biti maksimalno ozbiljan i posvecen ovih tri meseca).

Opet smaram sa Ratkovicom,ali on kada bi se vratio na bar pocetak sezone tada nije ovoliki uocljivo upadao u oci sa milion gluposti. Plus Andra ovako da nastavi,Vanja da do kraja sezone bude zdrav bice faktor sigurno, Birca se adaptirao radi najbolje sto zna. Novica i Hecer bice nosioci kao i cele sezone uostalom. Majstor i Koprivica Bog nek nam pomogne, Lukovic ce biti standardan radice ono sto se od njega i ocekuje.
Ubedjen sam da nece da nas rutiniraju u tom nadam se polufinalu,videcemo vec kako ce biti,ali ubedjen sam da cemo biti dosta ravnopravni.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Gordon moze malo da dotera formu, koliko, to je pitanje. Trenutno kad krene na ulaz ili su koraci ili kontra za protivnika.
Ratkovica nam je trenutno najveca rupa. Toliko iskusan, a toliko nesiguran. Jos na poziciji pleja.

Videli smo da smo blizu, da nam malo nedostaje. Mislim da su nam na 2 pobede sanse 50-50. Brzo ce i to.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Gordon kako izgleda sad tesko deluje da za mesec dana moze da se spremi...da mu noge ne izgledaju kao da ce da se raspadnu, da ga ne prodju pri najsporijem prvom koraku, da ne staje sa driblingom i da malo brze ide na ulaz.

stvarno izgleda kao bivsi igrac, kao penzioner sto je steta jer je bio klasa.

ok, jasno nam je svima sta povreda ligamenata kolena cini i koliko su igraci slabiji posle nje, ali izgleda da su Gordon i Robinson bas ekstreman primer, oni vise ne mogu da se bave kosarkom na iole pristojnom nivou u odnosu kakvi su bili pre


ako je tacno da je Hecer izgubio 10kg to je ozbiljan problem, tacno nam fali na ovakvu ekipu kljakavu, nespremnu, povredama ubijenu, polupenzionersku da i on izgubi snagu i kondiciju i da se ne oporavi za zavrsnicu abe...generalno bi neko morao da odgovara da li iz kluba, da li sa strane, da se utvrdi odgovornost
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Kako ih je brzio izgubio tako ce i da ih vrati. Ta normalna tezina se brzo vraca.
Samo da sto pre ozdrave i da se oporave.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Stojanče tebi i dalje Gordon ništa ne pokazuje ili teraš svoje do kraja pa kako bude? Sujeta?

Ne znam dal si ozbiljan, ali samo kosarkaski analfabeta moze da vidi proslu Gordonovu partiju kao iole korisnu, trojke i kosevi iz ulaza ne menjaju cinjenicu da je poluubog covek fizicki.
Da se ogradim odmah, ja onog Gordona, zdravog, jako gotivim, pogotovo onog iz Cibone, to je centar sa visinom pleja, koji moze da polozi preko Vranesa.
I nemam problem ni sa njegovim cekanjem da to icemu vodi. I da je neko drugo vreme bio bih za to da ga sacekamo...
Mi ako ne uzmemo ni jedan trofej do kraja sezone i on i Robinson su cisti promasaji, to je cinjenica.
Jer mi nismo rehab centar da se oni opravljaju kod nas nego oni svi uzimaju pare za oporavak.
Robinson nije spojio ni 2 nedelje korisnih partija pa se povredio i sve vreme je na platnom spisku.
Ti igraci nemaju nikakvu svrhu ako nam ne donesu trofej, f4 smo manje vise obezbedili, a drugo mesto nam nista ne donosi.
Mogu obojica da daju po 30 poena za mesec dana, ako nama to na kraju price nista ne donese a sve vreme su bili placani.
Klub koji duguje koliko i mi nema luksuz ni nedelju dana da daje igracima koji nista ne donose, ili na kraju price ne donose dovoljno.
Vrlo jednostavno.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.561
Reaction score
3.336
Posle utakmice u hotelu svi pomalo tuzni ali najvise besni i PONOSNI I PUNI SAMOPOUZDANJA... Novica vice "gotovi su, jebacemo im majku sledeceg puta" i hrabri mladje ... "jel vidite kako se usrali cigani "...

Ako nesto uradimo u polufinalu ABA protiv onih govana- ovde je trenutak gde smo to uradili, posle ove utakmice i posle ove reakcije Novice. Bas ovo kopirano!
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ne znam dal si ozbiljan, ali samo kosarkaski analfabeta moze da vidi proslu Gordonovu partiju kao iole korisnu, trojke i kosevi iz ulaza ne menjaju cinjenicu da je poluubog covek fizicki.
Da se ogradim odmah, ja onog Gordona, zdravog, jako gotivim, pogotovo onog iz Cibone, to je centar sa visinom pleja, koji moze da polozi preko Vranesa.
I nemam problem ni sa njegovim cekanjem da to icemu vodi. I da je neko drugo vreme bio bih za to da ga sacekamo...
Mi ako ne uzmemo ni jedan trofej do kraja sezone i on i Robinson su cisti promasaji, to je cinjenica.
Jer mi nismo rehab centar da se oni opravljaju kod nas nego oni svi uzimaju pare za oporavak.
Robinson nije spojio ni 2 nedelje korisnih partija pa se povredio i sve vreme je na platnom spisku.
Ti igraci nemaju nikakvu svrhu ako nam ne donesu trofej, f4 smo manje vise obezbedili, a drugo mesto nam nista ne donosi.
Mogu obojica da daju po 30 poena za mesec dana, ako nama to na kraju price nista ne donese a sve vreme su bili placani.
Klub koji duguje koliko i mi nema luksuz ni nedelju dana da daje igracima koji nista ne donose, ili na kraju price ne donose dovoljno.
Vrlo jednostavno.

Dobro priznajem ti si stručnjak, igraš 3 a ja samo 2 puta nedeljno termin na basketu. Ali dobro i taj autoritet na forumu treba steći, makar se potruditi, meni to ne treba...

Pa nisi otkrio toplu vodu to svi znamo, ali kad već ne možemo da dovedeno ove godine mlade igrače, bolje da ih dobrim rezultatima privučemo sledeće sezone. Kapiram da Gordon igra ono džabe...

Mislim da ta priča oko vizije je malo zlonamerna alo znaš šta se sve dešavalo, sad kao džile ne zna da dovede top talente, čak i osrednje i napravi tim za duže staze, u ostalom to on sam priča cele sezone ako si pratio... forumi treba da mu otvore oči, pogotovo jedan objektivni forum
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Samo to sto ti "kapiras" da igra za dzabe uopste nije relevantno.
Jer ne igra.
Ne mora nikakavi talenti da se dovode, ne mora niko.
Mi dugujemo bogu ocu, ne trebaju nam igraci koji nam ne donose rezultate, a kamoli povredjeni.
Ostavljam mogucnost da ti igraci osvoje neki trofej, i igraci koji su kritikovani da budu kljucni u tome i to bih voleo, tek onda bi mogli pisati o ispravnosti njihovog dovodjenja.
Sve ostalo je glupost, "ne mozemo da dovedemo talente", pa nemoj nikog ustedi novac.
Pusti Tanaskovica da igra. Kao da postoji broj igraca koji mora da se dovede pa sve moramo da ispucamo.
A rezultati su sada skroz crno beli u ovom delu sezone, igrace koji se dovedu sada opravdava jedino neki trofej i nista vise i neka uloga u njegovom osvajanju.
Od finala, ucestvovanja itd nista se ne pise, samo dugovi...
Eto cak i da dovedemo igraca neophodne su nam dobre fizikalije a ne polupokretni ljudi, koji jos dobijaju pare za rehabilitaciju...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Mislim da se vraćaju dugovi, a jer su povređenji zato su i jeftini sa nadom da će se oporaviti i da se nećemo boriti za opstanak, što po budžetu nije bilo nerealno...

Elem ne sećam se pohvala na račun tanaskovića i slobe pre ovoga, iako ja verujem u njih, kao što sam verovao da andrić može da bude seniorski igrač i kapiten

Ali i borba za opstanak ne bi sigurno pomogla da neki igrač sledeće sezone dođe u partizan, igranje evrope takođe, i od toga smo zaradili, tako da ne vidim poentu šta hoćeš da kažeš kad smo sabotirani sa svih strana i ti se sad uhvatiš onih 5% što ne valja, uzgred uvek će nešto da ne valja, i uzgred svi to vidimo, a i sam ti je džikić ponovio 100 puta nije to glavni problem, tako da sve je jasno, jedino što možeš da zameriš je neko lično ne sviđanje džikića na šta imaš pravo, i naravno robinsona sa kojim se kockao ali ne vidim da je to sad 2% problema za klub kad ne možeš jebenog rakićevića da dovedeš na njegovu poziciju
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top