Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup u Nišu

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Sloba se puno hvalio jos pred da pocne sezona. Odigrao je par dobrih pripremnih utakmica.
Doduse meni je Tanaskovic veci potencijal i jedva cekam da krene da dobija vecu minutazu.

Samo je fora sto oni jos nisu spremni za seniorsku kosarku. Tu se vidi koliko je Vanja ispred njih, a isto su godiste. Oni moraju da krenu da pruzaju bolje partije, inace ce ostati veciti talenti. Zato i vise verujem da ce Tanaskovic vise uspeti, jer centri uce vise i u globali su u manjini pa ce imati vise prostora da se razvije.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Moram da se uključim u raspravu oko stranaca. Kad se pogleda učinak Robinsona ja iskreno ne znam šta može da opravda njegovo dovodjenje.
Sve I da da u finalu ABA lige 30 poena I da osvojimo trofej I tad bih mislio da Džikić baš svira k. što se tiče njegove igre I trpljenja iste. Jedna smehoteka od odluke I definitivno jebanje u zdrav mozak.

Za Gordona... Njegove partije naravno da ne mogu da zadovolje osim u smislu što je već sad pokazao vise košarke nego gospodin "Kruso". Ali da je invalid jeste. Da li će da se digne na potreban nivo da nam zaista doprinosi, hajde da vidimo, mada I u to sumnjam... Nadam se samo da neće biti slučaj da nas mleko vise puta izgori, pa tek onda da duvamo... U jogurt.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Stojanče ili ko god, umesto poruka preko reputacija reci šta imaš ovde, da vidimo kakve si ti to košarkaške škole izučio da bi bio partizanovac i smeo da daješ komentare da bi spočitavao nekome....

Nemojte to demagoško samoljublje, trenirao sam basket u osnovnoj, pokupio par izraza od srkija i već sam stručnjak, smešno je, pomalo i patetično
Izvinjavam se za off
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.328
Reaction score
2.764
kao aaaa strasno pale baklje u hali...

Pa to svakom normalnom i jeste strašno. Ali s obzirom ko nam stoji na tribini sa etiketom najvernijih, ništa više nije čudno. Ranije sam mislio da će privatizacija ubiti taj partizanski duh i da će biti odbojno navijanje za "nečiji klub", ali ovakve stvari pokazuju da bi što pre trebalo to obaviti kako bi rasterao bandu, ako ništa drugo.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
16830669_1411483978893636_3652036253417296026_n.jpg
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Stojanče ili ko god, umesto poruka preko reputacija reci šta imaš ovde, da vidimo kakve si ti to košarkaške škole izučio da bi bio partizanovac i smeo da daješ komentare da bi spočitavao nekome....

Nemojte to demagoško samoljublje, trenirao sam basket u osnovnoj, pokupio par izraza od srkija i već sam stručnjak, smešno je, pomalo i patetično
Izvinjavam se za off

Ako vec mislis da si bog dedukcije i da zakljucujes vrhunski ko ti daje reputacije, budi siguran u to pa skontaj ko ti ih stvarno kaci, i skini mi se.
Ja sam ti pricao argumentima ne kacim se licno na tebe da sam hteo ad hominem samo bi citirao tvoj post da Djekic nije fizicki inferioran u odnosu na Lucica i izbrisao bih te iz bilo kakve dalje rasprave.
PS
Mozda sam onakav ili ovakav, ali pamtim dobro.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Je li se meni čini ili neki članovi stvarno ne vide ko im je udijelio reputaciju?
Pitam jer se slična situacija provlačila par puta već.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Pa to svakom normalnom i jeste strašno. Ali s obzirom ko nam stoji na tribini sa etiketom najvernijih, ništa više nije čudno. Ranije sam mislio da će privatizacija ubiti taj partizanski duh i da će biti odbojno navijanje za "nečiji klub", ali ovakve stvari pokazuju da bi što pre trebalo to obaviti kako bi rasterao bandu, ako ništa drugo.

Ali nije ni nenormalno,jer se to desava godinama unazad,nije ovo prvi put pa se kao zgrozavate. Ne znam koji vam je u zadnje vreme,samo se nesto zgrozavate,ne vredjo se Ukic,ne vredjo se ovaj onaj ne pale se baklje...kao da se prvi put to desava. Prosle godine se u polufinalu sa nase strane palilo konstantno pa se ne secam da se neko zgrozavao.

Da nije bilo tih sto ti kazes sa etiketom najvernijih Partizan u EL od 2000. ne bi napravio nista. Pola udela u svim onim pobedama i rezultatima imaju navijaci koji su pravili takvu atmosferu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.417
Reaction score
40.736
Локација
Žrnov
Ali nije ni nenormalno,jer se to desava godinama unazad,nije ovo prvi put pa se kao zgrozavate. .......

Naravno da je nenormalno.... nije neuobičajeno, ali nenormalno jeste.. i ponavlja se... ali to ne znači da je manje nenormalno....

Da nije bilo tih sto ti kazes sa etiketom najvernijih Partizan u EL od 2000. ne bi napravio nista. Pola udela u svim onim pobedama i rezultatima imaju navijaci koji su pravili takvu atmosferu.

Jbt ipadoste vi zaslužniji za rezultate Partizana nego svi igrači i treneri... je l' shvataš koliko je smešno i nenormalno to što si napisao? Udela IMAJU navijači - ali SVI, a ne samo "vi iz priče"... jer se nešto ne sećam da vas je bilo na ispraćaju ekipe pred F4 u Pioniru kad je bilo nas 300 koji po tebi nismo zaslužni za Partizanove uspehe. Ili je to ono - odradili ste posao pa nema veze...

a ako je to već tako, dajte sad malo potegtnite pa da izguramo tu titulu u ABA ... ili to nije zanimljivo kao EL?
 
Последња измена:

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.328
Reaction score
2.764
Ali nije ni nenormalno,jer se to desava godinama unazad,nije ovo prvi put pa se kao zgrozavate. Ne znam koji vam je u zadnje vreme,samo se nesto zgrozavate,ne vredjo se Ukic,ne vredjo se ovaj onaj ne pale se baklje...kao da se prvi put to desava. Prosle godine se u polufinalu sa nase strane palilo konstantno pa se ne secam da se neko zgrozavao.
Ti očigledno imaš neki problem sa srpskim jezikom. Rekao sam da je strašno, što možeš da protumačiš i kao nenormalno, bez ikakvih problema. A ovo o čemu ti pričaš je da se to ponavlja iz godine u godinu, iz utakmice u utakmicu. To što se nešto dešava kontinuirano, ne znači da je normalno za čoveka koji sebe smatra normalnim. A kako još uvek ne glasam za SNS...

Da nije bilo tih sto ti kazes sa etiketom najvernijih Partizan u EL od 2000. ne bi napravio nista. Pola udela u svim onim pobedama i rezultatima imaju navijaci koji su pravili takvu atmosferu.
A pored srpskog jezika, problem ti pravi i ego izgleda i kult vođe (ili vođa). Naravno da uigrana ekipa (pa i na tribinama) bolje zvuči od ljudi koji tu i tamo stoje zajedno na nekoj utakmici, ali tog pakla Pionira ne bi bilo bez apsolutno popunjene hale koja grmi. A za punjenje hale i grmljavinu vam trebamo i mi, obični smrtnici.

Jasmina је написао(ла):
a ako je to već tako, dajte sad malo potegtnite pa da izguramo tu titulu u ABA ... ili to nije zanimljivo kao EL?
Gasite radnju, agenciju, šta li već. Gotovo :D
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ako vec mislis da si bog dedukcije i da zakljucujes vrhunski ko ti daje reputacije, budi siguran u to pa skontaj ko ti ih stvarno kaci, i skini mi se.
Ja sam ti pricao argumentima ne kacim se licno na tebe da sam hteo ad hominem samo bi citirao tvoj post da Djekic nije fizicki inferioran u odnosu na Lucica i izbrisao bih te iz bilo kakve dalje rasprave.
PS
Mozda sam onakav ili ovakav, ali pamtim dobro.

Ti koji si rekao da Andrić nikad neće biti seniorski igrač haha, nisi jedini koji pamti ako ćemo tako, mada i to za đekića je onako van konteksta ali nema veze
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sta je van konteksta, napisao si da nije fiziciki jaci od Lucica.

Ja sam napisao da Andric nece biti ozbiljan seniorski igrac i da mu je maksimum nivo Simonovica, i to i mislim, a raduju me njegove dobre partije jer se iskristalisao u dobrog spotap sutera.

Kao sto rekoh pricam argumentima, ti me ne zanimas, da hocu izvadio bih jos sto sta, dok ti po forumu jurcas za mnom ko kerce pa svaki put kad te skinem s kurca places kako sam arogantan, skini mi se vise.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Hahahahaha ne da si arogantan, već drzak

Elem, za lučića se tačno sećam, rekao sam da je odličan igrač, ali da ne treba kod vlade j da igra 4 jer ima 90 kila i uporedio ga sa đekićem koji tad ima 20 godina i prostor za fizički napredak

Ti si za Andrića rekao da nema šta da traži u košarci, eventualno kls i da ga neko gura... dešava se, pogreši čovek, ali kad je neko nadobudan i svepametan nešto mi odma skoči pritisak
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.486
Reaction score
13.416
Локација
tamo daleko...
Andric je prosecan bek. Nikada nece iskociti iz tog proseka, a u Partizanu je xy godina. Partizan ne treba da tezi ka prosecnosti. Svaka cast Dziletu i igracina za rezultate, ali uprava radi los posao i to samo slepim ljudima nije jasno.

Borice se igraci, usadio im je to Novica brat ludak, samo se bojim da opet ne bude neko "trovanje".

Kako se vucic ne otruje cerku mu jebem bas. Onako otrovnog, verovatno bi kobra umrla da ga ujede.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.263
Reaction score
18.242
Локација
Kej Republika
Ne moze da se otruje ker jer je i sam pun otrova.

Andricu je ovo dosad najkorisnija sezona, zaista je fino napredovao i iskristalisao svoju poziciju. Uvek mi je drago kad nase dete pokaze nesto od svog talenta. Tu su sad Sloba i Tanasko. Nadam se da ce i oni vremenom postati dobri i korisni igraci seniorskog tima KK Partizan.

Za mene su Gordon i Robinson nesto slicno Valeriju u FK. Bore se, stalo im, nisu sise, al' ne ide jednostavno. Verovatno su super za svlacionicu ali na terenu i parketu njihov ucinak je mizeran.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Ako je tačno da su se neki igrači otrovali hranom, da li je poznato
kad i gdje tačno se to dogodilo?
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.537
Локација
Yaoundé
Нисам видео да је то поменуто било где... Тегелтија је пред полуфинале писао да исти проблем има и Загорац из Меге, али да то није довођено у везу са проблемом који је имао Партизан, јер је смештај тимова био одвојен...

http://sport.blic.rs/kosarka/domaca...eo-tim-partizana-pred-polufinale-kupa/qb18z7d

Вест од пре пола сата: Тегелтија пише да је Хечер морао на ВМА!?

http://sport.blic.rs/kosarka/domaca...maha-hecer-u-bolnici-dzikic-nije-hteo/edcnpt1
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Hahahahaha ne da si arogantan, već drzak

Elem, za lučića se tačno sećam, rekao sam da je odličan igrač, ali da ne treba kod vlade j da igra 4 jer ima 90 kila i uporedio ga sa đekićem koji tad ima 20 godina i prostor za fizički napredak

Ti si za Andrića rekao da nema šta da traži u košarci, eventualno kls i da ga neko gura... dešava se, pogreši čovek, ali kad je neko nadobudan i svepametan nešto mi odma skoči pritisak

:buhaha
Svestan si da sve to postoji zapisano, i da se ne isplati izmisljati, niti sam pisao da Andrica neko gura, pisao sam da je netalentovan i da velikim radom moze postati koristan role player ( iz perspektive kada smo igrali El) i igrac tipa Simonovica ( moje misljenje se nije promenilo) uz to da sam ga ako se dobro secam jednom ozbiljno iskritikovao kao odgovor na vasa idiotska poredjenja sa Bogdanom, mogu i da pretrazim nije mi tesko. Ali nije u redu da izmisljas kada vec ne mozes argumentovano da odgovoris.
A o tome kako smo od Gordona stigli do licnih napada, necu, nije ovo privatna tema.
Necu dalje odgovarati, pisi sta hoces idi na forum arsenal serbia kako god, samo mene vise ne smaraj.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top